Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie uprawiałem seksu prawie 2 lata

Polecane posty

Gość gość

Wcześniejsza kobieta przez ponad pół roku nie była gotowa (oboje grubo ponad 30 lat), rozstaliśmy się, a obecna znajomość raczej się nie rozwinie bo widzę po niej że ma mnie gdzieś :(... jakaś masakra nie wiem co ja za kobiety trafiam ale gorzej już być nie może, chyba przestanę chodzić na randki bo od ponad roku czuję się jak sponsor wybrednych księżniczek :(. Nie spotkałem normalnej kobiety i już chyba nie spotkam :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za palant. w dodatku po 30:) myśli że każdą zasponsoruje i ta ma wskoczyć do łóżka w podzięce, a jak nie to obraza majestatu Jaśnie Pana. Za wiele kalkulacji, zero uczucia. Co za wstrętny typ, mam nadzieję że Cię nie spotkam na swej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba normalne że w związku jest seks prawda?, chodzi o to że starałem się, nadskakiwałem itd. a w zamian zero jakiejkolwiek czułości :( NIC, tylko pretensje. Na co mam czekać mam ponad 30 lat bliżej 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona888
przestań sponsorować i weź się za siebie. każdy może tak mowić że to wszystko wina wybrednych księżniczek a zastanawiałeś się może czy to nie w Tobie tkwi problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:09 - twierdziła że nie jest gotowa dla niej za wcześnie ale również twierdziła że mnie kocha. A ta obecna nic nie twierdzi... jest jeszcze bardziej chłodna od tametej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziesz mial wiecej wlosow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już ich nie mam za wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamta nie chciała seksu przez pól roku a wiesz dlaczego bo nie czuła sie kochana w tym zwiazku i nie dała sie wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która by nogi rozłożyła przed taka ofermą,tak musisz byc ofermą i w dodatku brzydal i głąb.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, ze jej nie kochałeś i robiłeś coś nie tak skoro nie zaufała Ci na tyle żeby się z Tobą bzykać. Myślisz że kasą zastąpisz brak uczucia? Co za koleś, żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie te kobiety czują, pomimo tego nadskakiwania itp., zechodzi ci o jedno. Jak chcesz seksu na 1 randce, to szukaj w burdelu albo gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobietę kochasz, okazujesz jej to czynami, i pozna to widząc Twoje maślane oczy itd to nie ma siły zeby będac zakochana nie poszła z tym facetem do łozka, musiała mieć powody zeby Ci nie ufać, ale o nich już cichosza, wszystkie winne tylko nie Ty. Jak tak podchodzisz do związków to nie dziw się ze wieją:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero czułości przez ponad pól roku? Chcesz powiedzieć, że nawet się nie przytulała i nie całowała? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mielismy tzw. ciche dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta sprawa, tam gdzie jest miłość nie ma wypominania pieniędzy, które się wydalo dla ukochanej! Nie kochasz żadnej, liczy się tylko to ze nie mialeś seksu i jeszcze piszesz o tym na forum, jakie to one byly nienormalne. A Ty jesteś normalny????? Napewno NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciche dni bywają w kaźdym związku. Co mają ciche dni wspólnego z brakiem czułości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję sporo czułości, całuję się, przytulam, ale seksu nie ma i nie będzie bez ślubu, a mam 30 lat i mam w d***e co o mnie myślicie, nie będę ryzykować ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest tez 'bezpieczny sex'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak seksu nie oznacza braku czułości. Autor jest jakis j*******y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te kobiety mowily dlaczego nie chca seksu? Rozmawialiscie otwarcie o tym? A moze na loda nalegales albo robiles przytyki o te wydane na nie pieniadze? Bez kitu, w dzisiejszym swiecie liczy sie TYLKO ******ie i tyle. NIC poza tym nie ma. Nawet w glupich gazetach dla bab sa artykuly, gdzie padaja zdania "moze sie zdarzyc dzien, kiedy nie masz ochoty na seks, co wtedy robic z ukochanym?" No bo tylko to nalezy robic, NIC innego, tylko wyro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ufała ci dlatego przez pól roku nic nie było ,albo cię sprawdzała ale oblałes "egzamin",wolała zakończyć związek.Ja tak "sprawdzałam"faceta ale to co innego bo to byla znajomość na odległość /bardzo dużą odległość /i tez "oblał test",tez nie było zbliżenia,jakoś nie potrafiłam mu zaufać,cos mnie od niego oddychało i to przeciagałam w nieskończoność aż w końcu zakończyłam znajomość.Widocznie słabo sie starałeś,nie była pewna twoich uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obstawiam, ze za bardzo nalegal. Co z tego ze po 30stce byli. Im czlowiek starszy to juz ma mu byc wszystko jedno?? Facetom sie wydaje, ze "delikatnie sugeruja" a oczami kobiety to jest czesto "rob loda, bo wzialem cie na kolacje", "daj d**y bo juz tyle czekam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten koleś chwali sie wiekiem a strasznie dziecinny jest. Autorze czy choć raz kochałeś bezinteresownie nie kalkulując? Wiesz co to w ogóle znaczy? postępuj nadal tak z kobietami, płać na randkach oczekując seksu w zamian, miej oczekiwania ze będzie się z Tobą kochać kobieta, której Ty nie kochałes i ona to wyczuła, ogólnie myśl tylko o swoim fiucie zamiast starać się SZCZERZE kochać kobietę, kalkulując ile wydać... I pisz jakie są nienormalne bo wyczuły w tobie to od czego każda!! Normalna!! Wieje! Rób tak dalej samolubie a gwarantuje Ci, że życie spędzisz samotnie. Twój wybór, przemyśl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkattss
Kurcze jak to czytam to aż mi się słabo robi. Właśnie jestem po rozstaniu i czeka mnie "szukanie" kogoś. Chyba nie będzie to takie łatwe:( ludzie są dziwni. Na pewno nie wskoczyłabym komuś do łóżka na początku znajomości, nie potrafiłabym, ale jak sobie pomyślę że nie będę uprawiać seksu np przez 2 lata:( Wszystko byłoby inaczej jakbym spotkała kogoś z kim od razu by zaiskrzyło, jakaś chemia by była, ale to raczej mało prawdopodobne. Myślę że ta dziewczyna nie czuła chemii, trochę Cię zwodziła, bo inaczej seks by był, bo jak napisałeś, to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tak: Kobieta może wymagać kasy stawiania i zabiegania Facet nie może wymagać seksu Kobiety to egoistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna" tzn ze od razu ma ci wskoczyc do lozka? heeh---czyli normalna to taka co biedę fanty a nic od siebie nie daje,chcecie żreć kolacyjki i jeździć w fuze faceta materialistki a nawet tylka nie dacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tak -kobieta ma lecieć na podryw urodę auto prestiż i kasę faceta,a facet za to ma jej wmawiać jaka to jest uczuciowa i pomimo jej materializmu wymagać tylko opatrzenia w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie wskoczyłabym komuś do łóżka na początku znajomości, nie potrafiłabym, a-----ale lecie na jego furę kasę i posadę,bajer i zabawy to już możesz Jesteście gorsze od prostytutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×