Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myslicie ,że dał mi do zrozumienia ,że to koniec??

Polecane posty

Gość gość

Miałam spotkać sie z facetem przedwczoraj. Niestety coś ważnego mi wypadło i odmówiłam proponując inny dzien. Nie odpisał na niego więc pomysłałam, że może jest na mnie zły. Wczoraj więc napisałam, że przepraszam ,że naprawdę nie mogłam, i ,że mam nadzieje ,że nie ma mi tego za złe i co u niego słychac .A on odpisał :Absolutnie nie mam Ci tego za złe usmiech.gif Ale jak będzie OKAZJA i będziemy sami to chętnie do Ciebie przyjadę. U mnie wszystko ok tylko mam dużo pracy. I tyle bez żadnych "kochanie" czy "całuje" jak to zwykle pisał... myślicie ,że to juz koniec z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Moze koniec jeszcze nie, ale na pewno poczatek konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu (bo juz inaczej do ciebie nie mozna) przestan juz kombinowac i zakladac po 10 tematow dziennie. Facet NIDGY z toba nie byl, sam ci powiedzial, ze spotyka sie z toba TYLKO na seks. Teraz rozumiem dlaczego nie masz normalnego faceta i przed nim rozkladasz nogi. Zacznij brac za to pieniadze, zebys cos z tego miala. Dlaczego boisz sie mu powiedziec, ze ty chcesz normalnego zwiazku!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskakarolcia
uuuu, taki test "jak będzie OKAZJA i będziemy sami to chętnie do Ciebie przyjadę" swiadczy tylko o tym, ze facet liczy raczej tylko na numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedzie okazja w sensie jak nie bedzie mojej wspollokatorki bo on sie przed nia jakos krepuje choc ja zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskakarolcia
No jak przychodzi sobie tylko pociupciac, to nie dziwne, ze sie wstydzi przed innymi ludzmi. Jakby poszedl do prostytutki, to musialby chociaz zaplacic, a tu ma za darmoche...hahaha...despertaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale my nie spedzamy czasu tylko w lozku wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spedzacie tylko czasu w lozku??? Dziewczyno od pazdziernika zakladasz tematy, ze jemu chodzi tylko o seks i nie potrafisz sobie z tym poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskakarolcia
o, no tak jak tak sytuacja wyglada, ze bujasz sie od pazdziernika z kolesiem i nic z tego nie wynika, to po co sie z nim spotykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wczesniej spedzalismy ,a ostatnio zaczeło sie to troche zmieniać ma lepsze i znow cos jest chyba nie tak...trudno nie chce byc ze mna to nie ale bardzo mi przykro i ciezko z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czas pokaze prawde po prostu poczekaj ja bym na twoim miejscu w ogole go zaczela ignorowac i spotykac sie z innym facetem 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo raz jest miedzy nami super ,a raz on mnie olewa, raz mnie gdzieś zabiera i jest czuły, innym razem stroi jakieś fochy i wprowadza mnie to troche w bład :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn po tym co napisał byś go zaczela ignorowac czy tak ogolnie w wyniku calej tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ja caly czas ignoruje i kontaktuje sie z nia tylko wtedy kiedy moze ja przeleciec. Rozpisuje sie o tym od pol roku i od pol roku jest jej przykro i smutno, i niby za kazdym razem ma z nim pogadac, ale jak on tylko da znac, ze dzis mu sie chce, to ona rozstawia nogi i zapomina o wszystkim. A na drugi dzien znowu to samo i 10 tematow na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieMagMag
Kobieto odpuść go sobie o zajmij się doskonaleniem siebie, wyjdź gdzieś, poznaj ludzi. On i tak cię nie chce. Wiesz o tym, tylko ze ciężko ci to zrozumieć. Odrzucasz ta wiadomość od siebie. Ja też tak miałam. Zle mi z tym. Czas leczy rany. Musimy się szanować. On ma prawo cie nie chcieć, ty masz prawo sprawić żeby tego żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak mogliście wypędzić moją ulubioną pisarkę na wizaz!!!!! skarbie wracaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrashC
Moze nie 'koniec', ale inna jest na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mykmyk
W jaki sposób znaleść inne tematy tej autorki?... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dal do zrozumienia, ze ma cie za dziewke ktora mu da jak bedzie mial potrzeby. nie szanuje cie, przykre ze dajesz sie tak traktowac i na dodatek sie zakochalas. a to ze raz jest mily a raz unika, to taka jego gra-jakis psychol ktory sie Toba bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×