Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

myślicie ze warto czekac na dziewczyne ktora jest zamknieta w sobie itd?

Polecane posty

Gość gość

chodzi o to czy jest sens próbować że tak powiem zmieniać sytuację jak ona jest na etapie radzenia sobie z emocjami i srodowiskiem? czy jest sens byc cierpliwym i dawac w nieskonczonosc szanse? :-( A moze zostawic otwartą furtkę ale rozglądać się juz gdzie indziej, co jest trudne... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może otworzysz ją swoim wytrychem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A moze zostawic otwartą furtkę".....uuu to Ty lepiej sobie odtwórz ale studzienkę kanalizacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle zamknieta, moze uchylona bo dla niej trzeba duuzo czasu, az sobie przeanalizuje i uporządkuje co moze trwac itd.. mały problem w tym ze akurat ją lubię, a inne są takie sobie.. jest za cwana na wytrychy niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doswiadczenia wiem, ze kobieta zmieni sie pod wplywem odpowiedniej osoby, skoro przy tobie to sie nie stalo to odpusc i nie czekaj, ona nie kocha ciebie i czeka na innego, kto sprawi, ze sie zmieni, czyli zakocha sam tak mialem, ostatnio znajoma, zamknieta w sobie kobieta powiedziala mi ze sie zmienila, zapytalem czy kogos poznala to dala mi do zrozumienia abym sie nie interesowal jej prywatnym zyciem ja nie potrafilem jej zmienic, generalnie nawet nie nalegalem na to liczylem, ze nasza relacja sama sie rozwinie, ale skoro ona nawet glupiego sms-a sama nie potrafila zainicjowac to po co sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce być odkrywane .. "Ośmiel się, aby mnie odkryć". Robią to, ponieważ są bardzo wrażliwe na niezrozumiałość. Ujawnią to w decydujących momentach, kiedy wyczuwają czas i okoliczności, ale nigdy nie mogą ujawnić tego tak bardzo, jak chcieliby, albo tak dużo, jak inni chcieliby ich, kiedy tylko poczują prawdziwą ich naturę. Wiedzą, że są rzadkie i wiedzą, że mają bardzo wyjątkowe rzeczy do zaoferowania. Rzecz jest, że często nie mogą znaleźć powodu lub motywacji... Jest im bardzo frustrujące i często trwa ekstremalny kryzys.. Są instynktownie miłe i bardzo nienawidzić, że muszą zaszkodzić uczuciu innych. Jednak zrobią to, jeśli tylko poczują, że jest to jedyny sposób na zachowanie prawdziwego znaczenia tej sytuacji. W razie potrzeby będą okłamywać innych, ale tych, którzy są na płaszczyźnie zewnętrznej, co nie ma dla nich dużego znaczenia. Jest to kwestia przydatności i samoobrony. Chronią siebie, że starannie budowali się od dzieciństwa. Dla nich to ja jest najświętszą rzeczą jaką można sobie wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie warto - wierz mi,nie próbuj zniechcęcisz się szybko jak zobaczysz że tylko ty się starasz a z jej strony żadnej pozytywnej reakcji. Może po prostu ona jest zamknieta przed tobą,pred kimś innym na pewno się otworzy ale tym sie nie przejmuj - kazdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie problem w tym że otworzy sie przed kims innym.. itd, chodzi o to że ona jest tak jakos pokrecona, ze jest to w sumie zabawne i nawet ja lubię itd.. fakt że nie zachowuje sie pozytywnie w sensie ze odpisuje ale czyta chociaz co sie jej pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie w tym rzecz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej czy później się zniechecisz... w sumie juz to się dzieje skoro zakładasz taki temat na forum i zadajesz sobie to pytanie. więc zaczynasz mieć wątpliwości. Ja bymodpuścił gdyby trwało to za długo - ona albo po prostu nic do ciebie nie czuje albo jest za bardzo pokręcona na czym w ostateczności cierpieć będzie tylko ona sama. Idź dalej i nie oglądaj się za siebie - ktoś tam na pewno na ciebie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze jest w takich sytuacjach że nic nie czują. Po prostu albo sytuacja jest tak pokręcona albo mają swoje problemy i tak to sie ciagnie. MOZE jakaś sie