Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zazenowana poziomem kandydatow

Na portalach randkowych nie ma z czego wybierac

Polecane posty

Gość zazenowana poziomem kandydatow

Jak przegladam zdjecia to same brzydkie, odpychajace geby, zenujaco tandetnie ubrani przewaznie nic interesujacego na profilach nie maja badz nic nie maja poza byle jakim zdjeciem zrobionym przy piwie. Nic faceci nie potrafia napisac madrego o sobie, same tandetne slogany, jakies bzdety typu "napisz a sie przekonasz", "jestem jaki jestem", "trudno o sobie napisac trzeba mnie poznac". Jak takie goowno czytam to od razu X. Tepi sa, nic do powiedzenia nie maja, wygladem nie grzesza, wiekszosc widac, ze lenie, nawet nie chce im sie wygladac atrakcyjnie, a atrakcyjnej szukaja i chca kogos poznac, a przeciez wygladem przyciaga sie czlowieka, a zatrzymuje charakterem. Roszczeniowe byle co, zero prawdziwych mezczyzn na poziomie. Nie ma w czym wybierac, sami brzydale, a z brzydalem nawet pisac mi sie nie chce. Reszta nie grzeszy slownictwem ani elokwencja. Jakies zwroty prostackie i podworkowe slosuje. Nie ma o czym z nimi rozmawiac, tylko "co slychac", "jak leci", "co tam" i "spotkamy sie?", to wszystkie tematy jakie proponuja faceci na portalach towarzyskich. Zastanawiam sie czy wolni faceci reprezentuja tak niski poziom czy to kwestia tego, ze do internetu ucieka gorszy sort facetow. Najsmiesniej jak takie byle co ma jeszcze wymagania i kazda odrzuca, bo zadna nie jest wystarczajaco dobra dla takiego byle jakiego faceta i siedzi na takim portalu ten facet latami czekajac na odpowiednia ksiezniczke:D Znajomi mnie namawiali do szukania partnera przez internet, niestety to nie dla mnie, bo zalozylam profile na kilku portalach i na kazdym podone DNO.:O nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dokładnie takie spostrzeżenia. Dlatego skasowałam konto na sympatii. Ciekawszych ludzi poznaję przypadkiem w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna odrzucona marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze najczęściej nie mają zębów :O I się nie myją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat podpucha kafete rybna ale dobre i coś w tym jest. Haha zwłaszcza fragment z zębami. Większość facetów szuka tam darmowej rozrywki albo sponsorki.zdarzają się perelki ale ciężko trafić. A wymagania tych facetów są ze hoho.muciszyć być po pierwsze lada po drugie ładna pogoda trzecie szczupła, dalej młoda, mieć mieszkanie i pieniądze. I lubić seks. Żenada. Czekają na jakąś księżniczkę. Hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wy baby to takie tam piękne jesteście , że jak wchodzę na wasze profile to od razu mi kompa zamula i coś brzęczy bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;16 Królewicz się odezwał hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez siedzę na sympatii i to jest dno tak jak piszesz. Faceci którzy tam siedzą to odpady, zresztą nie oceniam tylko na podstawie zdjęc czy tego co mają w opisie. Ja spotykałam się z trzema facetami z portalu. Dwóch z nich mimo wielu randek nie potrafiło się angażować, ciągle tylko jeden sms na dzień dobry, telefon raz na kilka dni po miesiącu znajmosci. Czekałam dalej, coraz bardziej się angażowałam a oni nadal jakby nie wiedzieli czego chcą- po randce ani komplementu jakiegoś, ani pytania czy wróciłam bezpiecznie. Urwałam te znajmosci, oni nawet nie walczyli o nasz "związek" A ten trzeci z którym byłam dłużej w związku okazał się zimnym , obdartym z emocji facetem który nawet przytulić nie potrafił. Emocjonalne dno. Nie wiem czy tam siedzi ktoś normalny. Teraz tez piszę od jakiego czasu z facetem, długie i bardzo fajne maile ale co z tego jak czas leci a on jakby się powoli wycofuje a nawet nie doszło do spotkania. Kolejny zmarnowany czas dla kolejnego faceta z portalu randkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F Kiepski
I vice Wersal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze co dziwne, miałam bardzo dużo naprawdę fajnych randek a oni urywali po fajnej randce kontakt. Nie wiem czego ci faceci szukają i czemu nie dają szansy na drugą randkę i na to aby rozwinąć znajmość. Każdy tam szuka chyba miłości od pierwszego spotkania, a przecież w rzeczywistości zdarza się to bardzo rzadko i najczeciej trzeba dac czas sobie na poznanie. Tutaj krótkie cięcie i następnego dnia randka z kolejną dziewczyną . A potem siedzą latami na portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dokładnie Jak oni w ogóle wyglądają Jak oni sie ubierają W jakiejś stare łachy niepasujące do nich ani to modne ani męskie Brak zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Miałam dokładnie tak samo, a potem po pół roku odzywali się z pytaniem co słychać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,super wypowiedz :D Na portalach jest tez dużo "nieśmiałych"facetów,narzekających na kobiety bo: " kobiety nie chcą się ze mną umawiać a jak się która spotka raz to więcej już nie chce" ( z wiadomych przyczyn).Albo takich "śliniaczy"( mylą portal z agencją towarzyską)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana poziomem kandydatow
