Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie czułam z nim żadnej przyjemności :(

Polecane posty

Gość gość

Rozstałam się niedawno z chłopakiem. Był moim pierwszym z którym się całowałam i przytulałam. Ale kompletnie się rozczarowałam, myślałam, że całowanie jest czymś niesamowitym a tu totalna klapa :( nie czułam totalnie nic. Nie brzydziłam się go nic z tych rzeczy, podobał mi się. Może brak przyjemności spowodowany był tym, że wcale go nie kochałam... :( wiem, że to chamstwo z mojej strony ale niestety :( boje się, że to żadna przyjemność :( co myślicie. Ja mam 16 lat on 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****, weź się lepiej za naukę pusta dziewucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty chciałaś już czuć to, co czują DOROSŁE, DOJRZAŁE KOBIETY??? daj mi telefon do twojej matki, niech się tobą trochę zainteresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRODZICEGDZIESĄWASZEDZIECI
teraz teka mentalność dziewuch...16 lat i już życie prawie małżeńskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwały się prawiczki jadące całe życie na ręcznym... ale jesteście załośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:15 ty jesteś żałosna dałaś już tej d**y czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wielkie za odpowiedzi... tak się spodziewałam, że na tym forum odpowiedzi to chyba się nie doczekam. Ciekawa jestem ile sami mieliście lat jak pierwszy raz spotykaliście się z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ee tam ee tam same stare dziewice tutaj siedza? Ja Uprawialam sex w wieku 16 lat i to bylo 20 lat temu. Wkurzaja mnie takie okreslenia typu "ta dzisiejsza mlodziesz" stare dziadyle z was i tyle. 16 lat to hormony wariuja i jest normalna rzecza ze odczowa sie pociag seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że się wcześnie puszczałaś, bo z Bogiem nic wspólnego nie miałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, to forum to dno :O A jeśli chodzi o chłopaka to po prostu może Cię nie pociągał. Tak jest, wtedy całowanie to ot, zwykła czynniość. Zobaczysz, poznasz kiedyś chłopaka i będzie tak, że będziesz marzyła, żebyście się całowali bo tak będziesz go pożądała. Wiem z własnego doświadczenia, że to nie zależy od uczucia, tylko "Chemii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuj***ardzo za odpowiedź. I masz racje całowanie z nim było dla mnie po prostu zwykłą czynnością, niczym więcej. No też mam nadzieję, że jeszcze się zakocham ze wzajemnością i będzie między nami chemia, marzę o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i się zakochasz ale raczej bez wzajemności, fajni faceci gardzą wycieruchami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×