Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jre

Ojciec chce bym spała z nim w jednym łóżku!!!!!! Czy powinnam to zaakceptować?

Polecane posty

Staram się go unikać jak tylko moge, ten człowiek był dla mnie bardzo dużym wsparciem, był wspaniałym człowiekiem a teraz? Od śmierci mojej mamy nie daje mi spokoju, namawia mnie bym z nim spała. To znaczy nic nie mówi na temat seksu, ale chce bym leżała z nim w łóżku i go przytulała.Ja niedawno postanowiłam wyprowadzić się ze swoim synem do własnego mieszkania, ale ojciec twierdzi że to zły pomysł. Bracia sami nakryli mnie na tym że śpie z naszym tatą w jednym łóżku, co gorsze oni nie widzą w tym nic złego. Jeden brat jest wdowcem i ma dwoje synów a drugi brat kawalerem. Najgorsze jest to że oni potrafią z tego żartować przy dzieciach. Kiedyś powiedziałam ojcu że chciałabym się z kimś związać na stałe, z kimś kto byłby ojcem dla mojego syna to zaczął być agresywny. Potem mu przeszło, i wtedy ojciec mi powiedział że on może zastąpić mi męża a mojemu dziecku ojca. Powiedział nawet bym zapomniała o wyprowadzce. Już piąty miesiąc śpie z nim w jednym pokoju, powiedziałam mu że mam tego dosyć to on odpowiedział że chce bym tylko z nim spała w jednym łóżku i go przytulała. Ja nie jestem w stanie mu odmówić:( on nie zmusza mnie do seksu, wystarczy mu to co dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same wulgaryzmy
-10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsddsdsfdsf
prowo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale to niestety nie jest prowokacja, ojciec zmusza mnie do tego bym spała z nim w jednym łóżku. Kiedyś pytałam go nawet o pozwolenie czy moge spać w swojej sypialni to się na mnie obraził, zaczął nawet krzyczeć że tak nie postępuje prawdziwa córka. Więc przeprosiłam go i sytuacja jest dalej taka jak była, śpie w sypialni ojca. Rozmawiałam nawet z braćmi by pogadali z tatą,ale ich to niestety nie interesuje. Jeszcze potrafią żartować z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chora nie sypiaj
z nim w tym łóżku. Mój też kiedyś chciała ze mną tylko poleżeć nawet nie pytaj jak się skończyło... jak masz gdzie to się wyprowadź jesteś dorosłą kobietą, masz synka nie musisz się jego pytać o zdanie. Pamiętaj, że większość największych podłości zaczyna się niewinnie, aby uśpić Twoją czujność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piełdołe
ale patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chora nie sypiaj - ta sytuacja trwa już od kilku miesięcy, ojciec przez miesiąc po śmierci mamy nie mógł sobie dać rady. Później zaproponował mi bym z nim spała w jednym łóżku, zgodziłam się ale potem mnie już zamurowało jak ojciec powiedział że chce by tak było zawsze. Ja tylko do pracy moge iść spokojnie, jak wychodze gdzie indziej to mój ojciec od razu ma podejrzenia. Nawet dziecka nie moge ze sobą zabrać, mój synek wiele czasu spędza w towarzystwie dziadka:( mój syn już wie że śpie ze swoim tatą w jednym łóżku. Gdy wspominam o wyprowadzce to mój ojciec dostaje szału:( a jaka sytuacja była u ciebie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja matka się przewraca w grobie :O nie śpij z ojcem, możesz z nim mieszkać w jednym mieszkaniu, wspierac, czasem przytulić ale nie spać w jednym łóżku !!! to jest chore. Twoje dziecko na to patrzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Nie odpisujcie tej wariatce bo tym samym karmicie tego Trola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chora nie sypiaj
można powiedzieć, że podobna. Do niczego obrzydliwego nie doszło i dzięki Bogu. Nie chcem tego rozpamiętywać. Po prostu bądź stanowcza i powiedz, że uznajesz to za chorą sytuacje i jeżeli brakuje mu kobiety z którą mógłby pobyć blisko to może nadszedł czas by poszukał sobie jakiejś kobiety np. przez biuro matrymonialne czy ogłoszenie (tak jak zrobił to mój ojciec). Powiedz mu, że niechcesz, żeby Twój syn na to patrzył bo dzieci jak to dzieci pod blokiem, sąsiadce komu kolwiek mogą coś powiedzieć i wtedy już będzie niezły wstyd. Jeżeli gadka o znalezieniu kobiety nie przyniesie zamierzonego efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że jak chce spać w swojej sypialni to mój ojciec chodzi nabuzowany po domu. Tak, mój syn na to patrzy, dziadek mu wszystko wytłumaczył. Ja nie wiem jak z ojcem rozmawiać? gdy mówie mu o wyprowadzce to się wścieka, gdy mówie mu o tym że chce kogoś poznać to on nawet nie chce o tym słyszeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka23ww
