Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mówiłeś mi że przyciągam gniew

NLP,wyrzucić z głowy faceta, może antyurok miłosny?

Polecane posty

Gość mówiłeś mi że przyciągam gniew

Niechcący spodobał mi się narcystyczny Ruchacz Pospolity. Jest przepiękny z wyglądu (wygląda b. podobnie do Jeamesa Seana), ma doskonałą twarz, ciało, głos, aurę i FEROMONY. Działa na mnie nawet przez komputer, wystarczy, że obejrzę z nim filmik i już chwyta mnie to za serce. Bardzo mi się to nie podoba! Chcę zakochiwać się w wartościowych mężczyznach. Przystojnych umiarkowanie- akceptowalnie, tak, żeby decydujący był jednak charakter. Takie mam ideały. Tymczasem moja erotyczno-romantyczna część zjełczałego najwyraźniej móżdżku niestety daje się nabrać na ten jego NIEODPARTY UROK. To jest niesamowite jaką niektórzy mają powalająco skuteczną aurę. Ten Narcyzo-Ruchacz jest b. przystojny, baaardzo i do tego b. pewny siebie, ma boski głos- po prostu jego ciało składa się z samych zalet i to w stopniu szalenie wysokim. Jestem już dorosła i CHCĘ interesować się wartościowymi mężczyznami. Narcyzo-Ruchacz działa na mnie niestety powalająco. Nie wiem, co mam robić. Proszę o skuteczne metody! Może jakiś ANTY-urok miłosny, żeby się uwolnić od jego sfery oddziaływania? Tak być nie może, żeby to co cielesne miało tak potężną władzę. Błagam pomóżcie, doradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoterapia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zaraz poleje się fala hejtu ale muszę polecić spirytualistkę ze strony wrozkadiana.pl gdyż naprawdę mi pomogła, powiedziała jak samemu odprawić rytuał miłosny, który przyniesie efekty i tak się stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×