Odpowiedz na ten temat

Ogarnac faceta! Granuczy z cudem

• Nemi92 2017.09.24 [19:58]
    Co myslicie o facecie ktory przez 3 lata chcial sie ze mna umowic ,ale ja ciagle nie i nie. Aż wreszcie się zgodziłam. Chciał żebym z nim była, też poczułam że to jest "to" przeżyliśmy naprawdę piękne dwa tygodnie. Aż nagle wielkie bum zmiana o 180° ,powód jego rodzice są przeciwni temu związkowi. Sam nie wie co ma robic, ale uważa że najlepiej się rozstać pomimo wcześniejszych zapewnien "Ty tylko Ty" bla bla bla. Nie moge tego pojac tym bardziej ze ma 27 lat
  • gość 2017.09.24 [20:09]
    Dobrze zarabia, ma własne mieszkanie, czy tez mieszka u rodzicow i jest na ich utrzymaniu? usmiech.gif <-- odpowiedź
  • gość 2017.09.24 [20:11]
    Po 3 latach spławiania gościa nagle poczułaś że to jest to? To ty jesteś nienormalna nie on.On po prostu przekonał się że ideał którym byłaś w jego wyobrażeniach okazał się zwyczajną kobietą jakich setki tysięcy na tym świecie.
  • szry 2017.09.24 [20:43]
    no i czego sie spodziewalas po 3 latach odmawiania?
    primo - zawyzylas sobie w sposob glupi poprzeczke. i jej nie przeskoczylas pozniejsmiech.gif
    secundo - 3 lata... moze teraz ty sie powinnas tyle starac? takie to latwe wymagac od innych, ale juz w druga strone... oj oj same problemy?
  • Nemi92 2017.09.24 [21:11]
    dziś [20:09] Zle nie zarabia, właściwie to mieszka z rodzicami ale nie mozna powiedziec ze jest na ich utrzymaniu.
  • Nemi92 2017.09.24 [21:17]
    dziś [20:11] Po 3 latach owszem ,ale sprawa wygladala tak ze opinia dobra sie nie cieszyl dlatego odmawialam spotkan

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...