Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niskie poczucie własnej wartości z powodu braku męskiej uwagi

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że nie powinnam uzalezniac swojej samooceny od czegoś takiego, ale niestety tak jest. Mężczyźni nie zwracają na mnie uwagi, więc czuje się kimś do niczego. Koleżanki mnie stale chwala, uważają za ładną, inteligentna i ciekawa osobę, ale to nic nie daje. Nie umiem w siebie uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jak ma kobietę to nie zwróci na Ciebie uwagi a jak zwróci to możesz nie zauważyć. Mój mówi że inne go nie interesują bo ma mnie. Fakt jest zazdrosny ale nie wiem czy mówi prawd e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że mężczyźni w ogóle mnie nie dostrzegają. Przynajmniej nikt tego jawnie okazuje. Smutno mi. Tak bym chciała poczuć się seksowna, kobieca, fajna i interesująca, ale jak to zrobić, skoro nie mam żadnych adoratorow? Czuje się mało ważna i z tego powodu moja samoocena kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci adoratorzy, tylko wtedy poczujesz swa wartosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bym chciała poczuć się seksowna, kobieca, fajna i interesująca x Żeby tak się poczuć trzeba taką być. Dbasz o siebie? Ubierasz się kobieco i elegancko czy w jeansy i buty sportowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieram się elegancko i kobieco, dbam o siebie, ale to nic nie daje. Chyba więc chodzi o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może więc jesteś jeszcze młodziutka i Twoi rówieśnicy nie dorośli do inteligentnych i eleganckich kobiet, tylko idą na łatwiznę i biorą te łatwe. Nie słodzę, teoretyzuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka młoda to ja nie jestem. Mam 25 lat. Jestem olewana zresztą nie tylko przez rówieśników, ale i tych starszych, np. facetów po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pomysły mi się już wyczerpały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Mnie też faceci nie doceniają. A to dlatego bo mam grube nogi i tyłek. Wystarczy jeden defekt by być zepchniętym na margines atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co takiego złego jest we mnie. Jestem nieśmiała i cicha, ale czy to aż tak przeszkadza? A może mój wygląd jest kiepski? Nie ufam komplementom koleżanek, może mi za bardzo slodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż fotkę, oczywiście zakreślając twarz. Podejrzewam że nie zechcesz tego zrobić, ale skoro zakładasz temat i szukasz rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę fotkę wysłać mailem. Tutaj boję się umieszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Absolutnie nie umieszczaj tutaj fotki. Wystawiłabyś się tylko na żer niedowartościowanych kafeteryjnych walikoni. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam opory przed podaniem publicznie swojego maila. Może wrzuć fotkę w miejsce z którego szybko da się ją usunąć? Umieść ja na minutę i skasuj. To nie nr konta, nic Ci przecież nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość ładna ale nie w typie z kulturą jesteś na bakier. Popracuj nad tym bo to ważniejsze niż uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Akurat urodę to ja mam, ale przez grube nogi jestem skreślona i traktowana jak podczłowiek. A co do kultury, to ciężko mi zachować się spokojnie, kiedy frustracja wzbiera we mnie, nerwy, stres. Za dużo tego. Nie radzę sobie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podludź z powodu grubych nóg? Głupie to, ale takie czasy. Pocieszę Cię, że facet też nie ma lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
To nieludzkie, zwłaszcza że ja sobie tych nóg nie wybrałam. Ludzie są podli. Zwłaszcza faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to odezwij się na libusza88@wp.pl, a ja wówczas wyśle zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podli bywają po obu stronach barykady. Faceci, kobiety, wszystko jedno. Odezwałem się, mam nadzieję że mi się nie oberwie po uszach za szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
"To nieludzkie, zwłaszcza że ja sobie tych nóg nie wybrałam. Ludzie są podli. Zwłaszcza faceci. " Ale dlaczego są podli ? Bo im się nie podobasz? W takim razie każdej kobiecie, której się nie spodobam mam prawo powiedzieć to samo ??? Są podli, bo za Tobą nie latają? A Tobie zdaje się brakuje takich adoratorów, którzy by za Tobą latali, choć i tak nie mieli by szans. Istnieli by tylko po to, żeby ponieść Twoje marne ego. Wiesz co, to Ty jesteś podła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety niestety budują swoje poczucie własnej atrakcyjności głównie na urodzie i wyglądzie zewnętrznym. Jedna dostają urodę niejako za darmo, dostają też za darmo zainteresowanie mężczyzn oraz oczywiście czują się dużo lepsze z tego powodu. Taka atrakcyjność niepoparta czymś więcej jest płytka i szybko mija. Większość kobiet jest jednak przeciętna z urody. Wydaje mi się, że też taka jesteś. Co do wyglądu to jako kobiety macie całą masę środków poprawiających naturę. Nie wahaj sie ich używać jeśli to poprawi twoją samoocenę. Ale ja bym ci radził poszukać jej gdzie indziej znacznie bliżej ciebie czyli w sobie. Pracuj nad swoim charakterem, wykształceniem, pasjami. Jeśli będziesz szczęśliwa sama ze sobą a nad wyglądem zewnętrznym popracujesz (już wy kobiety doskonale wiecie jak to robić) zainteresowanie mężczyzn na pewno się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zależy przede wszystkim na tym, by być interesująca wewnętrznie. Nie chcę być pustą lala. Dlatego też pracuje nad sobą - mam pasje, dużo czytam, chodzę na różne wydarzenia kulturalne. Niestety jestem zamknięta w sobie i brak mi pewności siebie, przez co wyglądam pozornie na osobę nudną i bezbarwna. Tylko najbliżsi mnie tak naprawdę znają. Faceci z kolei nie chcą mnie chyba bliżej poznać. Bo nie jestem przebojowa, wygadana i nie potrafię robić wokół siebie dużo szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy warto udawać kogoś kim nie jest się w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce żeby mężczyźni zwracali na ciebie uwagę trzeba być naprawdę bardzo atrakcyjną, czyli mieć świetną, szczupłą sytwetke, do tego ładną twarz i być najlepiej jeszcze "zrobioną" w stylu siwiec. Na przeciętną kobietę nawet przeciętny czy brzydki facet nie zwróci uwagi bo mają w czym wybierać i poza tym naoglądali się p****li i panienek na okładkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem właśnie daleka od jakiejś tam Siwiec. Nie chciałabym jednak tak wyglądać. Takie sztuczne kobiety przyciągają określony typ mężczyzn, w którym nie gustuje. Lubię zwykłych, inteligentnych mężczyzn na poziomie, z którym można ciekawie pogadać, iść w góry, na koncert etc. Będąc naturalną dziewczyną preferuje naturalnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i znacznie ważniejsza w ocenie atrakcyjności jest figura tzn szczupła albo drobna, do tego najlepiej niezbyt wysoki wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×