Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie umiem przestać żałować że tak się skończyło

Polecane posty

Gość gość

Ponad rok temu rozwszlam się z chłopakiem po 4,5 roku w sumie on mnie zostawił . Potem chciał wrócić ale nie mogłam . Zostawił mnie w okrpny sposób (nie ma sensu opisywać ) . Od pół roku mam nowego chłopaka , kocham , jest mi z nim dobrze ale często myślę i trudno mi się pogodzić że nie wyszło mi z byłym , najbardziej tego że już się nie zobaczymy nigdy , tęsknię za nim i żal mi tego że tak się potoczyło . Jednocześnie jestem w związku szczęśliwym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz , ze sie nie zobaczycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcial sprobowac jeszcze raz to nie moglas...a teraz tak tesknisz? To w koncu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej nie kochasz, osoba która kocha nowego partnera jest radosna z tego powodu, że przeszłość już nie wróci. Docenia, że jest lepiej niż było. Ty będąc z innym marzysz sobie o byłym, szczera miłość to nie jest z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zobaczymy się bo mieszkamy w innych miastach . Nie wróciłam bo po tym jak mnie potraktował nie byłabym w stanie z nim już być . Wyprowadził się ode mnie nagle. Zostawił mnie z długami na mieszkania . Potem wykorzystywał mnie seksualnie mówiąc że jednak kocha a potem odszedł . Dopiero po paru miesiącach jak twierdzi zrozumiał co zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - "jestem w związku szczęśliwym" XX Jeśli tak jest to nie żałuj niczego. Życie toczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.32- i Ty za takim padalcem tesknisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mało w doopę dostałaś od byłego? Ales glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×