Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amelcia12

nie wiem czy go kocham

Polecane posty

Gość amelcia12

jesteśmy ze sobą już 5 lat, za 3 miesiące planujemy ślub. jest nam ze sobą dobrze, on jest super facetem, jest mi z min dobrze pod każdym względem. jednak nie wiem czy go naprawde kocham czy jestem z nim bo jest mi tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mrlk_
No to masz naprawde Wielki Problem.Tylko wiesz co musi byc z Ciebie niezłe ziółko skoro siedzisz z facetem 5 lat bez miłości.Co dla kasy siedzisz??No chyba,że go naprawde kochasz,a zaczynasz panikować przed ślubem.Bo jakby nie było jest to bardzo odpowiedzialna decyzja.Musisz siąść i zastanowić się nad tym póki jest jeszcze czas,bo nie waro się wiązać bez miłości dla swojej wygody.Pamiętaj,że On ma uczucia i napewno nie było by mu miło usłyszeć od ciebie za pare lat z jakiego powodu naprawde się z Nim związałaś.Każdy chce być kochany.Ciekawe czy chciałabyś,żeby to ktoś wiązał się z Tobą tylko dlatego,że jest mu z tobą dobrze.Napewno nie.Zastanów się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelcia12
napewno nie siedze z nim dla kasy. sama dobrze zarabiam i finansowo poradziłabym sobie bez niego. może faktycznie to jakaś panika przed slubem. nie mam pojęcia dlaczego poprostu od jakiegoś czasu zastanawiam się nad swoimi uczuciami do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaratusrklfn
jezeli wytrzymujesz z gosciem 5 lat, to musi cos miedzy wami byc.. inaczej by to nie przeszlo moze o prostu opadly juz emocje... milosc to nie tylko pozadanie, to cos, co tak naprawde ciezko jest zdefiniowac my pobralismy sie po 4latach malzenstwa, n poczatku od razu byl kryzys z mojej strony, pierwszy rok byl trudny, wiem, ze bylobylatwiej, gdybysmyzwiazali sie np. 2 lata po poznaniu sie, za dlugie chodzenie nie jest dobre, ale teraz jestesmy juz 3 lata po slubie i jest dobrze, nie zaluje, jestesmy szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaratusrklfn
ale mi sie napisalo, po 4 latach znajomosci a nie malzenstwa oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaaaa
a ja kocham:) i wiem co mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×