Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie będe szukać faceta az nie będe wazyć 45 kilo

Polecane posty

Gość gość

Mam dosć tego że musze slucham o milosci do chudej laski :O I jak to nie jest szczesliwy ze mna a czemu ?Oczywiscie przez nadwage i jeszcze moi mi że lubi grube swinie a to przeciez klamstwo :O Gdy aschudnę faceci beda ze mna bardziej szczesliwi a tak to żaden nigdy sie we mnie nie zakocha bo nikt nie lubi grubych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz że prawdziwy mężczyzna lubi kościotrupy??? ci co to lubią to chcą tylko sobie poużywać a durne baby mysla ze sa piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 kilo to trochę za mało, kobieta musi mieć normalną wagę, czyli nie chuda, ale trochę ciałka musi mieć :) Poza tym to czy facet cię pokocha nie jest zależne od twojej wagi, owszem szczupła sylwetka zagwarantuje ci większe powodzenie, ale nie jest żadnym gwarantem, że ktoś cię pokocha, bo to tylko ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kochają glownie za wyglad grubaska moze mieć swietny charakter ale ktorego faceta to obchodzi ? Oczywiscie że schudniecie daje wieksze szanse na miłośc.A przy mojej budowie i wzroscie wiem na oko że nie bede kosciotrupem przy 45 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezupełnie... ludzie, tak samo jak inne zwierzęta szukają osobników zdrowych i silnych genetycznie, tak sprawiła natura i tak jest od zawsze, a osobnik zdrowy nie jest otyły i nie jest też chudy, ma normalną wagę i tacy ludzie mają największe powodzenie. Natomiast mając do wyboru osobę chudą i otyłą, wybiorą chudą, bo chudy jest bardziej wytrzymały od otyłego i mniej podatny na choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że chude maja wieksze szxanse nan miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz 140 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przy tym wzroście możesz śmiało ważyć 50-54kg, wiele zależy też od budowy kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy 60 kilo widzę ze 15 kilo mi brakuje to sylwetki za ktiora faceci szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli będe wazyć 54 to raczej nic nie zmieni bo dalej nie bede miala sylwetki odpowiedniej do zakcohania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli z toba jest cos nie tak, to jednynie z glowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mowie prawdę teraz mam sylwetke podobna do Ewy Farny,nie oceniaj mnie bo nie wiesz w jakiej depresji byłam ze wzgledu na odrzucenie ze strony rowiesnikow i chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja c coś opowiem... w zeszłym tygodniu wracałem z pracy autobusem, na jednym z przystanków wsiadła kobieta, wysoka około 180cm i tak na oko z 90kg wagi, ale była tak proporcjonalnie i kobieco zbudowana, do tego miała obcisłą kieckę mini w kolorze czerwonym i buty na wysokim obcasie, że nie było faceta, który by się za nią nie obejrzał i który by się nie ślinił na jej widok... kobiety też na nią patrzyły, a z pogardą w oczach, bo widziały jak reagują na nią faceci :) Także można być większą kobietą i mieć cholerne powodzenie, ale to i tak nie zagwarantuje ci miłości, bo do tego trzeba coś więcej niż sam wygląd. A co do Ewy Farnej... ona w sobie to coś, zwłaszcza w oczach, przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ch/uj mnie obchodzi jakis tlusty obrzydliwy slon,czemu faceci sie gapili nie wiesz ? Oni odruchowo gapia sie na kboiety w mini a jak miala figurę słonia no coż faceci zastanawiali sie jak mozna miec tlsuta du/pe i ubrac mini!Farna po przytyciu jest po prosttu aseksualna i oczy nic nie pomogą nikt nie chce tłustych bab wiem coś o tym,te za którymi tesknią faceci z kltorymi byłam nie były zbyt ciekawee ale byłu chuda więc hipokryzja goni hoipokryzje gdy piszecioe że gruba moga miec super ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipokryzja goni hipokryzje gdy piszecie żwe grubas moze miec chorelne powodzenie ;O MOze miec ale chorelne powodzenie w byciu dziewicą :O Bo nikt grubszej od Dorotki Rabczewskiej nie dotknie a jak juz to tylko z braku laku z takimi sa:O Faceci nie są szczesliwi z grubymi laskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikt nie pisze o grubych, osoba otyła nie jest i nie będzie atrakcyjna, ale dziś mianem grube określa się kobiety w rozmiarze 38, czyli o normalnej zdrowej sylwetce. Tu masz przykład takiej co według dzisiejszych standardów jest określane mianem plus size, czyli osoby niby grubej, nie mów że babka nie ma fajnego ciała, bo 90% facetów by ją chętnie schrupało: http://i.pinger.pl/pgr89/985eda81002d15f95399f613/Bielizna-Lupoline-Plus-Size-lato-2014-1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm no nie powiedzialabym że az 90,wiekszosc pewnie by powiedziala ze uda ma za grube ale z braku laku i taka dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wagę możesz zbić (do pewnej granicy), ale jak jesteś brzydka to ci nic nie pomoże. Bo brzydoty nie można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol ona ma rację :) ja nie kumam po jakiego grzyba chwalić dziewczynki za dobre wyniki w nauce albo pędzać je na studia? dziewczynki zamiast zawracać sobie tyłek pierdołami powinny poświecać co najmniej połowę czasu na dbanie o siebie i swa urodą + umiejętność gotowania; powyższe jest przecież najlepszym, najprostszym i najpewniejszym sposobem na zdobycie czegos o czym marzy KAŻDA kobieta, nawet te karierowiczki wciskające kit otoczeniu i płaczące do butli wina i kota wieczorem :0 a co to takiego? ano miłość :) mężczyzna już taki jest, że kocha za wygląd - czasami wyłącznie za wygląd, czasami głównie za wygląd, wszytsko inne oprócz opakowania ceepki jest mało znaczącym dodatkiem ;) ja bym wolała żeby moja córka miała same trójki w budzie i olała studia ale była piękna, drobna, malutka i zadbana, wtedy nigdy nie miałaby niskiego poczucia wartości, nigdy by nie cierpiała psychicznie przez kogoś, społeczeństwo, a szczególnie panowie zalewali by ją 24/7 miłością, podziwiem, szacunkiem, czcią, adoracją i pożądaniem czyli samymi najlepszymi rzeczami jakie mogą spotkać kobietę ;) oprócz stabilnej sytuacji materialnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, tylko że większość facetów z przyjemnością włożyłaby swoją głowę między te "grube" uda :) Marilyn Monroe też nie była szczuplutka, a jest uważana za najseksowniejszą aktorkę w historii. Najzabawniejsze jest to, że większość negatywnych opinii o kobietach w normalnej wadze, to opinie innych kobiet, a wy nie macie zielonego pojęcia czym kieruje się facet przy wyborze partnerki i nigdy tego nie pojmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz jestem brzydka bo mam grubą twarz gruba geba zawsze wyglada aseksualnie ale jak schudnę twarz bedzie wygladac 50 procent lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe czemu faceci latają tylko za tymi chudziutkimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wolała żeby moja córka miała same trójki w budzie i olała studia ale była piękna, drobna, malutka i zadbana, wtedy nigdy nie miałaby niskiego poczucia wartości, nigdy by nie cierpiała psychicznie przez kogoś, społeczeństwo, a szczególnie panowie zalewali by ją 24/7 miłością, podziwiem, szacunkiem, czcią, adoracją i pożądaniem czyli samymi najlepszymi rzeczami jakie mogą spotkać kobietę x Ty lepiej się nie rozmnażaj, bo jak widać nie nadajesz się do wychowywania dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ale ja nie mam figury jak MM bardziej przypominam Farne teraz po przytyciu,gruby brzuch uda wszystko grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedzial ze brzydoty nie da sie zmienic a od czego mamy 21 wiek?Nie ma ludzi brzydkich sa poprostu biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe czemu faceci latają tylko za tymi chudziutkimi x Bo chcą sobie poużywać i tyle, poza tym istnieje coś takiego jak presja otoczenia, wezmę chudą, bo koledzy nie będą się śmiać, itd... Polska to kraj wieśniacki i zaściankowy, bardziej się liczy opinia innych niż nas samych, chcemy się pokazać przed kolegami, sąsiadami, rodziną. Zdecydowana większość kobiet jakie mijam na mieście to dziewczyny o normalnej sylwetce, większość kobiet i żon po 40-tce, to osoby z nadwaga i jakoś mężowie ich nie porzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajt in de fejs
"Mam dosć tego że musze slucham o milosci do chudej laski pechowiec.gif I jak to nie jest szczesliwy ze mna a czemu ?" a czy pytałaś go po cholerę z Tobą jest? skoro ma inne preferencje to po co zawraca Ci tyłek? ja też takiego miałam i wiesz co? olałam odchudzanie dla niego, a gościowi podziękowałam za współpracę :) oczywiście był oburzony i bluzgał, że to ja zniszczyłam fajny związek - związek polegał na wysłuchiwaniu jaka to psiarnia jest okropna, że zioło nielegalne, że Polska biedna i on ma mało hajsu oraz że musi mnie odchudzić i rzadko do mnie dzwoni i czasem ma wy....ane bo nie czuje się związany psychicznie ze mną mocno bo nie czerpie radości z sexu ze mną :) pytanie - po co mi taki kolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zdecydowana większość kobiet jakie mijam na mieście to dziewczyny o normalnej sylwetce, większość kobiet i żon po 40-tce, to osoby z nadwaga i jakoś mężowie ich nie porzucają" co z tego skoro zdradzają? ale fun i zaszczyt - uuu wybrał mnie łaskawca - ale roocha na boku chudszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przestają je kochać,faceciz grubymi kobietami zawsze sa zamysleni i szukaja prertekstu do kłotni to nie presja otoczenia oni sa juz tacy z natury wolą te drobne bo to estetyczniej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×