Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie chce byc dluzej sama, ale nie potrafie zapomniec o dawnej milosci, jak to z

Polecane posty

Gość gość

mienic? nie potrafie sie zainteresowac kims innym, bo ciagle w dawnej milosci widze ideal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Nie ma niezastąpionych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'45 zostaw go w spokoju,on ma rodzinę i nie wp*****laj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie zobia wszytko dla forsy
Czas leczy rany. Ja też mam ideały, co parę mc kogo innego :) Mimo że wcześniej zdawało się, że to jedyny ideał. Niebawem poznasz nowy ideał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że to trwa już od 4 lat, nigdy nie byłam w nikim tak zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po rozstaniu z moim ideałem cierpiałam 3 lata, pozniej jak ręką odjął przeszło mi samo z siebie. Teraz załuję tego czasu ze przez tyle lat on był nr 1 w moim sercu i myślach. Nie był tego wart w koncu to do mnie doszlo. Nie mam juz zadnych do niego sentymentów a jak przypominam sobie nasze wspóle chwile to nic a nic mnie to nie rusza. Ty tez osiągniesz ten stan. Dodam eszcze ze od rozstania z nim nie byłam w związku. Miałam tylko jeden przelotny 2 miesięczny romansik. choc nie ukrywam chciałabym sie zakochac ze wzajemnoscią i być szczęśliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moja 1 i jedyna milosc, myslalam, ze zapomne, ale nie wyszlo, wciaz jest nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minęło juz 4 lata od rozstania z Twoim ideałem ? Pamiętaj dziewczyno ze ideałów nie ma. Dlaczego nie jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybral inna, nie mnie, choc dal mi nadzieje, ze cos z tego bedzie. nie bykismy razem, ale w relacji na granicy przyjacielskiej i czegos wiecej. niestety ciagle jest idealem, pomimo tego, ze nie byl pod koniec w porzadku wobec mnie. nikt nigdy nawet mnie orzez chwile nie zainteresowal, podobaa mi sie nadal pod wzgledem emocjonalnym, fizycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie ktos podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz skoro był w stosunku do CIebie nie w porzadku to ideałem nie jest. Zastanów się ile wad mogłoby wyjść na jaw gdybys była z nim przez rok? być może znudził by Cie po kilku miesiącach i sama byc z nim zerwała. Pomyśl w ten sposób a nie idealizuj tego faceta bo ideałów naprawde nie ma. wiem co mówie bo sama to przerabiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle razy probowalam i nie wyszlo, zawsze wszystko wraca ze zdwojona sila, nadal za nim bardzo tesknie. moze obiektywnie nie byl idealny, ale nie ma lepszych od osob, ktore kochamy, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj szansę komuś innemu. Jezeli ktoś teraz "kręci" się wokół Ciebie to spotkaj sie z innym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, ze porownuje kazdego innego do niego i kazdy z nim przegrywa, wiem, ze to glupie, ale tak jest. szczerze takie spotkania na mnie zle wplywaja, bo wyobrazam sobie jak by to bylo mi z nim w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha czytając Twoje wypowiedzi mam wrażenie ze to ja sama piszę tylko 3 lata wstecz. Mialam takie same odczucia. Współczuje Ci. widocznie musisz jeszcze troszke pocierpieć. staraj sie codziennie walczyc z tym uczuciem. Powiedz sobie ze Ty jestes najwniejsza. On nie martwi się o Ciebie i nie interesujesz go, wiec czemu Ty masz o nim myśleć. Uśmiechnij sie do siebie umaluj ładnie ubierz i żyj swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszystko przyjdzie czas - zobaczysz - jak to mówią czas leczy rany ! :) dasz radę - potrzebujesz tylko trochę więcej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraź go sobie w sytuacji intymnej z inną kobietą, to znienawidzisz ten swój ideał, ponoć ta metoda działa gdy się chce przestać kogoś kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem w tym, ze z czasem stal sie kims najwazniejszym i praktycznie wszystko w zyciu laczylam z Nim, zawsze sie konczy tak, ze pomysle, co by w danej sytuacji powiedzial, zrobil. minelo tyle lat, a ja nadal pamietam kazdy Jego usmiech, spojrzenie, wiem, co by powiedzial w danej sytuacji. nie jestem w stanie sie kims innym zainteresowac, choc bym chciala sie z kims zwiazac, zalozyc rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy staram sie Go sb wyobrazic z kims innym, to nie umiem Go znienawidzic, jest mi tylko przykro i tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda marnować czasu. Walcz z tym. Dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nigdy tego nie pokonam, ale dzieki za rozmowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez widze tu siebie z przed 3 lat, tyleze mi nie minelo, ale trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co on teraz robi masz z nim jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jak wyglądają wasze kontakty? o ile w ogóle takowe sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ideałów!! nie ma wbij sobie to do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam z Nim kontaktu od ok. pół roku. Jest z inną, ale nie wiem, jak Mu się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćb
Więc u innych też tak to wygląda. Tak samo słuchałam rad by spotykać się z innymi, ale kończyło sie na tym że na wyjeździe, wypadzie, spotkaniu wyobrażałam sobie jakby to było gdyby on tu był.Gdy tylko sobie o nim przypominałam to stawałam sie zamyślona i nie chciało mi się juz interesować moim towarzyszem. Jak ktos ma złote rady jak się pozbyć tego nędznego uczucia, to z chęcia się podczepię pod prośbę autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byli mają was w d***e ale cóż głupota nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×