Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DziEwczYnkA17

..............O T Y Ł O Ś Ć - M I Ł O Ś Ć ..........................

Polecane posty

Gość DziEwczYnkA17

czy osoby otyle maja prawo do milosci? na ulicy tyle par ale wszystkiie laski chudziny ze az zebra widac a te pulchniejsze samotnie spacerujace wieczorami .... jak to jest? Ja juz sie pogodzilam a raczej podoba mi sie wolnosc moze wlasnei z tego wzgledu ... chyba jestem nieakceptowana przez kilogramy nadwago ... jestem otwarta zwariowana (wcale nieskryta w sobie) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyjdz na ulice a nie siedzisz na necie i oczekujesz ze bedziemy ci wspolczuc.. owszem otyle osoby,tak samo jak szczuple i zaglodozne maja prawo do milsoci i rozjejrzyj sie a znajdizesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys gruba
Oyłość napewno wpływa na to jak postżegaja cie ludzie co innego lekka nadwaga a co innego niesmaczna figura tez byłam kiedys gruba, ale schudłam i czuję sie sama ze sobą lepiej..nabrałam odwagi w kontaktach międzyludzkich Niestety i tak nie mam chłopaka...:( Mysle, ze powinnaś schudnąc dla swojego zdrowia, dla mozliwości kupowania fajnych ciuszków, dla zwinności i lepszej prezencji... A miłośc znajdziesz czy masz nadmiar kilo czy nie..moze tylko wybór między oartnerami będzie mniejszy gdy będziesz grubsza...bo każdy zwraca najpuer uwage na wyglad... jest wiele kobiet z nadwaga, które mają swoich męzczyzn jest też wiele szczupłych samotnych ale fakt jest taki, ze szcupłość się opłaca i tak..lepiej jest się odbieranym, lepiej się człowiek czuje we własnej skórze.... pomyśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeetammmmmmmmmmmmmm
to zacznij stosować dietę odchudzającą, to nic nie kosztuje albo niewiele. grubasy to kule u nogi tego społeczeństwa pod każdym względem :O a ile z nimi kłopotu, kiedy nie daj panoczku zachorują, i dżwig nieraz nie pomoże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziEwczYnkA17
THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×