wypowie, pewnie nie jedna z kafe tu taka zagląda??? :-) fakt ze trudna sytuacja, ale co komu jak to sytuacja w stylu a moze sie uda jednak? Można ja olać z góry, ale jak juz jakims cudem taką polubisz to trochę głupio współczesnie laski jak wiadomo sa dosc trudne w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mozesz napisać w stylu helo to ja tutaj.. i co dalej? puk, puk, jest tam ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem ta Ona nie chce być nachalna, być może jakiś Jej nieswiadomie sygnał swoją postawą czy słowem przekazałeś a skoro czyta to znaczy ,że Ją interesuje nie prawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze dziewczyna jest zamknięta w sobie nie znaczy ze jest taka przy bliskiej osobie bywa wręcz odwrotnie, może byc niezłą gadaułą, wiem po sobie:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie ale ZROZUMCIE czyta i w sumie co z tego? to jak listy w butelce z bezludnej wyspy? ZOBACZCIE na to tak, skoro facetowi jakims trudno do wyjasnienie trafem czy x - zaleznościach i dziwnych przypadkach i szeregu cudów udało sie ja poznac, kompromituje sie tymi tekstami i nie udaje ze ja lubi (nie mówiac oczywiscie ze cos wiecej) to co jej wisi cos napisac, jakos zareagować czy zrobic co kolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.58 a co znaczy, ze "jest za cwana na wytrychy niestety "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zamknięta w sobie. Dużo czasu mi zajmuje otwarcie się i poczucie przy kimś swobodnie. Szczególnie jeśli coś więcej czuję, tym bardziej się stresuje. Jednym słowem trzeba mieć do mnie mnóstwo cierpliwości :) Ale! zawsze odpisuje na wiadomości, a nie odpisanie uważam za lekceważenie drugiej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisanie moze miec rozne przyczyny: "list" nie dotarł, ktoś może mieć jakies osobiste problemy i nie w głowie mu towarzystwo, może też dojść do wniosku,że nie chce Ci zabierac czasu swoim odpisywaniem zwłaszcza jak ktos podkreslił,że jest zajęty czy coś podobnego, albo jest się czymś urażonym a druga osoba nawet pojęcia nie ma, albo nie chce z grzecznosci głowę Ci zawracać, Autor Ty się skontaktuj z Nią jeszcze raz, korona z głowy Ci nie spadnie, bo może Jej coś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wiem to chyba kwestia u takich dziewczyn poczucia własnej wartosci, jak ktoś takiej coś pisze to złamuje pewną barierę, ALE z drugiej strony kontakt nie jest trwały.. Po prostu sama siebie w kopuje w sytuację gdzie jest jest trudno zrobic jakis krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałoby mi się czekać na jakąś zamkniętą, niech sama sobie najpierw z sobą poradzi i się otworzy. Nikt nie ma obowiązku jej otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ale czasami to przydaje sie obu stronom w jakis dziwny sposob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce nie sługa.....czasami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten typ osobowości jest intuicyjny i sądzący, dwie cechy, które mogą się wydawać sprzeczne. Może to oznaczać, że czasami jest łatwo być zrelaksowanym. Często mogą być postrzegani jako spokojna i spokojna osoba, jednak w środku jest czasem czymś innym. To dlatego, że aspekt sędziowski prowadzi do perfekcjonistycznych tendencji i silnego systemu wartości. Choć dłużej może być spontaniczni i postępować zgodnie z intuicją , jest powstrzymywany przez potrzebę porządku i kontroli. >> Może to oznaczać, że jest wiele planów i list, ale często buntuje się przeciwko sztywnym nakazom, które nałożyliśmy na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami nawet bardzo warto. Ale trzeba ją kochać na prawdę i okazywać to tak aby się na miłość otworzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach laski są mega uparte, a nikt nie jest bardziej głuchy niż ta co nie chce słuchać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak moze byc niestety :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×