Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehhhh

Obawy, ze po ślubie

Polecane posty

Gość ehhhh

- będzie się mna mniej interesował - bedzie spędzał z kumplami więcej czasu niz ze mną - będzie spędzął wiecej czasu z komputerem i samochodem niz ze mną - ze nie będzie pomagał mi opiekowac się dzieckiem - ze bede musiała sama wszystko robic, sprzatać, gotowac - on mi nic nie pomoze - ze nie bedzie miał dla mnie w ogóle czasu - nigdy nie zabierze mnie na romantyczny spacer - nie kupi kwiatów - najwazniejsza bedzie dla niego tylko praca i znajomi - wazne bede imprezy z pracy ehhh jak tak czytam to mi się odechciewa wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open
zamieszkaj z nim przed slubem, jezeli polowa rzeczy z ktorych napisalas bedzie prawdziwa - szukaj innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisac pisac
Pogadaj sobie z mezatkami,poczytaj topiki-to twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzasadnione
przykro mi, ale Twoje obawy są uzasadnione, zapomniałaś jeszcze dodac jednego punktu- bowiem wysoce prawdopodobne, ze znajdzie sobie z czasem kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto czym Ty sie teraz przejmujesz... mam nadzieje ze Twoje obawy nie sa spowodowane obecnoscia na kafeterii... przeciez nie od dzis wiadomno ze tu siedza najczesniej samotne znudzone sfrustrowane osobniki, ktore najezdzaja na wsyztsko i mysla ze nie am szczescia bo one wyczerpaly juz swoj limit.. skoro chcecie wziac slub tzn ze sie kochaci, skoro sie kochacie tzn ze bedziecie umieli poradzic sobie z roznymi przeciwnosciami... a moze po slubie bedzie: -bardziej sie toba interesowal -spedzal mniej czasu z kumplami(przeciez bedzie mial juz gdzie wrocic-do przytulnego mieszkanka gdzie czeka steskniona zona a nie marudzaca matka np) itp itd znajdz pozytywne strony malzenstwa i wiecej optymizmu kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
Zamiast pocieszyc kolezanke to Ty -uzasadnione- jeszcze bardziej ja dolujesz :P Ja tez sie tego boje dlatego tez nie wybiram sie za maz.Moj facet o tym wie i mowi mi,to mozesz juz dzis szukac se innego faceta,bo on bardzo pragnie byc ze mna,zalozyc rodzine,ale coz...:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połam mu nogi
połam mu nogi, to będzie siedział w domu :-) a jak wydłubiesz mu oczy, to nie będzie się za laskami oglądał. mój nie ma nóg i rąk, a tylko ... i mam z chłopa w domu pożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
boję się że po ślubie przestanie kręcić go podglądanie rodziców w nocy,wąchanie mojej nieświeżej bilelizny, pierdzenie przy obiedzie i bekanie podczas gry wstępnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×