Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

namiary na szarika

Polecane posty

Gość gość

Pilnie potrzebne sa, jesli ktos ma to dajcie. Tu mozna tez mieszac go z błotem,Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szarik to kretyn , szkoda na niego słow oplujesz go, a on morde obetrze i powie ze deszcz pada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy o kogo pytasz,?czy o szarika czy o tate szarika.?.Szarik to Tomasz,tata szarika to Tadeusz.Łatwo sie zoriwntować bo tylko tata szarika używa słiwa "gnido".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćszarik i tataszarika to nie jedna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jedna osoba ,ale synuś używa słownictwa ojca ,z tego wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Nie fikać ,bo przyjdzie Matka!Babka i wasze ciotki... jeszcze nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty bucu skończony !! Matka czyli suka co cie na swiat mendo wydała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zakompleksiony kurd**el z małym fiutem :D Po nocach tu siedzi bo zycia nie ma.OLAC go !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Ja tu jestem,bo w wyszło mi w tarocie że ,zarobię tutaj krocie... Audyt wam robię... Chcecie namiary? Ja tutaj chyba jedyny,który nie ma nic do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam o sobie pisał tak :D Jestem kretynem bez jaj. Mam małego i w realu żadna mnie nie chce.Poza tym nie staje mi! Tylko tutaj mogę udawać supermana . Teraz wiecie już wszystko . Oto cały ja. Biedny człowieczek, kurd**el . http://f.kafeteria.pl/temat/f4/szarik-na-102-p_6086779

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
szarik na 102 2014.12.03 Sik! Zesrała się bieda i płacze...wcale mi ciebie nie żal,że musisz tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny, biedny ludzik, nie widzicie tego? olewac go, najlepsza metoda. on potrzebuje zainteresowania, dlatego prowokuje!! i kazda forma tegoż zaintersowania ładuje mu jego chore ego, dlatego OLAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziecie? czeka na zaczepki :D zna ktos normalnego człowieka ktoremu to daje satysfakcję? ja nie znam a temu tutaj o to chodzi :D niewazne jak mówia, byle mowili, pisali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Papa smerf ,smierdzi Pisem a nie psem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty kundlu MUSISZ tu pisac !! i tylko takla forma Ci odpowiada! kultury suka matka nie nauczyła? takim samym kundlem była jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj sobie antygent PSA bo ci chyba juz mozg zarosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu chcesz imponowac swoim zachowaniem ? a te twoje rymowanki sa zenujace, rzygac się chce od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzucisz ochłap, szarik jest, jak na zawołanie :D no chodz kundelku, kosci zostały rzucone, ogryź sobie i do budy zadna porzadna suczka stad nie chce cie! idz na randki o2 ! :D tam się kreuj na supermena ! i wpadnij rano na pomyje, całe wiadro bedzie tu czekac na ciebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Wielką przykrość mnie sprawiliście,a ja przybyłem się tylko odrobaczyć. Acha,no i paru debili zobaczyć! P.S Do żadnej partii sie nie zapiszę...zapiszeni.W dupę wkręceni... Taki wasz poziom jaki wasz pion. Krzyż wam ...ale nie na drogę,bo drogi nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Teraz to wychodzi słoma z butów... Ja jestem spokojny,zbieram tylko statystykę na temat naruszania IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szkaluj, nie oczerniaj, nie falszuj to nie bedzie trzeba ujawniac twojego IP. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latanie po topach i obrażanie innych to jest spokój twoim zdaniem kundlu zawszony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo obchodza twoje preferencje polityczne? otoz nikogo! załoz sobie własny temat i nie lataj po innych. Zbiera ci sie, zbiera, kiedys pozałujesz tego obrazania i wyzywania ludzi ktorych nie znasz! w necie nikt nie jest anonimowy, pamietaj o tym, i obrazanie ludzi nie jest bezkarne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Mea Culpa,lubię wszy,bo wszy to wy... Moja socjotechnika...chciałem tylko pokazać jaka klika tutaj klika... Jest to info dla szarika,co jedyny tutaj sika i nie znika... Nie ufajcie mi,bo ja sie całe życie uczę... Mam gdzieś wasze opinie,wasza nauka dawno przeminie i wtedy zostają tylko stare prawdy...ale nie my... Wiem kto się podszywa,wiem kto pluje... Podszyw z debilem koopuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no normalny to ty nie jestes :D zal mi ciebie biedny człowieczku, coz ci pozostało poza popisywaniem sie tutaj przed małolatami :D zachowujesz się naprawde jak bezdomny kundel i pewnie cos z niego masz zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
A som tu małolaty? Bo same cięzkie tematy, w sam raz dla taty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
som same 20stoo paroletnie małolaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Antykwariaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie :) bo w tym wieku co piszesz znaczyłoby co innego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan się produkowac i popisywac tymi rymowankami bo marne to . ale rozumiem juz dlaczego jestes sam , kobiety z takimi kundlami się nie zadają gnij w samotnosci i zdychaj tez w samotnosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×