obrzydliwe jest to co piszesz az szkoda gadac wstyd jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja27
Mam sposób na rozwiązanie tej niezdrowej dla Ciebie sytuacji. Ojciec Twój potrzebuje kobiety, po śmierci żony Twojej matki i chce Ciebie, byś zastąpiła mu żonę w łóżku. Jest bardzo dużo samotnych kobiet i poszukaj ojcu takiej samotnej, która będzie dla waszego rodzeństwa dobra i zwiąże się z ojcem, będziesz Ty zadowolona i ojciec bo to, co opisujesz to jest chore i nie możesz z ojcem współżyć, to tak jakbyś z synem współżyła. Choć takie sytuacje bywają, ale nie możesz do tego dopuścić, tj. kaziroctwo w Polsce karane. Ja wiem, że chcesz dobre mieć relacje z ojcem i żeby tak było, zrób to co Ci napisałam. Jaki jest wiek ojca i Twój i ile jest po śmierci Twojej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chora nie sypiaj
Chyba nie szukasz pomocy. Bo sprawa jest prosta sama ją komplikujesz. Przecież Twój ojciec nie jest Bogiem, nic nie może Ci kazać czy oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec ma 50 lat od śmierci mojej mamy mineło 9 miesięcy, dobrze wiem co zrobie. Spróbuje jeszcze dzisiaj porozmawiać z ojcem i poprosze go by dał mi w końcu spokój. Może zrozumie, mam tylko nadzieje że nie dojdzie do kolejnej kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chora nie sypiaj
nawet jeżeli dojdzie to i tak musisz to załatwić, taka sytuacja nie może trwać w nieskonczoność. Trzymam kciuki, dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chora nie sypiaj
e tam , daj tatusiowi dupy :D:D ja dałam i nie żałuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem psychologiem i pwiem co widze z punktu widzenia specjalisty ... otż po pierwsze jestes pod ogromnym wpływem ojca i prawdpodobnie zalżna od niego nie tylko finansowo ale i emocjonalnie orawda jest że nie chcesz się uwolnić być może to jego manipulacja, jednak to Ty pozalasz nato . Nie pozwól aby poczucie winy i "zobowiązanie" emocjonalne jakim jest relacja rodzic-dziecko wpływało na racjonalnośc Twoich decyzji . To co moge powiedzieć na pewno to ... hymm sądzę że jedynie kwestią czasu jest jakaś próba zbliżenia się do Ciebie na płaszczyznie seksualnej on nie przgotowuje Ciebie do tego typu bliskości ... to on za jakiś czas będzie gotowy na wykorzystywanie swojej córki seksulnie ... przelewa na Ciebie emoje którymi darzył amtke z czasem przeleje też chęc rozladowania napięcia seksualnego ... A najsmutniejsze jest to iz Twoje dziecko będzie miało spaczony obraz relacji i prawdopodobnie wzośna jego skłonności do wszelkich zaburzen na tle seksualnym abstrahując juz od same faktu że wychowuje sie bez ojca co samo w sobie wymaga wyjątkowej troski nad rozwojem psyche i seksualności dziecka a szególnie chlopca . trudno wyrazić wszystko co niesie za soba zaistniała sytuacja prawda jest taka że pozwaklasz niszczyc sobie życie i godzisz sie na to ... w tej sytuacji potrzebna jest stanowczośc niech sie gniewa niech będzie zły ... musi zaakceptowac że dla Ciebie nie ejst to naturalna sytuacja ten człowiek ma ogromny problem i naprawdę może stać sie niebezpieczny a wtedy ... moze byc za pózno bo jesli w odpowiednim momencie nie powiesz stop ( choc ten moment już minał ) on bedzie czuł przyzwolenie a granica będzie coraz dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szykuje się do rozmowy z ojcem! mam nadzieje że zrozumie, kiedyś już mu podawałam argument że na to patrzą dzieci, mój syn oraz synowie brata, że mogą powiedzieć coś komuś. Ale dziadek już nawet porozmawiał z wnukami by nic o takich sprawach nikomu nie mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja27
50 lat to nie jest taki stary, rozejrzyj się za jakąś samotną kobietą w pracy w miejscu zamieszkania i nawiąż z nią kontakt opowiadającjej niezdrową sytuację z ojcem i czy chciałaby ojca i przyjść do Waszrego domu zastępując matkę. Ja wiem, że 9 miesięcy od śmierci, to jeszcze żałoba, ale za trzy miesiące minie rok Pogadaj z ojcem czy chciałby jakąś kobietę, bo Ty nie możesz łóżkowych spraw mu zastąpić, bo jesteś córką. Taka szczera rozmowa może przynieść porozumienie w tej niezdrowej sytuacji. Albo sam poszukaj sobie faceta i postaw ojca przed faktem dokonanym, że masz męża, który się Tobą opiekuje i będziesz miała spokój ze spaniem z ojcem. Będzie w tenczas zmuszony do poszukania sobie kobiety do seksu, bo u takich mężczyzn w tym wieku jest