Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bossi Muskat

nikt mnie nie pytał czy chcę być katolikiem

Polecane posty

Gość Bossi Muskat

ochrzczono mnie bez mojej woli w niemowlęctwie zrobiono mi katolickie pranie mózgu bez mojej zgody a teraz bez mojej akceptacji w moim imieniu narzucają nam katolickie prawo jako prawo państwowe. To skandal !!! Żadam zaprzestania nieludzkich praktyk na dzieciach i mlodzieży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo zrobili ze mna,chrzest,komunia,bierzmowanie bez mojej zgody,matka wlosy z glowy rwala jak mowilam ze nie mam zamiaru chodzic do kosciola i na religje(ksiadz sie do mnie dobieral)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kler odmóżdża kolejne pokolenia rodziców, które z kolei pozwalają odmóżdżać swoje dzieci. Szczęściem, w obecnym swiecie totalne odmóżdżanie nie jest mozliwe, szczególnie w duzych miastach. Powinno zakazać się chrztu niemowląt, i indokrynacji religijnej dzieci. U takich anabaptystów dzieci się chrzći dopiero w wieku 15 lat. Moim zdaniem czlowiek powinien sam dezydować po osiągnięciu pełnoletniości czy i jaką religię chce wyznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kler wychowuje sobie od niemowlęcta pokorne tyłki aby w nie walić bezkarnie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w kraju katolickim.Nawet żona prezydenta była dzisiaj na mszy w Radomiu z palmami/tv Polonia o 13.00/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiono to za zgodą twoich rodziców (prawnych opiekunów), którzy o to ZABIEGALI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak działa każda religia. Wierzący wychowuje swoje dzieci w religii, którą wyznaje. Każdy chce przekazać dziecku wartości, które wyznaje, tradycje, które kultywuje i religie, której czuje się wyznawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pytał ktoś ciebie, jakie imię i nazwisko chcesz nosić, w jakim kraju chcesz się urodzić i wychowywać, jakiego języka uczyć, w ogóle jakich chcesz mieć rodziców? pytał ktoś ciebie, czy odpowiada ci twoja uroda, wzrost, inteligencja? czy chcesz chodzic do tej szkoły, czy w ogóle chcesz chodzić do szkoły? czy chcesz jeść wieprzowinę? może bardziej by ci smakowalo mięso z psa. W swojej glupocie, którą byś z pewnością nazwał wolnością wyboru zabrnąłeś za daleko, zbyt przejąles się bredniami takich fanatyków antyreligijnych jak Dawkins i w Polsce Hartman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostales porwany w jasyr(duchowy). zostales niewolnikiem do konca zycia. zawsze tak bylo, dzieci niewolnikow zostawali niewolnikami. z niewoli wyrywali sie nieliczni. ja nie znam zadnego, no ... slyszalem o Relidze że mial pogrzeb swiecki. i tak masz dobrze, 150 lat temu bylbys chlopem panszczyznianym, czyli NIEWOLNIKIEM pana szlachcica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pytał cie ktoś czy chcesz się urodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sie urodziles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religia to może być kwestia WYBORU, to nie jest coś przyrodzonego na co nie ma się wpływu, jak to, czy się ma taki a taki wygląd, czy to, że się w ogóle urodziło więc nie pierd/olcie :O Przykłady z du/py :O Też uważam, że to czysta głupota chrzcić nieświadomych niczego ludzi. Nawet Jezus ochrzcił się w dojrzałym wieku. A to kler narzucił wiernym to zanoszenie do kościoła niemowlaków właśnie po to, żeby nimi rządzić od początku, prać im mózgi, a potem utrudniać wypisanie się z tej chorej instytucji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla bla bla a później lecicie do tego niewybranego przez was kościoła żeby brać w nim ślub .... bo jakże to bez białej sukienki i tej całej pompy ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:01 - mow za siebie idiotko, bo ja tam nie latam po nic i nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki fanatyk ?W POLSCE Za duzo ludzi chodzi do kosciola . Przeciwieństwem mądrości jest głupota, która zawsze jest czymś moralnie nagannym. Rzecz jasna, nie należy jej mylić z umysłowym upośledzeniem, z niskim ilorazem inteligencji ani z brakiem wykształcenia. Głupota jest to niewrażliwość na to, co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modliła się od zawsze biedota i ciemny lud wmawiano im , że potem będzie im to wszystko wynagrodzone tymczasem ludzie bogaci wcale nie spędzali czasu na modłach, tylko korzystali z życia , bawili się, zmieniali żony czy mężów, mieli kochanki / np. królowie / kler zawsze trzymał się z bogatymi i wpływowymi , a tylko ciemnej masie biedoty wmawiał, że taki ich los i musza dziwgac swój krzyż dla bogatych kościół jest wyrozumiały / małżeństwo unieważni i winy wytłumaczy i przymknie oko tu i tam/ to przeciętny człowiek ma być posłuszny, bac się piekła, biegac do kościoła i utrzymywać największy kartel na świecie czyli kościół katolicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KTOS T KIEDYS TAK LADNIE NAPISAL:-P Więc tak według mnie ludzie chodzą do kościoła na pokaz aby pochwalic sie nowym samochodem płaszczem itp. albo moherowe babcie co od dzieciństwa miały wpajane że kościół jest najwazniejszy. U mnie w parafi proboszcz to zwykły pijak który sie rozbija drogimi autami i szlaja sie po /bu/rd/el/a/ch/ jak chodził po kolędzie to płakał że ma 1mln długu bo zakupił nowy piec mówiąc ze to tylko 9zł na każdego parafianina chciał bym mieć 1mln długu i aby mi ludzie przynosili po 9zł aby to spłacić. A u mojej babci jest ksiądz z powołania jeździ starym autem z dziura w podłodze nie widziałem go pijanego tak jak w mojej parafi ale to jest przypadek jeden na 100tys. Odkąd sie zaczeło mówic w TV o aferach pedofilskich z udziełem księży moja noga w kościele nie postanie nigdy. Chyba że jak sie stanie cud i sie dorobie FERRARI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda religia to jeden wielki zabobon. nie ma zadnego boga !! to wszystko wymyslili ludzie: mily starszy pan na chmurce i przystojny syn na krzyzu?, pozal sie... mahomet?, abraham?, jehowa? re?(ra) - kompletne bzdury wyssane z palce bez ABSOLUTNIE ZADNYCH dowodow, podobnie jak w egipcie tylko azeby podporzadkowac sobie ciemnote. wiara to tylko WLADZA i KASA !! ja jestem wolny i mnie to nie dotyczy. wydaje mi sie ze wiara w "cos" jest potrzebna (bez obrazy) tylko ludziom slabym, glupim, strachliwym etc... ewentualnie zeby wytlumaczyc cos czego nie rozumiemy lub nie jestesmy w stanie ogarnac naszymi mozgami (np. kosmos czy stwozrenie swiata), a biblia, koran czy tora to taki sam dowod na istnienie boga jak to ze istnial spiderman na podstawie tego ze ktos zrobil o nim komiks. jak mozna wiare skorelowac z teoria darwina ?? bardzo chcialbym zeby ktos mnie przekonal ze jest inaczej i ze to akurat jego bog jest prawdziwy ale nie ma takiej opcji bo dowodow na teorie istnienia bostw BRAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
religia zniewala i ogłupia ludzi, Tylko w śreniowieczu była żródłem postępu w Europie, a potem to już tylko hamulcowym. Prawie wszystkie dzieła znanych filozofów były na indeksie ksiąg zakazanych. Kler tępił transfuzje, szczepienia i transplantacje, a obecnie tępi in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak działa każda religia. Wierzący wychowuje swoje dzieci w religii, którą wyznaje." tak działały religie, a były to czasy w których jednostka się nie liczyłą bo liczyłą się tylko wspólnota, a o prawach jednostki nikomu się nie śniło. Jednak w XXI wieku, w czasach indywidualizmu i praw człowieka to się musi zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przymus religijny to zaprzeczenie istoty wiary !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzest i przymus nauki religii to hańba XXI wieku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze oni wzieli cię podstępem od tylca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kler siłą robi z dzieci janczarów katolicyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posylanie dzieci w mlodym wieku do szkoly to też gwałt, przecież one nie chcą tam chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wielu wypadkach gwałt dosłowny bo kler lubi świeże tyłeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez 2000 lat kosciol dorobil sie dwuch ciekawych celebracji, to slub i pogrzeb. Ja jestem niewierzacy dlatego pytam jak ma wygladac moj pogrzeb swiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kościół da ci w dupę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaluje ze mnie ochrzcili, katolicy maja taki zabobon, -mógłbym was wszystkich powybijac, wsadzic na pal ale przed śmiercią bym się ochrzcil, bylbym czysty jak lza, i do nieba. A Wy, no coz, macie innych bogow, przed nim, np. mamone, bzyknęliście laske bez sakramentow itp. do piekla marsz, w ogniu piekielnym przez wieczność tj 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 lat Wspolczuje Wam, macie prze!ebane. Tak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×