Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OBURZENIE O WIZYTĘ U PROSTYTUTKI?

Polecane posty

Gość gość

czemu kobiety krytykują chodzenie do prostytutek przecież i tak większość związków wymaga od faceta sporego nakładu finansowego, a kobiet zawsze stawia większe wymagania wiązać się z lepszym i atrakcyjniejszym od siebie facetem , wmawiając jej do tego brak wad np. gdy nasza partnerka jest brzydka facet musi mówić ze jest atrakcyjną ,albo akceptować to ze mało zarabiać, mimo ze partnerka wymaga od facet kasy i zaradności ,albo tego by ja zabawiał przecież tak realnie patrząc na wymagania kobiet to dla wielu facetów, jedyną realną szansą na spróbowanie seksu z atrakcyjna kobieta-taką budząca w nim pożądania w jego typie jest właśnie usługa prostytutki bo o ile byście się zaczekały to możliwość bycia w związku z atrakcyjną kobietą taka jak chce ,ma możliwość jedynie malutka garstka supersamcow najbogatszych/najbardziej przebojowych/najprzystojniejsi itd..... wy kobiety nie powinnyście się oburzać ze chłopak za młodu pójdzie do prostytutki bo wasze wady i defekty urody mężczyźni są wstanie bardziej zaakceptować, a i tak musi się mega wykazać by mieć partnerkę często z znacznie większą ilością partnerów na koncie-tez przygodnych bo to raczej wasza domena oczywiście tak tylko gdybam bo większość facetów nie zdecyduje się na ten krok bo w rzeczywistości ,oprócz waszych ukochanych roochaczy ,to faceci bardziej się angażują w związek, bardziej patrzą na wnętrze i najczęściej więcej od siebie dają mniej wymagając i nie piszcie mi tu ze wasi koledzy/faceci zaliczają partnerki bo zaliczanie, a nie dążenie do związku dotyczy niewielki odsetek facetów, może i dla was bardziej atrakcyjny ale jednak niewielki i jak się tylko z takimi zadajecie to problem jest raczej z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawa lektura, zdecydowanie miło się czytało. Niestety pozostał niesmak, masz kompleksy jak baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to dla nich konkurencja. W końcu jedyny atut na złapanie faceta to dziura między nogami... no dla większości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos chce jego kasa i pieniadze. Ja sam nie chodze ale nie widze powodow czemu inni mieliby nie korzystac. Powinno to byc w pelni legalne bez zadnej kryminalnej patologii i hipokryzji. Jak moze bede mial 60 moze skorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba też pójdę na 28 urodziny żeby wyzbyć sie ideałów i dostosować do wymagań kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacić za seks, to największe dno :O Facet który choć raz był u d******* jest nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak kobieta która ma przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście mogłam wybierać i wzięłam normalnego chłopaka a nie k****arza i ***akę :) Nic tak nie obniża wartości faceta jak konieczność zapłacenia za seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.każdy placu za seks 2.to nie ty wybierałaś tylko on nie miał wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie rozumiem przeciez kobiety wymagaja doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak takiego faceta co idzie do prostytutki, nie brzydzi to że każdego dnia ją dotyka i posuwa wielu facetów, często chorych. A on jest jednym z nich :O Syf, grzyb, pasożyty bleeee Ja się brzydze takimi facetami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"każdego dnia ją dotyka i posuwa wielu facetów, " Co za różnica jeden,kilku,wielu Ty tez dziewicą pewnie nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×