Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie podobam się swojemu chłopakowi

Polecane posty

Gość gość

Witam :) zacznę od tego, że jestem w związku jakieś 1,5 roku, oczywiście to nie jest bardzo dużo, ale jest moją pierwszą miłością. Mam bardzo niską samoocenę, ale to przez lata się tak utrwalilo i ciężko mi się pozbierać. Rozmawiałam z chłopakiem o wszystkich problemach i wodze, że próbuje mnie wspierać, mam takie napady załamana. Mamy po 21 lat, to tak tytułem wstępu. Dokładniej, od jakiegoś czasu czuje, że mu się nie podobam. Zresztą jest typem, któremu ciężko się nie odwrócić za jakąś ładną kobietą. Tylko, że był okres kiedy czułam, że nie miał ochoty na seks, a wcześniej uprawialismy go co drugi dzień (np). Oczywiście wiem, że podobają mu szczupłe dziewczyny, a ja mam trochę ciałka, nie dużo, ale zawsze. Dopiero teraz zaczęłam sobie analizować dokładnie przebieg naszego krótkiego związku. Na samym początku zanim byliśmy razem usłyszałam, że nie podneicialam go w ogóle, ale wiadomo, zakochana to zaślepiona i na nie które rzeczy nie zwróciłam większej uwagi. Dopiero trochę później coś zaislrzyło. Ogląda się za kobietami i mówiłam mu, że mi to przeszkadza i jakby się czuł na moim miejscu itp. Po tym faktycznie się pilnował, ale z czasem, wiadomo chęć wygrała. Znowu mu zwróciłam uwagę tylko ostrzej, powiedział, że tego nie zmieni. Trochę się wtedy między nami popsuło, ale jakoś to przebrenelimy i było okej. Kiedyś rozmawialiśmy to powiedział, że mam wspaniały charakter, bardzo mnie ucieszyło, że kocha mnie za to kim jestem, ale czegoś mi zabrakło. Od jakiegoś czasu komentuje wygląd innych kobiet że wygląda seksownie. Mi tego nie powiedział, wręcz przeciwnie, mówi, że nie jestem. To szczerze powiem, że mi się przykro zrobiło. Zawsze starałam się ubierać seksowną bieliznę itp. Zaczęłam zwracać uwagę na to jak na mnie patrzy, a inne kobiety. Zobaczyłam różnice i to sporą. Kiedyś przy nim się ubieraalam i kątem oka widziałam, że był rozczarowany widokiem... Mówi, że jestem piękną, ładna itp, ale jakoś tego nie zauważam. Przez to trcae ochotę na seks. Pytałam się mu czy nadal się mu podobam mówi, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij go w d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz "wspanialy charakter" to wybaczaj mu zdrady! Nie wiesz ze dla szczyla w tym wieku liczy sie tylko wyglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze że nie muszę żyć z takim spermiarzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać super gość skoro ma dziewicę. Prawdziwy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo wygladalo to u mnie,nawet mial wtedy tyle lat, co Ty. Nie chcialabym Ci sprawic przykrosci,ale widze to tak:zanim,za jakies pol roku-rok, Cie zostawi,zdazysz popasc w jeszcze wieksze kompleksy,obnizyc swoja pewnosc siebie do minimim i zajadac smutki i frustracje.Gdybym mogla vofnac czas,sama bym sie z nim wczesniej rozstala i Tobie radze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w podobnej sytuacji, mam 20 lat.. jestem ladna ale ostatnio trochę mi się przytylo. Moj chlopak jest 6 lat starszy, kocha mnie mowi o ślubie, a tez mam wrażenie że przestałam mu się podobać.. seks uprawiamy rzadko a on ogląda się za dziewczynami. Jak to zobaczylam, to zasmial sie: a co, nie mogę? Ja tobie nie bronię. Lampka mi się zapalila. Ale pomyslalam, ze skoro mogę mieć zapewnioną stabilna przyszłość ,to zadbam o siebie. W najgorszym wypadku bede singielka, ale ładną i zadbaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli jesteś z nim tylko dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem..mówi ci ze jestes piękna, ładna ze mu sie podobasz... a ty tego nie zauważasz ? to co ma sie na ciebie gapić maślanymi oczami czy jak ? ... no ale z drugiej strony to mega przykre jak przy tobie komentuje seksownosć innych dziewczyn... hmm a czego ty wlasniwie oczekujesz tutaj na forum? jakiej porady? odnosnie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko dla kasy, to taki bonus. Nie kupuje mi nic, na wyjazdach płacę za siebie. Kocham go, a ta stabilizacja to drugi aspekt. Ale mówiąc szczerze to nie chcialabym byc z golodupcem. Jemu odpowiada to jaka ja jestem a on mi. Duzo osob oszukuje sie, ze swiat tak nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie rozumiem..mówi ci ze jestes piękna, ładna ze mu sie podobasz" xxx Od początku jej mówił, że go NIE POCIĄGA, nie należało w to brnąć dalej! Teraz tak mówi, bo chce zamoczyć, co innego wg ciebie miałby mówić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie dziw się, że on chciałby super laskę bo tak właśnie wygląda świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 16:34; mysle ze tu chodzi o ot,ze te slowa o byciu piekna nie ide w parze z czynami.Wrecz przeciwnie:zachowanie im przeczy.To troche tak jakby kolezanka