Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o co mu chodzi ?? prosze o pomoc mezczyzn

Polecane posty

Gość gość

Znam sie z pewnym chlopakiem ponad dwa lata,zawsze spotykalismy sie w gronie znajomych,nigdy sam na sam,byly krotkie rozmowy ale nigdy sie do siebie nie zblizylismy,traktowalam go jak kolege,po pewnym czasie zaczelam podejrzewac ze cos do mnie czuje,zaczelam mu sie blizej przygladac i z dnia na dzien strzelila mnie strzala amora,zakochalam sie jak malolata,pewnego razu gdy znow sie spotkalismy z cala paczka,przytrafila sie okazja ze zostalismy sami,bylam po kilku piwach i powiedzialam mu ze mi sie strasznie podoba odpowiedzial ze ja jemu tez i na tym sie skonczylo,kolejnego razu jak sie spotkalismy udawal ze nie bylo zadnej rozmowy,gapil sie tylko na mnie ukradkiem,jedynie co sie zmienilo to jego zachowanie,ja go widuje w gronie znajomych to ciagle pokazuje jakie to dziewczyny poznal w necie,ze tyle i tyle polubilo jego profil,pokazuje zdjecia,mowi ze mogl by codziennie sie umawiac,na ulicy jak przechodzi obok nas jakas dziewczyna to zaczyna ja oceniac ze fajna itp..dodam ze nigdy wczesniej jak go znam nie wspomnial o zadnej dziewczynie,o jakis randkach,podrywach itp nigdy nie widzialam go z zadna dziewczyna...dlatego totalnie zglupialam !udaje ze tego nie widze i ze nie robi to na mnie zadnego wrazenia,o co moze mu chodzic?po co to robi??zalezy mi na nim nie wiem co mam z tym zrobic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza metoda, aby sprawdzić czy facetowi zależy to po prostu go OLAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
co robi... dokladnie to na co wyglada. STROSZY PIORKA. nawet ty, kobieto zastanawiajaca sie, powinnas do tego szybko dojsc, reklamuje sie. czy na pewno przed toba, czy chce zebys jego "fejm" szerzyla to juz inna para kaloszy i trzebaby mu do glowy zajrzec. ale to ewidentna autoreklama. moze go spytaj, po co robi z siebie takiego zigolaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mowi ze mu sie podobam i pozniej wzbudza zazdrosc?wczesnuej taki nie byl dlatego mi sie spodobal ehh;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proste, chce zebys za nim latała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie latam za nim wrecz przeciwnie ,unikam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro go unikasz to chuy cię to obchodzi czy mu się podobają inne czy nie, zajmij się swoim życiem a nie cudzym! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:22 metoda dla księżniczek z kołkiem w d***e. Gość może być nieśmiały albo miał nieprzyjemne sytuacje w życiu. Podejdź, porozmawiajcie na spokojnie i tyle. Byle na trzeźwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobasz mu się, ale inne dziewczyny też mu się podobają tak samo, więc teraz wyraźnie zaznacza granice żebys sobie nie wyobrażala że coś z tego będzie, dlatego opowiada o innych laskach. On nie chce związku z Tobą, gdyby chciał a byłby nieśmiały to tylko by się cieszył że wprost powiedziałaś mu ze Ci się podoba i by chciał się zbliżyć do Ciebie, zacząć się spotykać sam na sam. Tutaj wręcz on chce odetpchbąć Ciebie od siebie, może nawet jest kobieciarzem. Odpuść sobie, poszukaj innego któremu tylko na Tobie będzie zależało. Powinnaś dalej go olewac i zainteresować się kimś innym, nawet na jego oczach żeby nie myślał że rozpaczasz bo on woli inne łaski. A może tak pomyśleć skoro sama wypalilas jak to on Ci się podoba... Tu nawet nie musiałby Cie zdobywać a faceci lubią zdobywać, lubią ta niepewność,, czy ona na mnie leci czy nie". On się czuje pewnie, pojechałas tylko jego ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie zyczy sobie takich wpisow! Macie pisac ze ona sie mu podoba i ze on jest w niej zakochany tylko jest niesmialy a te laski to tylko zeby dodac sobie odwagi! Tak macie pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a faceci lubią zdobywać, lubią ta niepewność,, czy ona na mnie leci czy nie" x kolejna kretynka która wie lepiej, co wolą faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza metoda, aby sprawdzić czy facetowi zależy to po prostu go OLAĆ. x Najlepsza metoda, by on olewał także ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak zwyczajnie jest niepewny siebie, nie wie co zrobić. Dlatego daje sygnały dla autorki: to ty zrób śmielszy krok, zaproponuj spotkanie. A robi to nieudolnie, mówiąc o tych innych dziewczynach, żeby autorce dać sygnał: zró coś, bo inne też się mną interesują. Wiadomo, że dla kobiet w tym kraju, wiecznie czekających na gotowe, to sytuacja nie do pomyślenia. Że chłopak pierwszy nie proponuje spotkania, tylko