Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od roku jestem bezdomny i mieszkam na dworcu

Polecane posty

Gość gość

Dworzec Warszawa Wschodnia, skąd pisze ? z telefonu. Są tu ogolnodostępne gniazdka elektryczne i WIFI. ''Zwyklych'' bezdomnych regularnie wyrzucają ale mnie nie, ochrona mnie juz zna, nie wygladam jak ''oni''. Nie pije, nie śmierdze - myje sie co jakis czas w wc. Wyglądam jak przejezdny, który czeka na pociag. Dlaczego tak zyje ? Ojciec wyrzucil mnie z domu, długa historia, nie chcial widziec, zmienil zamki w drzwiach, przyjechalem do Warszawy i zostałem. Nie mamy ze soba kontaktu, nawet nie mialby jak zadzwonic bo karte sim mam juz nieaktywną. Od pazdziernika podejmuje prace w magazynie i po miesiacu mam nadzieje wynajme jakis pokoj i stane na nogi. Mozecie mi wierzyc lub nie..ale taka jest prawda, da sie zyc, nie mam duzych wymagan. Najgorsza jest zima...latem jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra gdzie jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jadłodajni dostaje jedzenie i zbieram butelki, puszki z tego jest troche pieniedzy. Była tutaj tez młoda dziewczyna, którą widywałem od stycznia do marca ale nie wiem co z nią, chyba jakas uciekinierka z domu. 8 na 10 ''mieszkanców'' Wschodniego to niestety żulernia i patologia. W schronisku jest masakra, lepszy jest dworzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki, zle to wczesniej napisalem, trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys na kafe pisała laska ktora byla bezdomna ale mieszkała w jakims opuszczonym domu pod radomiem, pracowala roznosząc ulotki i pomagając jakiejs staruszce, nie wiem jak to sie skonczylo ale podobno ktoś z kafe znalazł jej prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz rade, bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia życzę Ci żeby się wszystko udało dobrze, że zaczynasz pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezdomni teraz mają lux warunki od kiedy wyremontowali dworzec wschodni :D wczesniej siedzieli w zimnie, na codzien tego nie widac ale raz bylam w nocy na dworcu i spalo na ławkach ze 100 osob, cieplo, ogrzewanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest straszne co piszesz a człowiek nieraz narzeka na to czy tamto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica kolei mazowieckich
Podziękuj PKP za: - ogrzewany wyremontowany dworzec i Strefe Podróżnego w której zimą jest ciepło 24h na dobe :classic_cool: - dostęp do elektryczności za darmo :classic_cool: - dostęp do internetu za darmo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kobiet masz do wychaczenia ,prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez czasem mysle o tym , by uciec od swoejgo zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje i zycze powodzenia z ta praca, oby wszystko ulozylo sie i bedziesz mogl zaczac od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się, chłopie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssamotna
autorze postu wpadasz tu czasem?zostaw jakis namiar na siebie,mam prace dla Ciebie pozdrawiam M.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy nabrali się na to prowo ŻAL MI WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek40
Dużo jest takich osób.Ja też niemam gdzie mieszkać dziś śpie na ławce na przystanku i wygladam normalnie i tak od prawie od 7lat choć czasami niechce mi sie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darek a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek40
Jestem w otwocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek40 a skąd piszesz z jakiego miasta?masz telefon ?czy z kafeterii jakiejś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek40
Jestem w otwocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenieś się do większego miasta. Masz wieksze szanse na pomoc. U nas w krakowie jest pelno bezdomnych, tez spia na lawkach...nawet w zime. Jednego nawet znam, czasami podrzucam mu jakies jedzenie...wiem ze roznie sie uklada. Tutaj na dietla zauwazylam jakis osrodek w ktorym wydaja jedzenie.Boże tak mi żal bezdomnych jacy by nie byli, łzy mi leca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek40
Pisze z tel a jestem w otwocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwock daleko :( ja też z krakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że to nie prowokacja.. A Ty od zawsze jestes w Otwocku? T czego się utrzymujesz,Masz rodzinę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek40
Na jaka pomoc u mnie w gminie jak poszedłem po pomoc to stwierdzili że mam matke żebym do niej poszedł.jeszcze do szkoły chodziłem i musiałem na siebie zarobić od 15roku życia licze tylko na siebie.wole zdechnąć na ulicy jak prosić o tależ zupy.Był czas że po 3dni nic nie jadłem.U matki byłem raz w wigilie chciałem sie przenocować stwierdziła że ma gości.Nic jej złego nie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety masz wyrodną matkę,przykro mi :( jak mozna wyrzucic wlasne dziecko na ulice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek to takie przykre co piszesz. Nie rozumiem dlaczego jest tyle zla, cierpienia na swiecie, przeciez jest wystarczajaco duzo miejsca i jedzenia dla wszystkich, dlaczego ludzie nie chca sie podzielic? Moja babcia tez wyrzucila moja mame z domu, na szczescie dala sobie rade, ale tez sie tula z miejsca na miejsce, a ja jej nie moge pomoc. Ciekawe co u autora tematu, czy sobie zycie ulozyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×