Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjedna pani

Ola szuka Maćka

Polecane posty

Gość gośćjedna pani

Na innym forum poznałam Maćka lat 31.Szukam go.Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macias1980
Hej, A musi być ten konkretny Maciek? Bo jeśli by się nie znalazł to może inny , trochę starszy ale też fajny Maciek by mógł być?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedna pani
Witaj Macias 1980 ;)) O godz.0:46 już spałam stąd zwłoka w odpowiedzi:)) Nie znalazł się Maciek młodszy zaginął chyba na stałe.Ciekawie się z nim pisało - był taktowny, sympatyczny i każdy temat go ciekawił. Przez dwa tygodnie nie mogłam kontynuować naszej wymiany różnych myśli na forum, o czym go nie uprzedziłam i ... poszedł sobie w świat.Szkoda. Czy Maciek starszy?...Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macias1980
Witaj Ola. No my Maćki jako wyjątkowo wrażliwe chłopaki już tak mamy, że jak się do nas nie odzywa bez uprzedzenia 2 tygodnie to idziemy szukać szczęścia gdzie indziej:) Ale widocznie miałaś swoje powody. Napisz coś więcej o sobie. Jeśli oczywiście chcesz...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też Maciek. I nie szukam szczęścia gdzie indziej... więc nie mów za wszystkich jeśli ty jakiś wybrakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macias1980
Jak nie szukasz, to co tu robisz? Idź do swojego szczęścia i przy nim tkwij, zamiast innym temat zaśmiecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedna pani
do Macias1980; miło, że się znów spotykamy. Przykro mi, ale dzisiaj jestem tutaj tylko na chwilę i nie tylko dlatego, že to dzień obfity w ciekawe wydarzenia.Za dwa dni mam ważny /ostatni/ egzamin i każda chwila jest cenna.Jeśli Cię to Maćku nie zniechęci /mam nadzieję/, to jutro możemy się tu znowu spotkać. Miłego wieczoru i daj znać. Ola🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedna pani
do Macias1980; P.S. swoją drogą bojowy jesteś w kontaktach z konkurencją :)) Podoba mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macias1980
Do Ola. Nie jestem bojowy, zazwyczaj nie dążę do konfrontacji. Ale znam już trochę to forum, swojego czasu często tu zaglądałem i wiem, że w 90% treści to śmietnik. Dlatego też jeśli będziesz chciała kontynuować znajomość to podam Ci maila i przejdziemy na priv bo inaczej banda frustratów żyć nie da:) wracając do meritum - egzaminy??? Chyba zatem ok. 10 lat różnicy między nami. Jeśli Ci to nie przeszkadza to chętnie poznam Cię bliżej. Dobrej nocy i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedna pani
Do Macias 1980; Dužo słonka i bardzo miłego dnia życzę:D Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macias1980
Do Ola. Dziękuję ale na słońce się nie zanosi. Od rana pada, a akurat mam urlop więc jakoś inaczej będę musiał sobie dzień zorganizować. Oczywiście również życzę miłego i dobrze przeżytego dnia. Tak z innej beczki - skąd Olu jesteś? Pytam, bo nie ukrywam, że na dłuższą metę szukam czegoś realnego więc miejsce zamieszkania jak najbardziej ma znaczenie. Jeśli chcesz to pisz na kozmin00@poczta.onet.pl. Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedna pani
Do Macias 1980; już drugi tydzień jestem na leśnej działce moich rodziców, gdzie w ciszy i spokoju łatwiej mi się skoncentrować na nauce. Wszystko co piszę, to ze smartfona z którym wędruję między drzewami, żeby łapać zasięg (max. 1-2 kreseczki). Odpowiednio działa internet. Mam wprawdzie internet zewnętrzny od Polsatu, ale też jest beznadziejna sytuacja.Mówią, że to bardzo wysokie drzewa są przyczyną. Pojutrze mam egzamin.Wracam więc do Łodzi i jeśli będziesz nadal chciał napiszę do Ciebie na podany wyżej adres. Jeśli zechcesz, bo zwróciłam uwagę na teksty i zainteresowania niektórych na tych forach i cel w jakim się tu znaleźli. Nie trzeba być specjalnie domyślnym, żeby zauważyć, że przejście w strefę prywatną ma, lub ma mieć kontakt mniej lub bardziej intymny.Wręcz często ordynarnie wulgarny. Tego rodzaju znajomością nie jestem zainteresowana. Przepraszam że piszę o tym , ale lubię jasne sytuacje - nie chcę rozczarować i sama być rozczarowana.Nie znamy się przecież. Nie jest to miejsce w którym jestem zadomowiona, a znalazłam się tu przez przypadek.O tym może innym razem, jeśli...? Przez cały dzień naprzemiennie padał, lub lał deszcz i nawet towarzyszący mi tu mój foxterier zamiast gonitwy za wiewiórkami wybrał leniuchowanie na kanapie. To by było na tyle ; trochę już zmarzłam, bo piszę na polance przed domem i jest dość wietrznie i chłodno. Miłych chwil na cały wieczór . Dobranoc .Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedna pani
Do Macias 1980; czy naprawdę Twoje imię to Maciek , czy było jedynie pretekstem do nawiązania kontaktu?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macias1980
Hej Ola. Tak, naprawdę mam na imię Maciek i w nicku mój prawdziwy rok urodzenia więc swoje lata już mam i jakąś przeszłość za sobą, co prawda uregulowaną ale zawsze. Chętnie Ci o tym napiszę ale to już na maila. Staram się być uczciwy przy poznawaniu nowych ludzi, szczególnie, gdy widzę, że ktoś podchodzi do mnie poważnie, więc tak, żeby była jasna sytuacja - zapewniam, że nie szukam małolaty na szybki sex, ale też jako dorosły mężczyzna znający swoje potrzeby i szanujący swój czas raczej nie jestem zainteresowany platonicznymi romansami internetowymi. Pewnie wiesz o co mi chodzi:) Z drugiej strony nie chcę niczego przekreślać ot tak - a nóż jest to początek jakiejś wartościowej przyjaźni:) Po prostu napisz maila jak już pozałatwiasz ważniejsze sprawy. Tymczasem skup się na nauce zamiast latać pomiędzy drzewami w poszukiwaniu zasięgu i powodzenia na egzaminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×