czeka na ruch dziewczyny. Ale naprawdę nie wszyscy są z tej samej gliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem on wcala nie chce zadnych spotkan sam na sam z autorka - DLATEGO NIE PROPONUJE SPOTKANIA! A powiedzial ze mu on tez mu sie podoba tylko i wylacznie z grzecznosci i w odpowiedzi na wyznanie pijanej dziewczyny ze on sie jej podoba! Polskie dziewczyny to nawet jak facet powie "czesc" i sie usmiechnie to juz sobie projektuja z nim slub i wynieraja suknie - polska dziewczyne mozna kupic jednym milym slowem czy tanim komplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.20 dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.57 tak, dokładnie!, mówię to co widzę, na podstawie własnych doświadczeń. Znam wielu facetów., ale raczej nie takich biernych frustratow jak Ty, którzy tylko czekają aż kobieta zrobi pierwszy krok bo brak im jaj żeby wykazać się inicjatywa. Autorko, nie słuchaj rad frustrat ów którzy tylko oczekują że kobiety będą za nimi latać, bo jak się posłuchasz to możesz się skompromitowac i spalić sytuację. Faceci to zdobywcy, tak było, jest i będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo, to się lala zagotowała. Nie wciskaj komuś kretynko swoich oczekiwań tylko dlatego że jesteś bierną i mierną krową. Ja "na podstawie własnych doświadczeń" wiem, że takie krowy to prymitywne roszczeniowe kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu kobiet, ale raczej nie takich biernych frustratek jak Ty, które tylko czekają aż facet zrobi pierwszy krok bo brak im jaj żeby wykazać się inicjatywa. Autorko, nie słuchaj rad frustratek które tylko oczekują że faceci będą za nimi latać, bo jak się posłuchasz to możesz się skompromitowac i spalić sytuację. Kobiety to zdobywczynie, tak było, jest i będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałem laska chciała mnie sprawdzić to mnie olała, ja to uznałem za "sk***yssyństwo" z jej strony, i pomyslalem ze to zwykła dzifka, i także ją olałem. Olewanie to ogromna zniewaga, nie rób tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zaproś chłopaka na piwo i pogadajcie. Nie rób z siebie typowej polskiej królewny z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko o nic mu nie chodzi :D gdyby mu o co chodzilo, dawno by cie zaprosil na piwo, drinka, sok olej goscia i bron boze nie sluchaj tutejszych prawiczkow, czekajacych az ich dziewczyna poderwie :D wiadomo ze dziewczyne to oni beda mieli jak ja zamkna w piwnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma małego siusiaka albo spuszcza się przedwcześnie. Odkryj jego "tajemnicę" a poznasz powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.17 DOKŁADNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja zrobilam pierwszy krok wiec on powinien zrobic drugi,na pewno nie zamierzam go nigdzie zapraszac,malo tego tez zarejestrowalam sie na tym samym portalu i on to widzi,odbilam pileczke,nie bedzie ze mna pogrywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zakończ znajomość i szukaj kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.03 i bardzo dobrze! Otwórz się na nowe znajomości, poznawaj nowych facetów na necie i tak samo jak on, chwal się koleżankom (tak żeby on to słyszał) jakiego fajnego faceta poznałaś itp. Niech sobie nie myśli, że płaczesz po nim, niech nie karmi ego Twoim kosztem. Gdyby on był zainteresowany to już dawno by się do Ciebie zblizyl-w końcu znacie się już dwa lata. On nie zrobił nic, to Ty pierwsza mu wyznałas że Ci się podoba. Ma Cie w d...e i Ty też go olewaj, skup się na innych znajomościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezsensowne zgrywanie królewny z drewna i robienie niby na złość chłopakowi. Przez własną próżność i głupotę tracisz szansę na fajny związek i będziesz żałowała potem przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to co mam do cholery zrobic?napisac mu ze chce sie z nim spotkac i porozmawiac?a jak mnie oleje to wyjde na desperatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj frustrata z 16.25!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko na desperatke to wyszlas juz mowiac mu i to po pijaku ze ci sie podoba :O kobieta tak nie uwodzi, to co sie samo podaje na tacy nigdy nie cieszy (no chyba ze takich nolifeow ktorzy nigdy dziewczyny nie mieli) ja nigdy zadnemu nie powiedzialam pierwsza, ze mi sie podoba, kazdy mnie musial dlugo zdobywac, z mezem pszlam do lozka po 1,5 roku intensywnego randkowania- dlatego teraz mnie szanuje i dba jak o skarb, pamieta ile dla mnie poswiecil :) szanuj sie to i ciebie beda szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×