Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martisha**

Napisac czy NIE napisac?

Polecane posty

w grudniu zerwalam kontakt z eksem, duzo mnie to kosztowalo, kocham go nadal , od tej pory milczy, nie ma mnie w kontaktach na gg, teraz siedzi na gg, napisac do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz
wspieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blagam przekonajcie mnie zebym nie pisala zebym sie przed nim nie plaszczyla aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnam pisac nie nie nie ale cos mnie kusi, kusi kusi nawet nie to ze nie mam faceta, bo ciagle sie ktos kreci i sama jestem z wyboru po prostu boli mnie to ze tak latwo pozwolil mi odejsc liczylam ze sie odezwie a on ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusskawka
Nie pisz Nawet Cię nie ma w kontaktach, drań Trzymaj się, Siostro i nie pisz. Twarda bądź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie... i nie potrafie Cie powstrzymac, sama bym sie chetnie odezwala, tylko nie bardzo wiem jak i to mnie trzyma (w jaki nerw wpadłam bo go sobie niechcacy wyrzucilam ale znalazlam uf !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppp
Nie pisz, bo to będzie tylko grzebanie palcem w ranie. Na co liczysz, skoro on milczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rilly
wnioskuje ze z nim zerwalas ....to co w takim razie od niego jeszcze chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppp
I wywal go z kontaktów, żeby cię nie kusiło i żebyś nie widziała, że jest. Skoro on cię wywalił, to naprawdę nie masz na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rilly
skoro z nim zerwala, to sie nie dziwie ze ja wywalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje Wam ze nie napisze ale to tak korci... gdyby jeszcze mial mnie w ontaktach to bym nie napisala, ale to ze mnie wywalil jeszcze mnie dopinguje:O a nr jego gg i komorki znam na pamiec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PISZ
nie bądź pieskiem skomlającym o uczucia!!!! on Ciebie olał ciepłym moczem - więc znajdź sobie nową miłość! Trudne do wykonania, ale skuteczne -nie tylko czas leczy rany, lecz szybciej nowa miłość ! Wykasuj jego gg - po co ma ci przypominać o wszystkim?! - JEST - NIE JEST na gg - szaleństwo! Miej swoją godność dziewczyno!!! Zacznij nowe życie - bez tego ścierwa ! Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i super
pozrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje . . . ale po co tak oscentacyjnie to nie rozumiem :P to teraz na czat w poszukiwaniu new :D zart ! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to glupia jestem ilez mozna robic z siebie meczennice i idealizowac chlopaka, ktory doprowadzil mnie na skraj wyczerpania nerwowego, ktory powtarzal ze kocha a potem bez skrupulow wywalil z gg? czy ja sroce spod ogona wypadlam? NIE! trzeba sie szanowac:) prawda? jestem silna i bede silna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rishka01
nie pisz, bądź silna.wspieram myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam xxxzzzyyy
jasne tak trzymaj,pod zadnym pozorem nie kontaktuj sie ,bo przegrasz.Teraz jestes gora!!!!!!tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, nie bede sie ponizac po tak dlugim czasie wodzenia mnie za nas, wreszcie to ja jestem gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE pisz.wiem masz dzis slabosc do niego bo dzis walentynki, ale jesli napiszesz to on bedzie o tym wiedzial.jesli juz tak bardzo chcesz napisac to napisz w innym dniu, ale nie dzis, nie w walentynki.wiesz nie ma cie w kontaktach.To Ty z nim zerwalas.jemu pewnie tez bylo ciezko, dlatego wolal Cie usunac.mysle ze jesli chcesz odnowic kontakt to Ty powinnas podjac pierwszy krok....no ale moze poczekaj pare dni.powodzenia! badz silna ! i uciekaj od kompa bo bedzie Cie kusilo napisac. zobacz sobie moze jakis film, pozniej wez prysznic i idz spac.no juz! co tu jeszcze robisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×