Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie bylem w zwiazku bo kobiety maja zbyt ogromne wymagania co do wygladu

Polecane posty

Gość gość

A mam 25lat dalem sobie spokoj z kobietami od 5lat i nie ma sensu sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pie***nie... widziałam wiele brzydkich osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn w związkach... Moze po prostu sam startuj do tych o przeciętnym wyglądzie? Siłą rzeczy powinny mieć mniejsze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie chodzi o wygląd,chyba,że jesteś strasznie oszpecony.Pewnie jestes po prostu strasznie zaniedbany,może nawet śmierdzący,a może jestes dziwny ,sztywny,masz niefajny sposób bycia.Ale najłatwiej zwalić na wygląd.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie ze kobiety maja spore wymagania widac ewidetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupia iewyagajaca nic wezie sobie brzydkiego... jak moza sobie wziasc brzydkiego faceta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura.Widzę pełno brzydali w związkach albo jako dusze towarzystwa.To musi być coś więcej.Bądź uczciwy w stosunku do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekuja aż modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie modeli ,ale CHCEMY fajnych wartisciowych,zaradnych przystojnych + ZEBY NAM SIE PODOBALI... to tak wiele ? :O a nie dziadow,leowi,brzydali chamow !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie sam startujesz do lasek z "wyższej półki" i się dziwisz, że dostawałeś kosze... Obniż wymagania i szukaj wśród przeciętnych a nawet trochę brzydszych lasek. A jeżeli autorze wychodzisz z założenia, że "albo ślicznotka albo żadna" to się przyzwyczajaj do samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem piękny, do tego bystry inteligentny mam ładne oczy, śliczny głos, męski jestem ogólnie i też nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZY WSZYSTKIE gwiazdy tv,kina muzyki ,maja idealnych pieknych parterow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to są za to tacy wartościowi,że pragną garbatej szczerbatej z trądzikiem i łysiejącej, ważne tylko,żeby miała dobre serduszko ❤️ Ach Ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIC SZCZEGOLNEGO FACET ,a startuje do ladnych... a brzydkie odrzuca sam,wysiewa wyglad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ,ze Im BRZYDSZY FACET,tym wieksze wymagania co do wygladu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci pieprzysz bzdety. Wielu brzydali w życiu widziałam, a kobiety jakoś udalo im się zdobyć :D Widocznie jesteś nudny, zbyt nieśmiały, nie potrafisz rozmawiać z kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do brzydkich też startowałem chcą mega przystojnych każda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie wyglądasz jak model calvina kleina to nie oczekuj modelki victorias secret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to pewnie jesteś zaniedbany a nie brzydki :] może brzydko pachniesz, nosisz niemodne ciuchy z zeszłej epoki albo co gorsza wyglądasz jak dresiarz i jesteś łysy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet brzydka cie nie chciała ? Przecież tyle desperatek w okół... To może pies pogrzebany gdzie indziej ? Może nie umiesz rozmawiać z kobietami, nie masz bajery, zero charakteru ? Po tym co ty tu piszesz śmiem twierdzić, że jest to prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja? :( tam wyżej napisałem o sobie i też nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ja jestem niezbyt ladny facet,zaden Adonis przytstojniak niewiadomo jaki,ale tak potrafie podejsc ,zmanipulowac kobiety ,startuje tylko do ladnych ;) brzydkie odrzucam ,sam mam kompleksy ,swojego wygladu nie lubie tak naprawde,ale przed innymi gram kozaka cool pewego siebie ;) i daja sie nabrac kobiety na to ,do tego dobre auto i masz fajna laske ,to latwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty pierd/olisz autorze ? Przecież u faceta wystarczy, że jest "trochę ładniejszy od diabła" i jest ok. U mężczyzn bardziej liczy się kasa i charakter. Więc śmiem twierdzić, że albo nie masz w ogóle charakteru albo musisz być szpetny jak Quasimono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainnwestuj w dobre ciuchy + auto +perfumy ,udawaj ze masz kase i wtedy kazda poleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna twarz ale i tak mnie nie chcialy niestety ze wzgledu na spore wymagania co do wygladu pytalem sie twierdza ze koniecznie musi byc przystojniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k*****, a ja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co do wygladu pytalem sie twierdza ze koniecznie musi byc przystojniak" x uważam, że sciemniasz z tym akurat. Jak laska spławia faceta to zazwyczaj nie wyskakuje z takim tekstem tylko wali ścieme, że "ma faceta", "jest zajęta", "nie ma czasu", "nie jest zainteresowana". Nie zdarzyło mi się słyszeć by laska powiedziała kolesiow na wylocie, "że nie jest wystarczająco przystojny" bo to by ją od razu stawiało w pozycji pustaka...może to możliwe ale nie wierzę, ze za kazdym razem tak ci kazda jedna mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, laska z taktem nie powiedziałaby facetowi "że nie jest wystarczająco przystojny" , nawet gdyby tak myślała, tylko kulturalnie podziękowała za znajomość. Więc albo ściemnasz albo startujesz do samych prostaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie sciemniam to na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zmień otoczenie pewnie sie obracasz wśród kobiet z wiejskiego disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×