Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

napisałam do niego... pewnie się błaźnię

Polecane posty

Gość gość

ale już nie mogłam wytrzymać tego trwania w niepewności, niech mnie stanowczo odrzuci żebym mogła przestać o nim myśleć raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta czeka facet działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jaka reakcja jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem elastyczna,dostosowuję się do faceta,a znam się na elastyczności,jak facet pewny siebie bez kompleksów to nie robię pierwsza kroków bo tu nie ma problemów,i wiem że on wybierze co chce,jak nieśmiały albo mało piękny to wychodzę pierwsza z inicjatywą i ośmielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie mam już dość tego czekania. albo chce albo nie. trwanie w zawieszeniu jest gorsze niż odrzucenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
tu autorka tematu. nic nie odpisał, może już śpi bo jest w sumie późno. zobaczymy jutro. ale naprawdę mam już dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
cholera, chyba faktycznie śpi a mnie szlag trafia, że mam czekać do rana... w sumie boję się też, że facet w ogóle nie odpisze. jeśli tak będzie, to blokuję jego nr, wywalam wszystko co mi się z nim kojarzy i zapominam o nim na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np nie lubię jakichś niewiadomych. Jak facet (przysłowiowo mówiąc) smaruje do mnie cholewki to lubię wiedzieć o co mu chodzi. Ma być klarownie i jasno a nie, jakieś tam pitolenie z 9-tej planety. Jak tak, to tak. Jak nie, to nie i niech spada na drzewo nie marnując mojego czasu. Zycie jest krótkie a ja preferuję fakty od mitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
no dokładnie, ja też tego nie lubię... poza tym między nami coś jakby się zaczęło, z tym, że ja niestety teraz wyjechałam i kontakt nam osłabł, mieliśmy wspólne plany i teraz nie mam pojęcia, czy mu się odwidziało czy ki diabeł? i chcę to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam ciśnień,jak długo cisza to oczywiste że wskoczy na jego miejsce inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
nic nie odpisał do teraz, świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To go pogon i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
to raczej on mnie pogonił... no nic, poczekam jeszcze do wieczora a potem go blokuję, wywalam nr itp żeby mnie nie kusiło się odezwać. ale boli to potwornie, nie powiem... zwłaszcza, że to on mnie poderwał i starał się przekonać do siebie. a gdy się otworzyłam i przekonałam, to on zwiewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty. Nie błaźnisz się tylko ci zależy. Nie odpisuje ci to może znaczyć, że np. jest zajety, nie słyszał wiadomości. Nie ma się co zadręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta czeka facet działa.... x Kolejna królewna z drewna. Ile was kretynek jeszcze jest? Halo, mamy 21 wiek, nie 15!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
cholera, jest mi zwyczajnie przykro. teraz widzę, jak bardzo się zaangażowałam :( no nic, mam nauczkę, naprawdę nie ufać nikomu, kolejny raz się przejechałam; swoją drogą mówiłam mu o tym, a on mnie przekonywał do siebie, że powinnam zaufać i w ogóle.. świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
ja nie jestem królewną z drewna i widzisz, jak się na tym przejechałam? facet ma centralnie w doopie to, że chcę z nim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. Dziewczyno fakty są takie, że jakby facetowi zależało, to by i w środku nocy odpisał, bo tacy są faceci. Nie odpisał, to znaczy , że nie chciał. Sprawdź tylko czy napewno wysłąłaś mu tego smsa, bo czasami zapomina się nacisnąć "wyślij" i sms zapisuje się w wersjach roboczych. Nie odpisał?, trudno, trzeba to wziąć na klatę. Tak często bywa. Wyobraź sobie teraz co byś zrobiła , gdybyś to TY dostała smsa od chłopaka, którego nie chcesz. Jak byś zareagowała? Prawdopodobnie, albo chciałabyś to przemilczeć i nic byś nie odpisała, albo odpisałabyś po kilku daniach żeby sobie nie robił nadziei , ale tylko wtedy, gdyby zaczęło cię to juz denerwować. A tak na co dzień, to byś olała taki sms , czyż nie? I właśnie w takiej sytuacji jest ten ów chłopak. Więc odpowiedź znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze zrobiłaś autorko, albo w jedną albo w drugą stronę, a nie takie zawieszenie w niepewności. Brawo za odwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
na pewno wysłałam tego smsa, sprawdziłam to. i to nie jest facet, który po prostu mi się podoba. spotykaliśmy się jakiś czas, krótki, bo musiałam wyjechać, ale mieliśmy w planach dalej się spotykać, planowaliśmy też wspólny wyjazd, z tym, że kontakt zaczął słabnąć, on zaczął coraz mniej pisać, aż w końcu zaczęłam mieć tego dość. i ja na pewno odpisałabym facetowi, gdyby sytuacja była odwrotna, nie zostawiałabym kogoś w takiej niepewności. może kogoś poznał, może mu się odwidziało, ok, niech mi to po prostu powie. poprosiłam go w tym smsie o rozmowę, chyba na tyle zasługuję? i przykro mi, bo naprawdę mieliśmy niesamowitą nić porozumienia. tak przynajmniej naiwnie myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdobył co chciał i zwiał. Standart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
nie spałam z nim jeśli o to Ci chodzi. tylko się całowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta czeka facet działa.... xxxx a jak już doczekała do 40-stki to już może sama coś zadziałać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 i akurat to zawsze działa:)Zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet dziala?! Dlaczego nikt mi nie powiedzial? To ja sie w starokawalerstwie tyle lat męcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie strony mają działać, a nie, że królewny leżą i pachną i samo ma z nieba spaść. A autorka jest okej, przynajmniej nie jakaś durna księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta i g****a z tego ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dlacwszysykich seks jest celem. Niektorym wystarczy, ze widza zaangażowanie kobiety. Zdobyli ja i tracą zainteresowanie - bo już nie ma za czym biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mam dość
super, czyli mam udawać, że mi nie zależy? ale okej, skoro to taki typ faceta, to może i lepiej, że skończyło się to teraz, zanim zdążyłam się zaangażować jeszcze poważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zmienil numer? Moim zdaniem lepiej jest zadzwonić niż te głupie smsy wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×