zapotrzebowanie na wyżycie się z kobietą zgodnie z naturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie sucz - Narazie ojciec chce bym spała z nim w jednym łóżku i się przytulała, on sam kiedyś powiedział że mnie może zastąpić faceta a mojemu dziecku ojca. Dzisiaj postaram się rozwiązać ten problem, zabierając swoje rzeczy z jego sypialni. Mam nadzieje że on to zrozumie. Ja myśle o wyprowadzce, tylko że mojemu ojcu bardzo ciężko się z tym pogodzić. Wścieka się gdy wspomne coś o samodzielnym mieszkaniu, lub o znalezieniu partnera. To prawda, ojciec bardzo mnie kontroluje, jedynie gdzie moge wyjdź to tylko do pracy, gdy zabiore gdzieś syna to on ma podejrzenia że zamierzam się wyprowadzić. Dlatego dziecko zostawiam prawie zawsze w domu, a potem musze punktualnie wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz jaki jest bląd w Twoim mysleniu ? i co pozwala mu dalej to robic ? przeczytaj co napisałaś : mówie mu że patrza na to dzieci itp . Ale to nie jest argument bo to nie dzieci z nim spia nie ludzie z mieszkania obok czy bracia ... POWIEDZ MU ZE TO TOBIE NIE PASUJE to Ty jestes tu ofiarą to Ty czujesz ze nie jest to dobre, naturalne i zdrowe Ty chcesz to zakonczyc i Twoja decyzja jest neodwołalna od dzis spisz sama powiedz mu ze zawsze moze na Cieie lczyc ze nie jest sam i zawsze chętnie go obejmiesz kiedy tgo potrzebuje bo kochasz go jako ojca i tez tęsknisz za mamą ale nie zastapisz mu jej i musi zacząc zżyc swoim zyciem nie może byc zalezny od Ciebie a Ty od niego . Przestan sie przed nim tłumaczyc nie ulegaj jesl będzie chodził obrazony nwet 5 miesięcy ale przejdzie mu a jesli nie .. jesli stanie się natarczywy ... w ciągu tygodnia szukasz mieskania pakujesz walizk i znikasz nie odzywasz se do momentu az on tego nie zrobi a wtedy obiecujesz naprawic wasze relacje pod warunkiem że zgłosi sie na terapie obawiam sie ze moze miec depresje tzn to w najlepszym wypadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze tatusia
;) facet jak facet :) ma swoje potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
To jakaś wiocha Weź go zarżnij siekierką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wszyscy tu pisza ze to prowokacja i obzydliwoścja nie wiem moze produkuje sie a ktos sie tego nabija bo nas wkręca ale naprawde nam wiel wiel przypadkuch takich relacji tylko kilk które "wypłynęly" do mediów w minionym roku znaja wszyscy . To straszna a zarazem ukazuje jak bardo człowiek kieruje sie instynktaminaprawde łatwo stracic nad nimi kontrole zwłaszcza po traumatycznych przejściach dlatego wysoce prawdopodobne ze zacznie Cie wykorzystywac seksualnie więc zanimbędzie zapózno a ty będziesz dzwigac brzemię wielkiej krzywdy a nawet dwojakiej bo to ojciec co zbuzy zupełnie Twoje postrzeganie saiata ludzi i relacji abije mozliwośc ztworzenia zdrowego związku z mężczyzna i zaburzy seksualnośc ... oddaj sobie przysługe i bądz w tej kwestii egoistką ... na jednej szali jestes Ty i Twoje dziecko na drugiej ojciec przykro mi ale .. decyzja należy do Ciebie albo dobro dziecka i Twoje albo ojca i to tylko na ozór bo tak naprawde Twoje odejscie będzie najlepszym co mozesz dla niego zrobi chcac nie chcąc będzie muiał uporac sie z emocjami i bólem i przejsc przez wszystko co tłumi w sobie Twoim kosztem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
yyy sorry za literówki heh piszę jak jakiś analfabeta :/ heh ale tak szybko chcę wyrazić to co mysle ze wychodzi hardcore :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla23
Matko swieta przeciez ty jestes dorosla kobieta i sama pozwalasz na patologie ktora od smierci twojej mamy gosci w waszym domu.Czy nie zal ci twojego synka___????????????ona na to wszystko patrzy ,dlaczego nigdzie go nie zabierasz bo tata???????????dziewczyno ty sie jak najszybciej wyzwol z tego ukladu bo za chwile napiszesz ze ojciec chce z toba sypiac(sex) a ty zeby sie z nim nie klucic i nie robic mu przykrosci to z nim sypiasz.Poprostu nie miesci mi sie to w glowie.Jesli masz swoje mieszkanie badz miejsce gdzie mozesz samodzielnie zamieszkac z dzieckiem to idz tam i sie na nikogo nie ogladaj ojciec to z czasem zrozumie.On ma byc ojcem i dziadkiem a nie twoim ......niewiem nawet jak to nazwac.Zal mi ciebie bardzo ale zrob tak jak ci wszyscy dobrze radza dla wlasnego spokoju i dobra synka.Przeciez on bierze was za przyklad.Zycze powodzenia autorko i podjecia slusznej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×