Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochanie moje

Nasze kochane lwiatka -tutaj opowiadamy jacy sa mezczyzni z tego pod znaku

Polecane posty

Gość Kochanie moje

bardzo bym was prosila zebyscie wpisywaly date urodzenia waszych mezczyzn z pod zanku lwa i jacy sa ,jak dlugo jestescie razem itp. Dzieki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie moje
nie wchodze na ten link bo to pewnie jakis virus :P a wiec ..nie dam sie nabrac..moze dlatego ze jestem z pod zanku strzelec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie moje
jaki lew ?? chodzi mi o opinie a nie o o obrazki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jakby tacy byli
jakfacio z linku, to po co mi znac date urodzenia? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie moje
mozecie robic co chchecie ja itak nie wejde na ten link :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jakby tacy byli
i słusznie nie wchodź :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie moje
nie wejde :) czekam na normalne opinie,opinie durnowate lub bez sensu nie beda brane pod uwage :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja weszłam :P tez mam Lwiątką w domu... ładniejsze zdecydowanie niz ten tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie moje
no to czekam na opinie :) jaki sa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
qrcze dajcie wiecej takich linkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie jaki
miały być przecież lwy nie jaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie moje
bez linkow mi tutaj !! znam 2 rodzaje lwow te walniete i te normalne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowicie normalni. Albo ja mam jakiś całkiem odmienny egzemplarz, wyjątek potwierdzający regułę, albo osoba powyżej swoją opinie zasięgnęła tylko i wyłącz\\nie z krążących stereotypów :O Ale gdyby miało mnie to w ogóle obchodzić to wolałabym by prawdą było to pierwsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!! DAJCIE WIECEJ LINKOW !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.sierpien 1972>> Ci panowie mają dużo do ofiarowania, a w zamian wymagają od swojej partnerki klasy, która pozwoli im przyjmować z wdziękiem zachwytu. Jeśli pokocha kogołś głeboko, serdecznie i czule to często oznacza, że nieodwołalnie i na zawszze. Ten Pan NAJCZĘŚCIEJ tak często się gdzieś wybiera, gdzieś jedzie itd, że nie ma czasu na zbaczanie z prostej drogi. Jeśli go kochasz, a on to odwzajemnia, musisz dołożyć starań, by wynajdować nowe sposoby rozbawienia go i rozerwania od tego tytana pracy. Musisz być przygotowana na objawy irytacji i głośne ziewanie z nudów, jeśli on będzie zmuszony do bezczynności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatnie mówiąc - gówno prawda :O a takie wrzucanie ludzi do worów z wypisanymi \"przyleżnymi\" im znakami zodiaków uważam za debilizm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie moje
czy pasujemy do siebie jesli ja sie urodzilam 11.drudnia 1983 roku ?? to co o nom pislas to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xaxaxaxa. nie pisałam tego do Ciebie, a jak widzisz to sie zgadza! :P Kochanie moje>> pod pewnym względem tak... oboje jesteście energiczni i dużo czerpiecie z życia... a pod pewnym względem też nie... słuchaj... ja nie jestem od dopasowywania :) ... Ty sama musisz to wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie moje
a czego jest wiecej tak czy nie ?? tylko o twoje zdanie prosze i nic wiecej....bo wiem ze prawde piszesz :) wal prosto z mostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... no dobrze, postaram się... Wg.mnie jest więcej tak... ale w sumie.... raczej neutralnie. Odpowiadacie sobie intelektualnie a w waszym związku powinna panowac harmonia i zrozumienie... chociasz problemy mogą się pojawić, ponieważ Twój partner lubi wycieczki, dominacje, pieniądze... a Ty chyba wolisz... coś innego... ale.... raczej sie dogadacie? To moje zdanie, sorry że takie zagmatwane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie moje
dzieki..jestes kochana :) mam tylko nadzieje ze jest staly w uczuciach i ze nie zdradza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj.... trochę przyjżałam się Wam obu... jest o wiele więcej tak, niż nie!!! A jeżeli duzo podróżuje, co byłoby dla niego charakterystyczne, to nie zdradzi... ale Ty też musisz uważać, żeby się nie zanudził... ale to raczej mało prawdopodobne... jesteś bardzo żywiołowa i nie znosisz napewno nudy ani zastoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie moje
qurka wodna ...z kad ty to wiesz ....w tym wszystkim jest tyle prawdy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie moje
... my razem pracujemy w jednej firmie :) i tak sie poznalismy ..z tego co wiem to mamy duzo razem wspolnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja..
Ja bym raczej powiedziała, że to co mają do zaoferowania oscyluje w granicach zera. Tzw. niemowlęcy egotyzm, wychodzenie z założenia, że inni ludzie są tylko ich protezą i przedłużeniem, są planetami które krążą wokół nich, czyli słońca :o I apokaplipsa, kiedyś ktoś ośmieli się mieć odmienny punkt wiedznia w tym temacie:o To tyle wad Co do plusów, potrafią byc rzeczywiście wspaniałomyślni, tego nie mogę im odmówić, ale generalnie po dwóch latach związku mam asseeeez (dość:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ksiezniczke nene :) To moze powiesz mi cos o moim lwie - ur. 7 sierpnia 1982 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×