Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie do wiary ! istnieja jeszcze normalni faceci !

Polecane posty

Gość gość

Odzyskuje wiare w ludzkosc :D cos niemozliwego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężczyzną i mówię, że prawdą jest, wszyscy mężczyźni kłamią! Kocham kobietę,czy jej nie kocham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co rozumiesz przez normalność /? To ze jakiś bogaty przystojniak jest z brzydulą i wmawia jej brak jej minusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ameryki nie odkryłaś. normalni mężczyźni byli, są ale ich wybijacie więc nie wiem czy będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nie miala to bym tego nie napisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni faceci nie istnieja !! Zapamietaj to sobie moja droga raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Ci mowie, ze istnieja bo takiego wlasnie poznalam jakis czas temu :) facet, ktory mial sposobnosc aby probowac sie do mnie dobrac i jedyne co zrobil to mocno przytulil glaskal i mizial to dla mnie nowosc. Po pierwsze swiadczy to o tym, ze szanuje mnie i czeka na moj ruch pod tym katem bo faceci sa zawsze gotowi :P i nie zamierza mnie pospieszac itp. Pokazal, ze chodzi mu o mnie jako czlowieka, kobiete a nie tylko o moj zgrabny tylek :) I nie jest niesmialy. I zaznaczam, ze nie jestesmy para gowniarzy gdyby ktos chcial wysnuc tutaj takowy wniosek ! :P ja mam 24 lata on 29 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz to nie facet tylko jakas c***a :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, no ciapa totalna :D i do tego męska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p*********e ! Moze nie kazdemu facetowi jest spieszno do lozka. Moze woli poznac kobiete lepiej nim zdecyduje sie na kolejny krok. Dla niektorych facetow sex to nie sport a sposob wyrazania uczuc ! Ale co o tym moga wiedziec zwykli rooochacze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam ciapa :) pewnie Ci zazdroszczą,bo mają w domu dresiarza, który pierwsze co zrobi to dobiera się im do majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z osoba wyżej :)) co za chore czasy ze zwykły szacunek to bycie ciamajda bo nie umoczyl korniszona...?? Albo ze babeczka zdziwiona ze jej odrazu nie przeleciał któryś?? Kur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprawdopodobniej ma seks gdzieś indziej i stwierdził że z Tobą może poczekać. Tez tak miałem jak obracał jednocześnie 2 kochanki i spotkałem przyszła żonę to tez mi się nie spieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Ciamajda to facet, ktory do zaoferowania ma jedynie seks i to marnej jakosci najczesciej :P Na mnie ten facet zrobil ogromne wrazenie i kropka. I to jest mezczyzna ! Facet, ktory nie chcial zaprowadzic mnie o 4 nad ranem na przystanek autobusowy po imprezie u jego znajomych i chcial 20 km jechac taksowka i nie wsadzic mnie do niej i wyslac do domu tylko jechac ze mna i wrocic ! Razem 40 km. Dla mnie nie bylo takiej opcji. Nie trzeba dlugo myslec zeby wiedziec ile by to wynioslo ! Stwierdzil, ze albo jedziemy taxi albo idziemy spac :D i chcial mnie polozyc we wlasnej sypialni a sam isc na kanape do salonu O_O no glupio by mi bylo w cholere. Ja bym sie miala wyspac jak ksiezniczka a on gniesc na kanapie. Wiec powiedzialam, zeby sie nie wyglupial z ta kanapa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mierz innych swoja miara kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Nazwa kanapa wzieła się od kanapki,"szybka przekąska". Reszta to gra pozorów,zwłaszcza spanie na niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarik o co Ci chodzi bo nie kumam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ci się trafiło, miło słyszeć, że niektóre doceniają takie rzeczy, powodzenia z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia, głupiutka, glupulenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstrzymaj się dopóki dopóty jeszcze nie wiadomo jak to się miedzy nimi rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie probowal ? Łosz kurde !! Autorko ile czasu sie spotykacie ? Faktycznie trudno w to uwierzyc :) No i jaki opiekunczy z niego facet. No prosze ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Dla mnie normalny to tez taki który nie oczekuje ze jego kobieta będzie zawsze wyglądać, pachnieć i sie wypinać. Tak w skrócie ale łapiecie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iluminacja_ wczoraj Zgodzę się z osoba wyżej usmiech.gif co za chore czasy ze zwykły szacunek to bycie ciamajda bo nie umoczyl korniszona...?? Albo ze babeczka zdziwiona ze jej odrazu nie przeleciał któryś?? Kur.... x Zobacz jak tu większość kobiet traktuje prawiczków. Mało logicznych argumentów i szacunku do drugiego człowieka tylko ciągłe wyzywanie bo ie zamoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo dzisiejszy swiat jest tak przesiakniety seksem, ze jak ktos nie pieprzy sie jak krolik to jest anormalny, nienormalny, c***owaty itp itd. Chore :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrwala sie z jakichs slumsow i zdziwiona, ze sa porzadni faceci hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się sam gościu wyrwales ze slumsow jak takie bzdury pociskasz:) W środę kolejne spotkanko. Ktoś pytał o ilość spotkań. Środowe będzie czwarte :) dla mnie to jeszcze nie pora na łóżkowe ekscesy. Widocznie dla niego też nie :) i to mnie cieszy! :) Pozdrawiam Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało jest takich facetów niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja tez takiego mialam szarmancki nie nalegal na sex tylko tulil calowal dbal rozpieszczal. Raz nawet bylismy w hotelu i nie chcial sie kochac bo jak mowil nie chce bym myslala ze jest ze mna dla sexu. Fajnie prawda? A po dluzszym czasie okazalo sie ze mieszka z kobieta i zagadka sie rozwiazala:) Tak wiec uwazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona mojego sąsiada z dziecięcych lat też się cieszyła, ze jej facet przed ślubem taki szarmancki, porządny i nawet z seksem czeka do ślubu, a po ślubie wiała od niego ile sił w nogach, gdy męża przyłapała z facetem w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×