Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blanka14o2

Nie wiem co mam robić.

Polecane posty

Witam wszystkich , piszę tu bo sama juz nie wiem co mam robić ze swoim życiem. Mam męża i małą córeczkę , poznaliśmy sie spontanicznie później było dziecko , ślub (cywilny) mieszkanie u rodziców , wyprowadzka za granicę. Po ciąży wszystko sie pozmieniało , ja straciłam ochotę na sex z mężem , mąż lubił sobie wychodzić nie mówić gdzie wracac po 4-5 h jakby nic sie nie stało lubi sobie popić , wtedy jest nieprzyjemny , ja aktualnie nie pracuje zajmuje sie domem i dzieckiem , mąż nie pomaga mi przy dziecku , woli piwko tv internet . Chyba moje uczucia juz dawno znikneły do mężą , bo zostawił mnie z tym wszystkim samą tym bardziej ze jestem młoda mama. Starałam sie wszystko naprawić , nie narzekać ,doceniać to co mam , cieszyc sie z małych rzeczy . pójść na kompromis z mężęm pod wzgledem spedzania wolnego czasu ,czyli siedzenia w domu zamiast gdzies wyjsc.. Jakoś sex z mężem mnie nie fascynuje .. kochamy sie rzadko , ale to nie sprawia mi przyjemnosci tylko jemu . Wiem ze to moze taki kryzys przejdzie kiedys , ale czy ja chce czekać. Mówie mu o wszystkim co mnie denerwuje w naszym zwiazku i w sexie a on tylko przytakuje albo powie ze postara sie to zmienic , zmian nie ma . Czy mam opuścic męża wrócic z dzieckiem do PL i usamodzielnic sie i stac sie niezależną kobieta .Czy jakos ciągnąc to małżensto ku lepszemu . poradźcie cos prosze, za zbędne komentarze dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rozmawiałaś o tym z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×