Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nemi92

Ogarnac faceta! Granuczy z cudem

Polecane posty

Co myslicie o facecie ktory przez 3 lata chcial sie ze mna umowic ,ale ja ciagle nie i nie. Aż wreszcie się zgodziłam. Chciał żebym z nim była, też poczułam że to jest "to" przeżyliśmy naprawdę piękne dwa tygodnie. Aż nagle wielkie bum zmiana o 180° ,powód jego rodzice są przeciwni temu związkowi. Sam nie wie co ma robic, ale uważa że najlepiej się rozstać pomimo wcześniejszych zapewnien "Ty tylko Ty" bla bla bla. Nie moge tego pojac tym bardziej ze ma 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zarabia, ma własne mieszkanie, czy tez mieszka u rodzicow i jest na ich utrzymaniu? :) <-- odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 latach spławiania gościa nagle poczułaś że to jest to? To ty jesteś nienormalna nie on.On po prostu przekonał się że ideał którym byłaś w jego wyobrażeniach okazał się zwyczajną kobietą jakich setki tysięcy na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
no i czego sie spodziewalas po 3 latach odmawiania? primo - zawyzylas sobie w sposob glupi poprzeczke. i jej nie przeskoczylas pozniej:D secundo - 3 lata... moze teraz ty sie powinnas tyle starac? takie to latwe wymagac od innych, ale juz w druga strone... oj oj same problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Zle nie zarabia, właściwie to mieszka z rodzicami ale nie mozna powiedziec ze jest na ich utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Po 3 latach owszem ,ale sprawa wygladala tak ze opinia dobra sie nie cieszyl dlatego odmawialam spotkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×