trzeba cos soba najpierw reprezentowac zanim zacznie sie stawiac wymagania, a faceci na portalach stawiaja wymagania nie majac nic do zaoferowania nawet rozmowy na poziomie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oni mają do zaoferowania ........siebie samego więc cóż więcej jeszcze można chcieć? Przecież napisał taki intelygentny to "powinna się kobieta cieszyć ale nie ona ma jeszcze jakieś wymagania,kobiety same nie wiedzą czego chcą" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że na portalach jest cały przekrój społeczeństwa, od "odpadów" po zupełnie normalne i interesujące osobowości. Powiem tak: trzeba przerzucić kupę gnoju, aby trafić na perełkę. Jak ktoś jest cierpliwy, to może miłość znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poznałam fajnego faceta tu- na Kafeterii wlaśnie! Uwierzycie?! Mamy super kontakt i znajomość rozwija się obiecująco. Nawet TUTAJ można poznać kogoś interesującego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierzę, bo poznałam tu dwóch. Jednego całe lata temu, ale wciąż mamy kontakt, fajny gość. A drugi super inteligentny i w ogóle bardzo fajny chłopak, ale nic z tego nie będzie :P A w jakim dziale go poznałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam go tutaj, na "życiu uczuciowym"- przenieśliśmy się na priv- kontakt OD RAZU BYŁ DOBRY, teraz jest coraz fajniej. Można rzec... miałam szczęście! Bez względu na to jaki charakter ta znajomość dalej będzie miała- NA PEWNO zawsze będziemy dobrymi przyjaciółmi. Polubiliśmy się po prostu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niedawno? Bo ja chyba zmywam się stąd. Kiedyś było tu mnóstwo ciekawych ludzi, teraz trudno o interesujące rozmowy. Powiem Ci, że na takich forach chyba paradoksalnie łatwiej niż na Sympatii kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci na sympatii proponowali mi kase ze sex lol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem chłopakiem i mam 22 lata, zauważyłem że nie ma nawet sensu pisać żadnych wiadomości, bo albo jest brak odpowiedzi albo coś niemiłego, a nie mam żadnych z wad ani zachowań opisanych powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z braku porzadnych kobiet porzadni mezczyzni zwyczajnie sie nawet nie staraja o zwiazek i nie oglaszaja sie nigdzie. Wiem to ze swojego przykladu. Fajny calkiem przystojny porzadny ale nigdzie sie nie oglaszam. Wszyscy sie dziwia ze nie mialem nigdy i nie mam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścoowa
Dziewczyny nie poddawajcie sie. Ja poznalam swojego przez profil randkowy. Mija juz nam 8y miesiąc i jest cudownym człowiekiem. Nie szukajcie ksiecia z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie one czekaja na ksiecia z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ksiecia z piwem w reku :D Uwazajcie na piotra g.psychol. od lat na sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaluje ze nie jestem lesbijka albo facetem. Faceci na portalach zwlaszcza z tyxh mniejszych miast to dno! Nie chce faceta z zurnala, ale jak mozna w wieku 30paru lat ubierac sie jak za lat 90tych, miec podobna fryzure, nie daj boze wasa a o uzebieniu nie wspomne. to chore zeby tak ciezko spotkac faceta zadbanego, dbajacego o wyglad i higiene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z malych miejsowosci to pol biedy zly wyglad. Najgorsze jest to ze wynika on z alkoholizmu i wydawania calej kasy na piwo i papierosy. Totalne chamstwo do tego. Ponizanie kobiet. I szukanie bogatych sluzacych albo do seksu. Taka prawda. A po slubie z takim cwokiem on zaczyna zdradzac albo rozgladac sie za innymi. Sluzaca z patologicznej rodziny robi kolo gnoja i dziecka i na tym zycie sie konczy. Wszechobecne piwska i papierosy. Pochodzcie po domach w malych miejscowosciach takie pieklo funduja ci prostacy. O maly wlos bym z takim byla ale sie opamietalam i rzucilam to w diably. A w realu poznal innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×