Odpowiedz na ten temat

Nie potrafie dac Ci spokoju

• gośćDobranoc 2017.03.21 [01:12]
    bo ty nie dajesz go mnie..:/ Już chciałam powiedzieć ci to na skype, tak na skype (ale przeczytałam coś tam od ciebie i zrezygnowałam..smutas.gif tak, bo teraz wszystko wydaje mi się być kompletnie bez sensu.. dlatego tylko piszę. Ja nigdy nie bałam się o to, że przelecisz mnie raz i olejesz, ze względu na to, że niby chciałam więcej razy (z góry wiedząc, że będzie nam tak dobrze razem w łóżku jezyk.gif no bo jakżeby inaczej..oczko.gif lecz ze względu na to, czego oczywiście nie mogłam napisać ci wprost.. wtedy po prostu chciałam być z tobą, a nie spotkać się na 2godzinny sex i cześć. Jednak wiadomo, dziewczyna nie może tego powiedzieć wprost, no bo niemoże, trzeba dbać o reguły oczko.gif jeszcze za krotko się znaliśmy, nieznaliśmy się w ogóle, nie widzieliśmy się.. później ty zacząłeś mówić o tym ile jeszcze lasek musisz wyr....ć,że to ze mną to ma być dla sportu, itd.itp. Więc nie mów mi o złudnych nadziejach.. nadziejach na co? bo na miłość raczej nie oczko.gif
    Drugiej szansy już nie będzie, wszystko potoczyło się źle.. Dla mnie nie istnieje sytuacja, w której ty zmuszasz się do "bycia ze mną", byle w końcu to zrobić, źle się czuję z tą wizją, właściwie czuję pustkę.
  • gość 2017.03.21 [01:16]
    ja pier..kam, ale desperatka cool.gif
  • gość 2017.03.21 [01:19]
    Haha jasne oczko.gif desperacja to moje drugie imię usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [01:30]
    To nie desperatka, to debilka!!!!!!!!!!!! pechowiec.gif
  • gość szariiikkk 2017.03.21 [02:43]
    kocham cie i pukne cie dla dobra sprawy...
  • gość 2017.03.21 [09:47]
    szarik chyba ci zostały tylko marzenia jezyk.gif
  • gośsć 2017.03.21 [10:04]
    Ale płytki temat ,tylko nick normalny.Provo.
  • gość szariiikk 2017.03.21 [10:27]
    marzenia sie spelniaja...
  • gość 2017.03.21 [18:18]
    Up

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...