Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nagie zdjęcia nieznanej osoby a rozwód?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam pewien problem. Zrobiłem pewną głupią rzecz, mianowicie pisałem do nieznanej mi osoby z USA(której tak naprawdę nie znam) aby wysłała swoje "nudes", wszystko było robione czysto dla "beki". Moja kobieta się o tym dowiedziała i domaga się rozwodu. Warto wspomnieć, że w przeszłości, przed ślubem zrobiła podobną rzecz, z tym, że prosiła o zdjęcia spod prysznica swojego "przyjaciela", podczas gdy byliśmy razem. Proszę o Wasza opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego juz sie wtedy z nia nie rozwiodles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy byliśmy przed ślubem, wybaczyłem Jej to, bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jej powiedz, ze jesli ona kiedys zrobila to samo, to powinna cie zrozumiec, ze to dla jaj jedynie :) Ale jesli ona szuka tylko pretekstu zeby sie ciebie pozbyc, to zadne tlumaczenie do niej nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość, to samo Jej tłumaczyłem, prosiłem ją wczoraj całą noc żeby "wybaczyła", przepraszałem, jednak wszystko na nic. Tyłko usłyszałem, że jestem debilem, s*********m etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. tłumaczy się tym, że to było przed ślubem to co ona zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
refresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przed slubem to niby wszystko mozna? Przeciez byliscie w zwiazku wiec tez pewne zachowania sa tabu - miedzy innymi prosby do innych facetow zeby przyslali swoje zdjecie nago. Przeciez miala swojego faceta i jego mogla ogladac nago. Nie bronie ciebie i nie pochwalam takiego zachowania ale jesli po jednym takim incydencie ona chce sie rozwiesc i nie chce slyszec o zadnej rozmowie, to cie po prostu nie kocha. Zgodz sie i zobaczysz, ze wpadnie w panike i bedzie szukac rozmowy z toba, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, również nie pochwalam swojego zachowania, chwila głupoty i wychodzi coś takiego. Dzięki za szczerą opinie. Powiedziałem Jej, że w takim razie się zgadzam, jednak z Jej strony nie było żadnej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim sposobem wy się z takimi idiotkami zenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
refresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udawaj , ze dla beki . Gdyby sie nie dowiedziala ciagnal bys to dalej z ta osoba z USA. I nie dla beki chciales gole zdjecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd ona może wiedzieć że to dla zabawy? Gdybym ja się dowiedziała że mój facet chce nagie zdjęcia od jakieś baby z internetu to minuta i tyle by mnie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz siedz cicho i daj jej troche czasu na przemyslenie jej decyzji. Jesli jej nie zmieni to cie nie kocha. Wiec im szybciej tym lepeij jak sie rozstaniecie. Jesli cie jednka kocha to da ci druga szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Ten koleś zakłada tematy raczej rozbieżne; poznałam po "refresh".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dziś Ale skąd ona może wiedzieć że to dla zabawy? Gdybym ja się dowiedziała że mój facet chce nagie zdjęcia od jakieś baby z internetu to minuta i tyle by mnie widział." X Akurat dla zabawy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne prowo, odświeżam, bo chcę opinie na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzednim te z Robiłeś refresh - a temat był mniej wiecej taki, ze jestes samotny. To refresh to raczej rzuca sie w oczy, gagatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jazdy moze napidac refresh , odswiezam , podbijam , podnosze . To akurat o niczym nie swiadczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×