Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o jakiej kobiecie marzą faceci po 40?

Polecane posty

Gość gość

o jakiej kobiecie marzą faceci po 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takiej z ktorej kipi kobiecoscia, sexapilem. Z ktora mozna porozmawiac na rozne tematy na odpowiednim poziomie. Ja osobicie lubie kobiety troche zboczone sexualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takiej z ktorej kipi kobiecoscia, sexapilem. Z ktora mozna porozmawiac na rozne tematy na odpowiednim poziomie. x Szkoda tylko, że takich kobiet nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnej, zgrabnej, z dużym biustem, seksownej, dobrej w łóżku. Mądrej i fajnej. Dziesięć lat młodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa takie, sa. Moja zona wlasnie taka jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmm... w sumie nie wymagacie wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóżmy, że taka kobieta spełnia wasze wymagania, podoba się fizycznie, co sprawia, że nie rozwijacie tej znajomosci? ps. czy taka kobieta was oniesmiela czy wrecz przeciwnie sprawia, ze nabieracie wigoru? ps.2 czy mysliscie o niej tylko w kategoriach fizycznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykle marzą o takiej kobiecie, której nie mogą mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O! Też chciałabym wiedzieć. Niedawno dotarło do mnie, że zauroczyłam się w takim mężczyźnie i nie wiem czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 40-sto latek najchętniej chciałby góra 20-to latkę. Znam takich co tylko oglądają się za młódkami ale sami nie popatrzą w lustro jak wygladają. Jak mialam 20 lat to tylko tacy patrzyli na mnie jak sroka w złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niejeden 40-latek ma dzieci w tym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po 40-tce przechodzi jak mu sie wydale drugą młodość i czuję się pięknym niczym bóg a jest wrecz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzycie ja chcę 40-latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ktorej kipi kobiecoscia, sexapilem" i to jest wlasnie paradoks, bo jak ma byc to kobiecosc wedlug dziesiejszych standardow, to sila rzeczy taka kobieta nie bedzie miec czasu na nic innego, jak pielegnacje urody, wiec nie bedzie interesujaca intelektualnie sama z siebie - do tego potrzebny jest czas i jakies hobby; problem w tym, ze dla pieknej kobiety pielegnacja urody to jedyne hobby, gdyz swiat (glownie mezczyzni) utrzymuje ja w przekonaniu, ze nic wiecej juz robic nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukający rówieśniczek nie są wyjątkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość i pozostalych :) moze w tym wieku ujawniaja sie kompleksy z dawnych lat i to jakas proba odreagowania? moze ozenili sie za wczesnie, mieli dzieci za wczesnie? kiedys byly inne realia, zycie bylo inne... uwazam, ze faceci po 40-tce potrafia dobrze wygladac :) kazdy potrafi dobrze wygladac, czy to kobieta czy mezczyzna, wystarczy tylko o siebie zadbac i nie odkladac pewnych rzeczy na jutro... :) i bynajmniej nie trzeba siedziec 12h w spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, że z mężczyznami po 40stce coś dziwnego się dzieje. Niby chcą, ale nie potrafią. Ostatnio spotykam się z różnymi mężczyznami. Szukam miłości, może chociaż zauroczenia i schemat jest zawsze taki sam. Na początku szaleją, sa zachwyceni urodą, ciepłem, rozmowami, atmosfera. Niestety bardzo szybko im mija i jak się dowiaduję... nie chcą się angażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×