pytala Cie w sklepie czy ladnie wyglada w jakiejs sukience,a Ty,dla przyzwoitosci odpowiadasz, ze tak,a katem oka obserwujesz dziewczyne stojaca obok w takiej samej i myslisz:ta to wyglada jak milion dolarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm no fakt fakt macie racje..tylko w dalszym.ciagu nie rozumiem czego autorka oczekuje tutaj...bo przeciez i tak.nie bedzie w stanie sprawic ze nagle ona zacznie mu sie podobac..wlasciwie jedyna rada jaką moze tu na kafe otrzymac to to zeby miala swoj honor i go rzucila bo to upokazajace troche tkwic w związku w ktorym wiesz ze nie pociagasz tej drugiej osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze jestes jego poczekalnia- niby ok, bo masz fajny charakter I ma seks regularnie, ale jak tylko pozna ,,lepsza" I ona na niego poleci to zostawi Cie dla niej. Kto wie, moze juz Cie zdradza a na pewno chodzi mu to po glowie...powinnas z nim zerwac I poszukac kogos Komu bedziesz sie w 100% podobala- jeszcze znajdziesz zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szast-prast czy jak to tam sie pisze, każdy w swoją stronę i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz charakter zmienić na bardziej sukowaty. Nie podobasz mu się , więc cię zdradzi (lub zdradza) , więc zerwij. Pokażesz , że jesteś lepsza i nie masz mózgu o wielkości orzeszka mimo, że uroda nie grzeszysz. Wielu facetów myśli mało atrakcyjna = naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie podobam się facetom i stwierdzilam , że będę sama póki nie zrobię sobie ust, botoxu, kilku innych poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 10000% zgadzam sie z gosciem zi 18:03 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie typ jest z autorką z braku laku. Pewnie żadna tzw. fajna niunia go nie chciała, to celem możliwości regularnego spuszczania z krzyża spuścił z tonu. Life is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:22 Również się zgadzam co napisałeś/aś Będzie z autorką dopóki nie pozna lepszej albo dopóki ona będzie atrakcyjna. Facet zmusza się do kobiety jeśli ona mu się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:03 ; 19:22 taka prawda, A wiedząc że masz niskie poczucie wartości nie mówi tobie nic miłego, żebyś sama go nie rzuciła, lecz on tak pewnie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jęsli mówił, Ci takie rzeczy, że go nie podnieciłaś, albo przy Tobie zwraca uwage na inne to znaczy, ze to palant, normalny, zakochany facet sie tak nie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta co z tego, że czasem Ci powie, ze jestes piekna, a zaraz, ze nie jestes seksowna, albo ze go nie podnieciłaś :O Palant do cna. Powinnaś go zostawić bo wpadniesz przy nim w jakąs depresje. Znajdź faceta, ktory Cię pokocha jaka jestes, a jesli masz kompleksy to je zmien, ale dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie przesadzajmy-większość polek nie grzeszy kobiecą urodą i nie podoba sie swoim facetom ,ale oni przymykają na to oko. Tak jak z dziewictwem-każdy facet marzy w głębi duszy mieć piękną dziewice,ale życie to nie bajka i większość facetów dorasta i wie że nie ma to co lubi,tylko lubi to co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I generalnie jeśli w zwiazku nie czujesz sie pożądana, w pełni kobieca, dowartosciowana to nie ma sensu. Ale to nie jest Twoja wina, ze on tak mowi, bo nawet zakladajac, ze sie mu nie podobasz to tylko absolutny palant mowi takie rzeczy wprost, wic to swiadczy o tym nie jaka Ty jestes, tylko jakim on jest czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:26- nawet jeśli to nie powinien jej mowic takich dolujacych rzeczy i w jej obecnosci sie ogladać za innymi. Normalny facet jesli zdecyduje sie na zwiazek to akceptuje partnerke jaka jest i nie sprawia jej przykrości. w koncu nikt go nie zmusza do związku z nią. Chyba, ze jest nienormalny to bedzie ją dołował. Swoją zdrogą ci ze zrypaną psychiką nawet te łądne moga dołować zeby sobie czasem nie znalazły lepszego od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niestety obecnie jest spora dysproporcja miedzy wymaganiami wobec mężczyzn i kobiet (kobiety wymagają zwykle znacznie więcej) Ale koleś powinien dorosnąć do otaczającego go świata i być bardziej taktowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No nie przesadzajmy-większość polek nie grzeszy kobiecą urodą i nie podoba sie swoim facetom xxx Odezwał się kafeteriowy frustrat - onanista. xxx Większość, i to ZDECYDOWANA, polaków wygląda fatalnie, nie mówiąc już o buraczanych charakterach. xxx Założę się, że chłopak autorki tematu też do przystojnych nie należy. Autorko - zmień faceta na lepszy model!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miej honor dziewczyno I zostaw go zanim on wymieni Cie na ,,lepszy" model!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×