Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the-lukas

najlepszy prezenta na swieta dla dziewczyny kobiety żony ??

Polecane posty

Gość biżuteria
tego nigdy za wiele... kolczyki albo bransoletka i ciagle modne sa broszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy........
i walek do ciasta zeby czasem przylac draniowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuu
jej ja bym chciała dostać od męża jakiś wyjazd tylko we dwoje ! Chociaż na 2 ,3 dni. Po świętach :).ale wiem że to niemożliwe.Np.w góry jakiś romantyczny wieczór i spacery ... .. trochę odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały gustowny samochodzik
nowy oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli znasz dziewczyne/zone dobrze to wiesz co lubi i co chcialaby dostac, o czym skrycie marzy jak o prezencie od Ciebie. Zalezy to rowniez od zasobnosci Twojego portfela ;) A z takich uniwersalnych propozycji (bo chyba wszystkie Panie to lubia): - perfumy (i tutaj tez musisz wiedziec jaki zapach lubi, niestety...) - dobry tusz do rzes, puder w kulkach dobrej firmy - no, cos z kosmetykow; moga tez byc kosmetyki pielegnacyjne jak szampony, odzywki do wlosow, zele pod prysznic, balsamy do ciala itp renomowanych firm - ladna pizamke albo koszulke nocna - ciekawa ksiazke - zestaw do manicure w ladnym etui - kosmetyczke znanej marki jak Chanel, Dior itp - przenosny odtwarzacz DVD - zegarek na reke - lancuszek z wisiorkiem, kolczyki (biale zloto ostatnio modne) - zestaw pachnacych swieczek i saszetek do szuflad - ramki na fotografie - notes w skorzanej oprawie - zestaw do parzenia kawy - miske na salatki z drewna z kompletem lyzek do serwowania lub zestaw naczyn drewnianych - bujany fotel z wikliny - fantazyjny swiecznik - lampka nocna - telefon bezprzewodowy - zmywarke do naczyn - maszynke do wypieku chleba - zestaw do cwiczen w domu (mini-atlas) - zaleznie od inwencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
żdnych garów, żadnych praktycznych prezentów!!! weż jej kup, zawieszke z brylantem, albo szminke diora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka moka
zajrzyj na horoskop w necie jaki ma znak zodiaku- i zobaczysz co moze lubic..to sie dosc sprawdza, w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poważnie. Możesz sam coś zrobić. hand- made to fajne jest nie chodzi o kase ale o zaangażowanie. Pamietasz w przedszkolu jak robiłeś laurki. Mamy były zachwycone. Ja te od mojej córki trzymam w szufladzie i jest to mój skarb. A obrazek który namalowała Dorota( moja dziewczyna sprzed lat wisi na ścianie. Do dzisiaj jest bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie praktycznie? W tym roku dostaje alufelgi i sideskirts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geronimo - Ty nie strasz! Moj malzonek mialby jakis rekoczyn popelnic? Nie kazdy ma zdolnosci manualne aby wykonac cos co przetrwa dobe... Ale za to posiada inne niewatpliwe zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojna Twoja sliczna glowka - nie rusza. Zapomnialam dodac ze nie mieszkam w Polsce :P A samochod tak podpasiony zamienie w maju na nowszy model np 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnoręcznie wykonany prezent wybacz Geronimo ,mnie też to nie rusza, czasy robótek ręcznych na szczęście mamy za sobą, każdy z nas ma jakieś ograniczenia finansoew, mniejsze lub większe, ale cóż, trzeba pomyśleć jeszcze troche czasu zostało. a swoją drogą co Ty byś własnoręcznie wykonał dla swojej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam dostawać w prezencie od mojego mężusia sexowną bieliznę. Może Twojej żonie też spodoba się taki prezent? Popieram też propozycję jakiejś ładnej biżuterii albo eleganckich perfum!Kobietom zawsze sie to podoba :D ! Udanych zakupów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bieliznie tez myslałem ale przerazaja mnie rozmiary a podobno bez przymiarki nie da sie dobrac stanika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mira- belka. Nie mam żony. na szczęście. Ale w moim życiorysie jest kilka momentów kiedy zrobiłem coś własnorecznie. : 1. pomalowałem dziewczęciu pokoik. Kiedy była na szkoleniu. Okazało się że wróciła z nowym facetem z tego szkolenia. he he . a malowanie to w wariackie kolory. On kocha ikee i nie bardzo mu to pasiło.:) 2. Zrobiłem ramke na MOJE zdjecie. z gipsu, futerka i paciorków. dzisiaj jest w niej zdjęcie innego faceta. A ostatnio zrobiłem ramę do lustra. A i kiedyś zrobiłem okładke na książkę i pomalowałem kubeczek dla ówczesnej sympatii. Kubeczek zbiła jak sie wyprowadzała . a okładka jest na ksiażce nadal. Musiałaby panna zniszcyć książkę, he he . AS ksiażka jest mocno ulubiona. A sam też lubię dostawać ręczne robótki. A poza tym to raczej prezenty dla dziewczyn które nie sa materialistakami. . No i kwestia ostatnia. Nie ma lepszej terapii niż zajęciowa. W trakcie handmejdowania można pomyśleć o związku. Poczuć czy nam zależy. zrozumieć. Czyli dla mnie same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj nikomu zegarka na prezent, to wróży rozstanie (mam juz 2 zegarki na pamiątkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najwyższa pora dowiedzieć się jakie wymiary ma Twoja kobieta!;) Może zerknij dyskretnie na jej biustonosze (jeśli mieszkacie razem) gdzieś jest umieszczony rozmiar na bieliźnie. Albo zapytaj ją wprost tylko, że wtedy nie będzie niespodzianki...Z takiego prezentu ucieszycie sie oboje!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak........
Ten pomysł jest uzależniony gł. od tego, gdzie się mieszka. Jeśli jest to miasto z powiedzmy 100 tys. mieszkańców-to w sam raz. A pomysł jest w sumie banalny: romantyczna noc w przytulnym hotelu!! Wystarczy trochę pochodzić i porównać ceny. Realizacja takiego pomysłu kosztowała mnie ok.150zł (dwa lata temu) - hotel nieduży, urządzony "z jajem", czysy-jak na tą cenę bardzo porządny!!! Do dziś jest to najchętniej wspominany prezent!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielizna ? fajne tylko jak trafić w elementy rozmiaru i fasonu. Raz usłyszałem. stanik ok. tylko w nim piersi sie nie układają. . i potem miałem dwie godziny wykładu o budowie piersi . A . najfajniej można kupić stanik na senatorskiej w wawie. dziewczyny sa ok i pomagaja dobrać. A jak nie pasuje to potem panna może dobrać inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej jajeczny prezent jaki zrobiłem ? Jedna z Pan mojego życia miałą firmę budowlaną i własną stolarnię. Kupiłem jej karawan. Poważnie. potem go przerobiłem na dostawczaka do firmy. Ale licczy sie fakt że dałem jej kluczyki do pogrzebowca i powiedziałem że tylko ona ..... He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×