Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ofiara losu chyba

niszczę sama siebie

Polecane posty

Gość ofiara losu chyba

podobno pisanie o przezyciahc pomaga sobie radzic z samym sobą,więc piszę tutaj. W zasadzie to mam juz dość zalenia się i bycia olewaną, nie mam ani jednego powiernika, wiec jesli ktos umie doradzic dobrego psychologa, mzoe byc prywatny to niech da namiary, pliss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu chyba
psycholog ze stolicy, zapomnailam dodać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pisanie o przeżyciach\", jak to ujęłaś ma sens ale nie na forum, tylko gdzieś na kartce, którą potem po przeczytaniu możesz spalić bez wstydu, że ktoś może odpisać Ci, coś co nie będzie miłe. Porządkowanie swojego życia, to nie sprawa ogółu, ale Ciebie samej. Im wcześniej sobie to uzmysłowisz, tym lepiej dla Ciebie. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu chyba
zakłopotko, rozumiem co chciałaś mi przekazać, ale ja mam jeden problem, z którym nie umiem się uporać. Nigdy nie mialam powiernika, więc jesli trzeba zaplacic za terapię to ja jestem to sklonna zrobić. I tak zanim znajdzie się miejsce u lepszego psychologa minie trochę czasu i co prawda nie jestem super bogata, ale mam nadzieję, że zdążę przygotowac się finansowo do tych wizyt. Daltego proszę o namiary na psychologa. Po prostu trudno mi juz zebrać o uwagę wśród osób, które uwazalam za przyjazne mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu chyba
chodzi o to, że ludzilma się, że znalezienie kogos kto wyslucha będzie dla mnie łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu chyba
robię w zyciu bledy, których przyczyną jest czesto to, ze ja ine mam z kim porozmawiać na jakiś temat.Gdybym mogla przed kimś się "odkryć" radziłabym sobie lepiej z problemami a tak jestem jak maly chomik na karuzelce, ktory bezmyslnie zasuwa a karuzelka się kręci i kręci i on glupi nawet nie wie, ze jest inna mozliwość działania. Mam nadzieję, ze wyjasnilam dokladnie swoje uczucia, co w sumie nie ma znaczenia, bo i tak tutaj nie znajdę nikogo takiego. Do zeszytu wolę nie pidac, zeby ktos tego co napiszęnie znalazl i nie wysmial albo nie wykorzystal w inny sposób przeci mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu chyba
Martisha** gadanie do siebie tez stosowałam, ale to było prZydatnetylko na krótką metę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo zeszytu to sama mam taki, pisalam kiedys do niego o swoich uczuciach wzgledem jednego pana i mysle ze powinnas zaryzykowac, bo to tez fajny sposob \"wygadania sie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu chyba
dziękuję za te namiary, myślałam, ze tam jet tylko lecznictwo zamknięte, ale zadzwonię i popytam... w sumie mi to chyba nieduzo potrzeba zeby trafić do zamkniętego... (żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu chyba
boję się, ze znow bede przekladac termin pójscia do psychologa.Moze sobie zapiszę w telefonie to jakos mnie to zmobilizuje, zeby zadzwonic i sie dowiedziec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu chyba
no tak,tylko co mi da psycholog, skoro ja chcę zerwac kontakty z rodzinnym domem, w którym jestem ponizana.Po prostu nie zalezy mi na niczym i codziennie budzę się ze strachem, ze kiedys zostanę osobą bezodmną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara losu chyba
dziękuję za te namiaryna strony zaklopotko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×