Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta księżyc

NAGLE!!! ... CISZA, INNY, BEZNADZIEJA

Polecane posty

Gość kobieta księżyc

Co ja tu mam pisac.. cholernie zle sie czuje. Wczoraj uniosłam sie honorem i poszłam sama do domu nie czekajac zeby mnie obprowadził. Dzis niby rozmawaił ze mna przez telefon, ale jakos tak oschło, potem wyłaczył komórkę ... Ten inny, to mój były. Odezwal sie po 2 miesiącach milczenia. Pisze ze kocha, teskni, ze mu brakuje mnie... Nie chce już tej miłości, bo facet mial już swoja szanse.. a nawet 2 :( Tylko tak jakos mi smutno Teraz najmocniej potrzebuje Pawla. A on.. spi..? Spał gdy dzwoniłam... potem wyłaczył kom. a obiecał spotkanie. Smutno mi jak cholera... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
przeczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
brak słow, prawda..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
Niech sie do mnie ktos odezwie.. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te laski
mysle ze troche przesadzasz. zapomnij o ex, skup sie na obecnym facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
Dobrze ze ktos tu jeszcze trzeźwo mysli.. Bo ja jak cos zaczyna dziać sie zle wpadam w paniee od razu.. Myslisz ze on naprawde cały dzień dzis spi??? :( A ex.. hmm.. rozsadek tutaj bierze góre. On nie był dla mnie dobry. A Paweł.. Paweł jest cudowny. A ja schrzaniłam wczoraj - chyba poczuł sie niepotrzebny - pokazałam swoja niezaleznośc i mam teraz :/ :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj.. przecież sie odezwi
e :) bedzie jeszcze dobrze.. zobaczysz.. :) tzrymaj sie honorowa babo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
przejdzie mu, nie denerwuj sie, na pewno odezwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusssska
byłam w podobnej sytuacji, tylko ona trwala dłuzej niż u Ciebie mój obecny (wówczas) facet, załóżmy Piotr zaczął mnie olewać, spławiać, zmienił się. Wtedy pojawił się ex, załóżmy Marek.... zaczął mnie urabiać, mówić że kocha, starał się. Wazna kwestia to taka że Marek był niewątpliwie lepszym kandydatem niż Piotr. Zakochałam się w Piotrze bo serce nie sługa. Marek tak długo o mnie walczył że wygrał. Piotr stracił mnie bo nie starał się o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
Juz go przepraszałam... smsem, w rozmowie telefonicznej, a teraz cisza.. Hmm... dac mu czas? Już napisałam na gg ze czuje sie zle.. ze mi go brakuje itd.. trochę załosnie, jednak nie potrafiłam sie powstrzymac zeby sie nie uzewnetrznic' Poczekać teraz na jego ruch? Mam ochote zadzwonić na domowy. i upewnic sie czy jest w domu.. czy moze gdzies wyszedł a kom. wylaczona. Czy to nie bedzie postrzezone jako kontrolowanie? Takiego wrazenia nie chce odniesc.. :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
daj mu spokój nawet na dzień lub dwa, przeprosiłaś raz i wystarczy, przejdzie mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
>>> tussska >> u mnie inaczej. Ex własnie mnie stracił bo przestało mu zalezec, nie starał sie byc juz nawet miły. Teraz kolejny raz przeprasza. Kolejny raz wybaczyc nie potrafie. Paweł, to chłopak marzenie. Jest 3 lata młodszy od Ex i moze przez to bardzej elastyczny. Boje sie ze go trace.. Wczesniej była kłotnia o jego zazdrośc. Wyjasnilismy sobie. Było dobrze, ale od tego czasu co kilka dni pojawia sie spięcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
>>>> ---- >> jesteś mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
to chyba widać, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
chciałam sie upewnić ;) a ilo letnim ? Bo jesli rowiesnikiem mojego, to moze i masz racje.. nadgorliwosc jest w koncu gorsza od faszyzmu.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
jestem wieloletny, ile liter wierszyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
ide sie przewietrzyć, moze to mi dobrze zrobi. A tak podswiadomie to .. chce sprawdzić czy nie ma go gdzies w pubie odladajacego meczu :( Ide.. wiem ze robie zle.. ale ide. Moze przejde sie nad rzeka.. i uspokoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
nie sprawdzaj go, daj mu czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
>>>> ---- > zachowuje sie jak histeryczka! :O I Ty tez to widzsz.. cholara. To nie jestem ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
ok, postaram sie trzymać prostej! Dzieki za to ze byłeś teraz ze mna. Pomogło nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
zachowujesz się jakby miesiąc sie nie odzywał. daj mu dzis spokój i nie życz nawet dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księżyc
i sie wyjasnilo :) już jest oki, dzieki! Usmiech wrócił... i nadzieja na szcześliwą przyszłosc też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×