Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najlepsze kobiety są spod znaku byka i barana

Polecane posty

Gość gość

te spod znaku byka są bardzo urokliwe, mają powodzenie, często są bardzo atrakcyjne natomiast te spod znaku barana, są wyjątkowo wierne i mądre życiowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bliźnięta?s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliźnięta zwykle grają na dwa fronty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam nikogo spod znaku bliźniąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie grałam!,a zwłaszcza na dwa fronty!.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliźnięta lubią sex w pozycji 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex?nie pamiętam co to jest sex..zresztą to zagadnieniwnie nie intetesuje!,wiec jestem wyjątkiem chyba,s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo najlepsze sa z pod znaku krzyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klęczące i rozmodlone ,to prawda.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama siebie wychwalasz bo nikt cię nie chce,nawet pies z kulawa noga sie nie obejrzy to sie reklamujesz,spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
a ja jestem spod byka:) Miałam być spod barana, ale nie chciało mi się pchać na ten świat :) Po za tym tato mi groził palcem jak byłam w brzuchu i mówił... a tylko mi się urodź baranem hahaha:) On sam jest spod byka a moja mama była spod barana :) Więc poczekałam i urodziłam się 22 czyli drugi dzień byka :) Mój mężczyzna jest spod Baran ma urodziny w dzień w którym ja miałam się urodzić czyli 18 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzina baranow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baranice (bo to nie są owieczki) lubią gorący, namiętny seks. Czasem dziki, zwierzęcy. Z kobietami spod tego znaku nigdy się nie nudziłem ani w łóżku ani poza nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie muszę reklamować,nikogo nie chcę i nikt nie musi chcieć mnie.Zapytałam tylko i tyle.Nie obrażaj mnie!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka byk
Tak -potwierdzam jestesmy cudowne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierne i madre , to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.42.dziékuję.!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spod byka i jakoś jestem wierna temu do którego pałam :classic_cool: i też na stare lata ambicją mną zawładnęła urokliwa z powodzeniem ,ale j.w .wierna ,wiec takie teorie autorze włoż sobie w buciki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goovno sie znacie...najlepsze kobiety to koziorozce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich doświadczeń: bliźniaczka- fałszywa do bólu, zawsze dwie twarze i niestety dwa fronty waga- cicha i spokojna lwica- dumna, elegancka dama, namiętna, uparta, ale też uczciwa i wierna, z resztą wszystkie lwice jakie znam mają bardzo długie związki, nie lubią romansów i przelotnych znajomości, poważne skorpionka- waleczna i bardzo konfliktowa, skłócona z całym światem byk- przedsiębiorcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zodiakalnym bykiem, nie wiedziałam, że mam tyle zalet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam sie! nigdy nie jestemf ałszywa,bo niznoszę fałsz..jeśli kocham to aż po grób ,jedną jedyną osobę i nigdy na dwa fronty bo mnie to brzydzi.Moj tak robi .przez to nam sie ślub posypał..kiedyś.Nie pakuj wszystkich bliźniaczek do jednego wora.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałem bliźniaczka, a nie wszystkie bliźniaczki. Czytaj ze zrozumieniem. Typowa bliźniaczka wychwala siebie pod niebiosa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wychwala ,tylko się broni przed oszczerstwami!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dwie baranice i obydwie są fałszywe, zakłamane i najwidoczniej chore psychicznie, skoro już na drugi dzień nie pamiętają własnych słów ani czynów i wmawiają wszystkim dookoła, że one absolutnie nic takiego nie mówiły/nie robiły. wszyscy się z nich śmieją i traktują jak wariatki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaki zodiaku...darujmy sobie to tylko jakieś wymysły najlepsza kobieta to... zakochana kobieta i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ciotkę barana. Złośliwe, wredne babsko, którego nie akceptuje cała rodzina, bo wszędzie gdzie się zjawiła, to wszystkich kłóciła ze sobą. Pomówienia, oszczerstwa i intrygi to dla niej jak powietrze. Ona bez tego żyć nie może, a jak usłyszy prawdę i zrozumie, że nic tu nie działa swoimi chorymi zagrywkami, to się obraża na amen i idzie do innych obrabiać tyłek. Kiedyś mój ojciec mało jej nie wpieprzył, bo po wyjściu ode mnie poleciała do niego i nakłamała, że ja dziecko głodzę :D, że lodówka pusta i dziecko nie ma owoców ani słodyczy. :D Ojciec w pierwszej chili uwierzył jej, pobiegł do sklepu i przyszedł do mnie z pełnymi reklamówkami. No i musiał to wszystko zabrać ze sobą, bo u mnie nie było już miejsca. Lodówka przepełniona, owoców tyle, że już patrzeć na nie nie mogliśmy, a dziecko uśmiechnięte, wesołe i zadowolone. Ojciec wpadł w szał i powiedział, że idzie wpierdzielić ciotce za to, że robi z niego wariata, a nas oczernia i pomawia. Ciotce mało się nie oberwało od mojego ojca i więcej jej do domu nie wpuścił, a ja z mężem z/j/e/b/a/li/ś/my ją na czym świat stoi. No i ciotka baranica obraziła się na amen za to, że nie udało jej się zrobić piekła w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dwie kobiety spod znaku barana. I obie sa wiecznie naburmuszone. Mimo dosyc mlodego wieku zachowuja sie jak emerytki. Kino impreza to nie dla nich. Ubieraja sie jak wlasne matki czyli zamiast sukienki garsonka:/koniecznie szara niezauwazalna. Na codzien chodza w spodniach nie maluja sie nie dbaja o wyglad. Za to obie kochaja pieniadze (tylko nie wiadomo na co je wydaja bo nic po nich nie widac) Ile by ich nie dostaly to zaraz ich nie maja.Do tego to kobiety bez wlasnej godnosci Zaborcze wiecznie oczekujace od kogos nic nie dajace w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego lubia plotki i intrygi. Zawsze wiedza kto z kim i dlaczego.Obie sa mezatkami i swoich mezow traktuja jak smieci. Jedna z nich publicznie opowiada ze jej maz to smiec i ma morde jak z kryminala. Ale pieniazki jego lubi...lubi mu tez przylozyc wyzwac i traktowac jak szmate. Z daleka od takich kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem baranem i prawdą jest, że od kłótni nie uciekam, ale nie przez kłamstwa tylko jak już to przez szczerość. Niektórzy nie rozumieją, że nie ma co pytać o zdanie jak się nie chce znać odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×