Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet30

nowy topik dla Grzesznicy M.

Polecane posty

Grzesznica M. to aktywistka forumistka wpisuje się na każdym co mądrzejszym topiku, eeeeeech co za KOBIETA!!! ;) to jeszcze nie jest ten zapowiedziany topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brobaaa
to bierz się za nią, na co czekasz? Chciałbyś taką laskę co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Faceciku Drogi.... :) jestem pod wrażeniem.... No, ale ja zawsze robię....wrażenie na facetach ;)))) więc tylko mnie cieszy , że to się rozwija, a nie ...cofa :classic_cool: Miło mi bardzo, gorąco pozdrawiam i zmywam się do domku :D Pozdro dla wszystkich przystojniaków, a dla Ciebie faceciku całusek, pa ;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Grzesznico M. :) może tu jeszcze zaglądniesz? to wywieranie wrażenia jest konieczną niezbędnością świata tego!!!! ostatnio zaczepiałem cudnej urodu lasencję na ulicy, myślałem że ucieknę ale co tam, ona długie czarne włosy, miniówa, że brak mi słów, noooooooooooogi dłuuuuuuuugie, piękne nie chude patykowate... no więc zagaduję nie głupio i grzecznie i tak sobie miło porozmawialiśmy, ale ona mężatka czego nie omieszkałem sprawdzić, to sobie dałem spokój... ale co tam... :) tylko jeden problem Grzesznico, o Taką co Wywiera Wrażenie na wszystkich poziomach nie łatwo... moja Babcia do mnie mówi: oj będzie ci trudno teraz bo już się zrobiłeś wybredny... hi hi hi co robić ona ciągle czeka aż się ustatkuję a tu nic... :) Dobra Prawdziwe są trudno dostępne, ale potem jaka satysfakcja... i jeszcze refleksja: jestem nieśmiały i żebym się zdecydował na podryw to kobieta musi namnie robić wielkie wrażenie inaczej nie mam motywacji... a na jaki film poszłabyś do kina? Grzesznico??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
śpi jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
cha cha skąd taka definicja?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry, jak to miło..... :)))))))))))))) No cóż, mężatki to nie zawsze takie znowu niedostępne \"cacka\", ha ha....żart oczywiście, zresztą każdy odbiera , jak chce.. W końcu zdarzają się mężatki niedoceniane, nieszczęśliwe, a wtedy warto je \"pocieszyć\" ;)))) A że kąskiem są najznakomitszym na świecie (jak już gdzieś kiedys wspomniałam) to fakt :classic_cool: Całusek .. 👄 Faceciku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za poradę bo właśnię żegluję ku takiej przygodzie i sam niewiem cholera co z tym zrobić? ale mnie zdopingowałaś... i co to będzie? inny samiec to by się nie zastanawiał tylko caaaaaap! czy jestem chory na umyśle? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierny ogrodnik na podstawie J. le Carre - Justin Quayle (Ralph Fiennes), rezydujący w Kenii brytyjski dyplomata, usiłuje odnaleźć sprawców morderstwa, jakiego dokonano na jego żonie Tessie (Rachel Weisz). Szybko okazuje się, że nie była to zbrodnia w afekcie. Quayle krok po kroku dociera do kolejnych dowodów, a przede wszystkim poznaje tajemnice spisku lobby farmaceutycznego, który starała się ujawnić Tessa. Nie bacząc na zagrożenie, Justin postanawia doprowadzić śledztwo żony do końca. Podobno dobre, wręcz porywające, i widziałem intrygujące zdjęcia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaaaaaaaaaakby inaczej Piękna Grzesznico? ;) zaproszenie aktualne! tylko kiedy masz czas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Faceciku, jak miło ,że dbasz o mnie... :)))) Wiesz, jak ująć kobietę ;)))))) Pytasz jak mi się spało ? Otóż...rozbudzałam się co chwilkę, bo zmartwiło mnie to, że życzyłam Ci wczoraj dużo namiętnościi... :((( A namiętnością jestem ja..., więc sam rozumiesz..., nie chciałam , żebyS się zbytnio na \"boki\" rozglądał ;))) Ale cóż, jak wiesz ...ja sowją wartość znam , moja \"moc\" przewyższa wszystko i jest ponad wszystkim, więc konkurencji sie nie obawiam :classic_cool: Ale miło mi , że Ciebie widzę... :))) . Jak noc u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooooo to jest... stoję i drapię sie w głowe jak dzieciak ;) do wszystkiego się przyznam w cztery oczy aaaaaaaaaaaaaach co za KOOOOOOOOBIIIIIEETAAAAAA! dzięki za ups w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciiiiiaaaaach w górę... proszę redakcję o niekasownietegotopiku bo on jest dla Grzesznicy M. i jej się należy bo ona jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jest aktywistką forumistką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×