Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyrpic

nie rozumiem czemu kobiety dyskryminują meżczyzn

Polecane posty

Gość tyrpic

nie w pełni uzębionych i jest to jedyny rodzaj niepełności cielesnej jaki odrzucają bez zastanowienia. Czemu jesteście takie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu rzec
wstaw sobie implanty:) problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdfgvb
inplanty he he które kosztują kilka tysiecy......nie kazdego na to stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokser master
bo są fałszywe i mówią co innego i robią co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu
ale masz problem, wstaw sobie porcelanowa koronke, nie toleruje facetow bez zebow, nie mam idealnego uzebienie, ale gdy mi czegos brakowalo to sobie dorobilam, nic tak nie szpeci jak brak zeba bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynkarz
tylko na westernach faceci mają wszystkie zęby ... a to jakaś hollywoodzka fikcja bo przecież na Dzikim Zachodzie nie było stomatologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
a ty bys chcial dziewczyne bez zeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynkarz
jest jakaś różnica pomiedzy chceniem kobiety bez zęba a odrzucaeniem takiej od razu z tego włąśnie powodu, no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
Mysle, ze podejscie obydwu plci w tym przypadku jest takie same. Odrzucenie na poczatku, potem czasem pokochanie np za charakter. Moze ty go tez nie masz odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ============================
kobiety nie sa fałszywe to wy faceci kłamiecie tylko po to, żeby....no własnie dlaczego? Dlaczego zdobywacie a potem zostawiacie jak szmate!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to w ogóle za rozumowanie
trumna w ustach, a w majtach sajgon! uzupełnij braki w uzębieniu, a kobiety inaczej będą na ciebie patrzyły. to zwykłe niedbalstwo tak się zapuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmarta
to proste swiadczy o zaniedbaniu i nic dziwnego ze zniecheca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciak
a co w tym zniechęcającego ? Estetyczny brak jest po prostu brakiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsgefbv
a celullit i rozstepy?.........a na to to przyjemnie sie patrzy?,,,,,,,to nie jest zaniedbanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciak
jesteś zwykłą narcystyczną debilką bez uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamarro
bo kobiety w ogóle są z natury dyskryminujące. Wyjątki robią tylko dla permanentnych kryminalistów, zarażonych HIV-em Murzynów, gejów i zoofilów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuc nie należy budować
na złomowisku. a zeby twoje sa wlasnie takie :P skoro nie stac cie na leczenie zebow mowi to o tobie ze jestes malo odpowiedzialny za siebie.jak mozna wymagac abys byl odpowiedzialny za kobiete? przeciez to paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żdzibżdziak
jesteś szowinistyczną feministyczną szują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
a tak na serio, panowie, czy wam sie podoba to ze nie macie tych zebow?? czy nie byloby wam milo usmiechnac sie z zabkami?? jest taki wybor w tym czasie, dentystwo, technikow dentystycznych, dla mnie to totalne niedbalstwo, jak ze strony facetow jak i kobiet:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
faceci sa bardzo madrzy w " gebie ", ale w ustach maja pustki, sa tchorzamu by pojsc do dentysty, wola korzonki zostawic na " gorsze czasy " a zgrywaja maczow, jak sie usmiechaja to glowa na dol lub zaslaniaja usta rekami:)) dla mnie to smieszne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z gębą pełną zaropiałych
pieńków albo brakami w uzębieniu zasługuje jedynie na panie z burdelu. szanująca się dziewczyna nie będzie utrzymywała kontaktów z takim ignorantem własnego zdrowia. no, chyba, że jest bogaty, to jakoś wytrzyma z nim te parę lat, kiedy wyniosą go nogami do przodu i skrócą jej w ten sposób cierpienia przebywania z cuchnącą namiastką faceta.brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddupek
to idiotki, zostaniecie starymi pannami ! Tak kończą kobiety bez serca albo z sercem w kroczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
poddupek, nie trzeba byc od razu stara panna jak nie toleruje sie faceta bez zebow, jest setki takich z zebami:))) bez sensu napisales, chyba jestes nie poddupek a dupek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwiej wstawic zeby
niz zlikwidowac celulitis. Poza tym celulitis mozna przykryc ubraniem. No i ma pewno nie jest taki wstretny jak szczerbata paszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
jak zeby mozna przyrownac do celulitis??? brak slow, ale taki bezzebny bedzie wymslal, by nie pojsc do lekarza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniły kosciec
ola zjedz kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola111
nie jestem psem, mam ciekawsze rzeczy do robienia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak przy takim jeść
z rzygać się można, jak się patrzy na takiego bezzębnego faceta jak on je? fuj! potem chcę przytulić, a tu bez pół litra nie można się do takiego zbliżyć na odległość metra. a co z seksem? odpada, kiedy widzisz czeluście przepastne zamiast zębów i smród cuchnący z reszty zepsutych zębów. żadnej kobiety nie zachęci sobą taki facet, a lenistwo i strach, które towarzyszą takiemu facetowi na myśl o zadbaniu o swoje zęby jest w rzeczywistości odbiciem tego,co on sam otrzymuje od kobiet. nie żądaj poświęcenia od kobiety żeby tolerowała takie zaniedbanie. gdybyś miał 80 lat wtedy byłoby to zrozumiałe, ale w chwili obecnej wywoła taki stan jedynie szok, i szybką ucieczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takiego jednego
z widzenia.Dopuki ust nie otworzy waglada jeszcze spoko.Jak sie smieje to z zamknietymi ustami.Nie jest biedny,wrecz przeciwnie,opröcz pracy w ubieglym roku byl jeszcze radnym.Pytalam jego znajomych dlaczego nie wstawi tych zeböw(zaznaczam nie byl to brak tylko jednego zeba).Dowiedzialam sie ze koles sie strasznie boi isc do dentysty.... No Cöz,w tym roku juz go nie wybrali.Niestety ale dla mnie röwniez to niedbalstwo.I powiem wam drodzy panowie ze ja nie wyobrazam sobie zeby jak by mi wyrwano zeba zebym sobie nie wstaila nowego a zaznaczam ze nie plywam w kasie.Poprostu sobie nie wyobrazam zebym miala chodzic taka szczerbata.Cöz,sprawa kultury osobistej poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×