Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahafajnie

okazał się kobieciarzem i oszustem, jak sobie poradzić?

Polecane posty

Gość ahafajnie

poznałam faceta i automatycznie sie zakochałam, był idealny i z wyglądu i z charakteru, cudownie spędzalismy razem czas, jak tylko wyszedł ode mnie to zaczęłam tęsknić....nie dostał czego chciał, seksu nie było i ruszył na łowy na portale społecznościowe by tam szukać szczęścia z inną... a stało sie to tak, że moja koleżanka ma profil na tinderze.... i zasypuje ją teraz wiadomościami i kokietuje i urabia jak mnie kiedy, nie wiedząc że ona mi to wszystko wysyła. Prosze powiedźcie jak sobie z tym poradzic? smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojną podjazdową. Niech koleżanka wrzuci na tindera zdjęcie, na którym obie się dobrze razem bawicie:D Ciekawe, jak zacznie się wtedy zachowywać do każdej z Was. Polecam księżkę: "Nie zależy mu na tobie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej go,na pewno jeszcze jeździ bmw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się że zorientowałaś się tak szybko a nie po dłuzszym czasie kiedy jeszcze bardziej bys sie przywiazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość To Ja
Dokładnie jak w temacie zdarzyło mi się w przeszłości...Totalna nieuczciwość faceta ubrana w czułe słówka, zainteresowanie ,ale tylko w jednym celu"darmowy seks". Dałam się zwieść oszustowi, do czasu aż druga jego panienka zaczęła do mnie wydzwaniać. Podała jego wiadomości dla porównania i nagrała go w trakcie rozmowy. Nie było już o czym mówić, ewidentnie okłamamywał...Nie przyznał się i udawał głupiego. O zgrozo komu ja zaufałam. Dodam jeszcze , że jest to facet który co jak co nie powinien kłamać i oszukiwać... No nie powinien bo jest to zaprzeczyć zeniem kim w ogóle jest. Dno i wodorosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się z nim w knajpie i niech przypadkowo przyjdzie Twoja koleżanka pożyczyć coś od Ciebie, np. książkę... Zobaczysz jego minę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sobie z tym poradzic??!!! dziewczyno to idealna sytuacja to zrobienia z niego głupka ! ;D zemstya najlepiej smakuje na zimno więc wymyślcie coś z kolezanka i dajcie mu nauczke a co ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
: masz rację! to lepszy pomysł niż mój ze zdjęciem na tinderze:D A koleś to taki typ chyba jak z filmów "Och, Karol" i "Och Karol 2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, zdemaskujcie go z koleżanka, najlepiej w większym gronie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
: ale co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moze ta kolezanka nie chce go demaskowac i chce sie z nim bzyknac? I co to znaczy "poznalam go i automatycznie sie w nim zakochalam"??? Az taka jestes zdesperowana na zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie mało miałaś facetów w otoczeniu, skoro od samego poznania się zakochujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglądał? Bo chyba trafiłam na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo, jesli juz nie macie ze soba kontaktu, niech Twoja kolezanka umowi sie z nim I przyjdzcie obie na to spotkanie, a wlasciwie przejdzcies sie tylko kolo niego ironicznie sie usmiechajac ;). Wyczuj kolezanke, bo moze ona mimo tego ze chodzi mu o seks to jej tak samo I nie Bedzie miala zamiaru go zdemaskowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×