Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do Niej

Nie kocham Cię

Polecane posty

Gość do Niej

Przyjmij to do wiadomości. Samotność jest lepszą niż się z Tobą męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj na druty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ciebie też nie, więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że masz manię prześladowczą i widzisz Ją tam, gdzie Jej nie ma. Nie mój problem. Jak macie swoje rodziny, mieszkacie w innych państwach lub województwach, itd. to i tak nic z tego by nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ona ma męża i nie chce się z Tobą kontaktować przez telefon lub maila, to powinieneś się z nią spotkać osobiście i pożegnać. Zbyt wiele jest tu kobiet w tej samej sytuacji, by używać "Cię" i "Niej", nie zauważyłeś? Masz każdą z nich gdzieś, że męczysz tyle kobiet takimi tematami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cie nie znam wiec Ty masz problem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to nie provo, to oto moja diagnoza. facet nie może o niej zapomnieć, wszędzie ją tu widzi, na zmianę tęskni i się wścieka, bo przeżywa każde przeczytane na kafe słowo ("jesteś męcząca"). jak się nie weźmie w garść, to źle skończy. x skoro nie możecie być razem, więc pozostaw sobie po niej wspomnienia, zamknij je w przeszłości, a sam przejdź na odwyk od kafe. inaczej stracisz zdrowie. dbaj o swoją psychikę, przestań tu przesiadywać. będziesz atakowany skrajnymi wyznaniami od obcych ci ludzi latami, aż skończysz u psychiatry. po co ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święte słowa w tekscie powyżej.Nic na siłę.Gdyby chciała pisać to by napisała.Jeśli listy nie nadchodzą dłużej jak dwa tygodnie to olej juz sprawę i kasuj listy i zdjęcia.Pocztę zostaw.Moze się przydać dla innej:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego kwiatu jest mnóstwo na kafe.Bez trudu znajdziesz sobie jakąś inną.Nie tu to na jakims czacie np.Szybko zapomnisz przy innej.Gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja poczta to pewno niezła kolekcja hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazbierało się trochę fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam wielkiego współczucia dla ludzi zdradzanych przez kafeterian lub bedących zaskoczonymi.Wszyscy wiemy co tu jest grane.Nigdy nie wiemy czy ktos nie pisze z kims jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz moja diagnoza.Gdybyś jej nie kochał,nie pisałbyś o niej.Prawda jest dalece odległa od tego co Ci się wydaje.Jej tu nie ma,węszysz ją w każdym temacie i ulegasz paranojom,że każda kobieta to ona,mnie też za nią czasem bierzesz.Skrzywdził mnie mój facet i czasem drwię sobie z innych ale Twój przypadek jest na tyle ciężki,że drwić mi już nie pozwala.Byłoby dobrze gdybyś jej nie kochał.Źle to wygląda i jak widzisz to nie jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle, ze zadna znajomosc stad nie powinna zostac przeniesiona poza kafe. powod jest prosty. wy, pomarancze, naprawde nie macie pojecia, z kim piszecie. chora wyobraznia wam plata figle, jedno zludzenie goni drugie, a w takich warunkach ciezko o zaufanie. chyba nie musze pisac, ze zwiazek bez zaufania to jakas kpina, ktora nie powinna sie nigdy wydarzyc. przerabialem to kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty psie naucz się pisać po kropce z dużej litery i to ci mówi suka. Nie twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaburzenia urojeniowe – "szaleństwo", obłęd,usystematyzowane urojenia, najczęściej prześladowcze i oddziaływania, rzadziej wielkościowe lub inne. Omamy występują sporadycznie, struktura osobowości jest zachowana. Z psychopatologicznego punktu widzenia istotne jest, że urojenia paranoiczne są osądami, które są możliwe do zaistnienia, w przeciwieństwie do urojeń paranoidalnych. Urojenia paranoiczne są usystematyzowane, a w wyrażanych urojeniowo treściach występuje spójność. Charakterystyczną cechą paranoi prawdziwej jest to że urojenia dotyczą jednej tematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×