Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bosa dziewczynka

najpiękniejsze wyznanie miłości?????

Polecane posty

Gość bosa dziewczynka

jakie najpiękniejsze słowa usłyszałyście od facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa dziewczynka
bo mój ukochany powiedział mi coś tak pięknego co wspominam prawie co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Abigail
A co? Mnie się podobało o tym Aniele:) jak to czytałam az mi serce skoczyło, ale to nie do mnie było. Dzis w wiadomosciach mówili, że zaginął Anioł Nie bój sie. Nie powiem im gdzie sie ukrywasz ale ta baba nie zajarzyła tego. A jak jej kazał zamknąc oczy i zaczął ją całować to ona juz, juz moge otworzyc - kompletnie nie wczuła sie w natsroj. taka oschła. taki ma charakter i taką jest osobą. Ujmuja ją tylko brylanty i pozycja w mediach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a to było w realiach? taka kobieta? ze niby nasza reprezentacja. eh gdzie sie podziała wrażliwość kobieca:( fakt to piekny teksy ten z tym Aniołem (tez nie zaswiadczylam . jedyne co teraz brzmi mi w uszach to ten co napisalam :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa dziewczynka
to było w ubiegłe wakacje, na początku jakoś mi nie pasował, ale bardzo starał się mnie zdobyć i któregos dnia zaprosił mnie na imprezę, ale tam wydażyło się coś bardzo niemiłego i uciekłam stamtąd, poszłam do takiego małego parku gdzie była oświetlona fontanna i siedziałam tam sama, i o dziwo on tam do mnie przyszedł, nie wiem skąd wiedział gdzie byłam, usiadł i siedzieliśmy tak w milczeniu jakiś czas, w końcu powiedział mi te piękne słowa: Tak bardzo cię kocham, nie wyobrażam sobie życia bez ciebie... chciałbym przy tobie budzić się i zasypiać i chciałbym przy tobie umrzeć. To było takie wzruszające, nawet jak teraz to sobie przypominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladniutka
moj chlopak powiedzial, ze jestm najwspanialszym czlowiekiem jakiego zna i nie chce zycia z kims innym, bo na kazdego przypada tylko jeden aniol;)) na mnie zadzialalo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nikogo nie kochałem
tak jak ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalianka
Bosa dziewczynka - to jest piękne, czemu mi się jeszcze coś takiego nie przydażyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Abigail
najpiękniejsze wyznania to te szczere, prosto z serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzika
a to było piękne miłosne wyznanie, bo nie doczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest tylko nie wiadomo
ja myślę, ze tamten topik jest dla jaj, ale jest fajny jak popatrzec na inne ktore masowo się tu rozsiały:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalianka
No ale jak facet mówi ze chciałby przy Tobie umrzeć to jest coś naprawdę prosto z serca, i takie niebanalne, przewaznie to się mówi: kocham Cię, chce z Tobą być do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie to było tak
chwicił mnie za dłoń bardzo, bardzo mocno i powiedział łamiącym się głosem : Kocham Cie tak mocno że nie umiem tego opisać.. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalianka
no tak w takich sytuacjach to tez trudno zachować zimną krew i jakiś piękny tekst do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalianka
Ale Bosa dziewczynka ten Twój facet to tak pięknie powiedział, ja jestem pod wielkim wrażeniem, no nie wiem jakoś nigdy za bardzo się nie wzruszam a teraz, no to mnie po prostu cholernie ujęło, takie piękne, a moze mało jeszcze w życiu słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalianka
chodzi mi o to że chciałby przy Tobie umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Abigail
A ja sie juz nauczyłam, ze nie musi mi nic mowic wazne by czynił tak, jak mnie kocha:) Jak mocno to niech ja króluje tu i tam, a nie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalianka
Bosa dziewcznka jesteś tu jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Abigail
Tak chciałbym przy Tobie się zestarzeć, umrzeć robi wrażenie.. ale od słow wazniejsze są czyny.. cóż z tego, że mówi, ważniejsze co czyni, co mówi au public itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec z toba 3 dzieci
nie jest slodkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Abigail
tak słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna dziewczynaaaa
czy najpiekniejsze?? dla mnie na pewno... kiedys.. byl dla mnie tlyko zwyklym kolega, ktormu pisalam,ze on jest polowka jablka, ja pomarancza... a jednak walczyl... zdobywal mnie i ... trwalo to prawie rok.. i zdobyl... z kolezenskiej sympatiii.. narodzila sie milosc.. KOcham Cie MIchasiu... dziekuje ze czekales...i nie poddales sie... cytaty z Jego maili: "Zalezy mi strasznie na Tobie,nawet nie masz pojecia jak...Przezywam to wszystko strasznie,ale sie nie poddaje...Bo mozesz mi zabronic wszystkiego!!! ALe walki o Ciebie NIGDY!!!""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna dziewczynaaaa
"I nie boje sie napisac... "ze gdyby mi sie kiedys udalo,to bylby NAJSZCZESLIWSZYM CZLOWIEKIEM NA ZIEMI!!!NO MOZE OPROCZ CIEBIE!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ci mężczyźni
którzy tak piszą? Tylko gratulować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna dziewczynaaaa
a nie ma takich?? ja wiem,ze moj jest wyjatkowy..nie pisze tego aby sie chwailic czy zeby ktos mi zazdroscic:( bo naprawe zycze wilu tego co mnie spotkalo!! rzez 22 lata bylam nieszczesliwa..samotna.. az wreszcie pojawil sie on... sam mnie wypatrzyl... sam wszystko rozpoczal..a uwierzcie..ze wokol bylo tyysiace fajnych dziewczyn... Jak 1szy raz mnie ujrzal, powiedzial do kolegi" Ty stary sluchaj, to jest kobieta z ktra chce spedzic reszte swojego zycia" wysmialam go jak mi o tym powiedzial, bo ja w mailach pisalam mu,ze jestesmy z innej bajki..ze wogole nie pasujemy do siebie... I co?? teraz planujemy wspolna przyszlosc... zycie... dzieci... slub!! Kocham Go najbadziej na swiecie...a On mnie!! jestesmy stworzenie dla siebie!! dziewczyny i chlopaki tez-zycze Wam tego samego.. Ja szara...zakompleksiona dziewczyna spotkala swojego ksiecia... Michas... wiem,ze tu nigdy nie zajrzysz...ale kocham Cie bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszcze Ci
nie można ale swoja drogą masz farta. ......ech gdzie ci mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak mialam dosc powazne problemy powiedzial : JESTES MOIM ZYCIEM, A ZYCIE JEST CZASAMI DOBRE A CZASAMI ZLE. tym samym chcial mi powiedziec zebym nie bala mu sie mowic o swoich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mi powiedział : \"chyba cię bardzo lubię\" Mieliśmy wtedy po 10 lat. :) Dzisiaj jesteśmy małżeństwem i mimo, że usłyszałam od niego wiele pięknych wyznań, żadne nie równa się z tamtym.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×