Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On nigdy nie mial dziewczyny, co o tym myslec

Polecane posty

Gość gość

Hej, W moim otoczeniu jest chlopak, wlasciwie facet. On jest dobrze sytuowany, wyksztalcony, przedsiebiorczy, ogolnie wyglada dobrze chociaz jest niski, to kreci sie wokol niego wiele kolezanek (jedna powiedziala mi po pijaku ze on ja bardzo kreci i chciala by z nim byc), on mi sie ogolnie bardzo podoba calkoscia - wizerunek, zachowanie do kobiet i ogolnie odpowiadanie na krytyke. Kreci sie wokol niego jedna kobieta ciagle widze ich razem, ale dowiedzialam sie ze to przyjaciolka, bardzo bliska. Wczoraj na imprezie ktos z jego otoczenia po drinku powiedzial mi ze on nigdy nie mial dziewczyny. Bardzo dziwne dla mnie. Wlasciwie moglby miec sporo dziewczyn przez ten czas, ale nie mial zadnej. Nie wiem jaki jest tego powod. Pomyslalam ze moze wybrzydza i ma duze standardy, albo jest cos innego. Ogolnie chcialabym sie kolo niego zakrecic, ale wszystko jest takie tajemnicze, niepewne, nie mam pojecia co on mysli naprawde, nie moge go rozgryzc. Ta informacja mnie zszkodowala. Co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia co on mysli naprawde, nie moge go rozgryzc. x nie może być, jest tutaj jakiś wróż ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powód jest taki że pewnie te,, kolezanki" puka niezobowiazujaco. Ma ich na paczki i nie chce się wiązać. Radzę uważać na takich którzy mają do wyboru do koloru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchaczu, jeszcze wróżką nie byłam i chyba jednak w tym zawodzie bym się nie sprawdziła, nie posiadam szklanej kuli :classic_cool: trzeba zawołać posiłki jakieś, tyle ich tu było a teraz pochowani za krzakami jak człowiek w potrzebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być wrażliwy i uczuciowy facet z niego i nie chciał wchodzic w związek z osobą której nie darzył uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele wskazuje na to, że preferuje niezobowiązujące relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to taki typ ze bez zakochania nie ma związku. Może nie odpowiadają mu te jego koleżanki. Możesz się do niego przybliżyć i zobaczyć czy będzie Tobą zainteresowany. Albo jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rucha te koleżanki, po co mu związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest prawikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on cie nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to właśnie tylko Ciebie autorko on chce i to na Ciebie tyle czasu czekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, a świstak siedzi i zawija w te sreberka. Za dużo romansideł się naczytałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile lat on ma ? może być tak wyszalał się za młodu a teraz myśli o stabilizacji i związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś jeśli ci to przeszkadza. Wolałabyś ***akę z kartoteką u wenerologa? Może chłopak jest po prostu nieśmiały i wszystkie dziewczyny uważa za wyższej ligi? Może męczy go to że żadna się nim nie interesuje? Skoro ci sie podoba to daj mu jakis jasny sygnał, albo lepiej powiedz mu wprost, może okazac sie warty ryzyka. Jeśli jest niepewny siebie to nigdy sam nie zacznie i będziecie sie oboje zastanawiać co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:21 dobrze trafione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:24 Jestem takim facetem, więc nie jest mi obcy ten sposób myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Ty taki jesteś, ja również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś musimy z tym zrobić. Nie możemy oddawać wszystkich meczy walkowerem. O wiele gorsi od nas nawet sie nie zastanawiają i wyrywają fajne dziewczyny, a my będąc wrażliwymi ludźmi gnijemy samotnie. Kurwa no. Nie wiem jak ty, ale ja sie nie dam. Jestem w****iony na siebie, że zmarnowalem tyle lat i od pewnego czasu zmieniam się, mam nadzieję, że na lepsze. Nawet nie dla kobiety, dla siebie. Żebym niedlugo spojrzał w lustro i pogratulował sobie swoiej z******tości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co mnie spotkało w życiu sprawiło dużą zmianę na przełomie kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cię spotkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie pojęcie o facetach . Trzeba być facetem żeby to rozgryść . Znam kilku 20 . 30 i 40 letnich kawalerów i starszych teź . Wiem źe to są dziwni ludzie . Oni po pro was tu nie atakują kobiet ,nie wiem dlaczego ,chciałbym wiedzieć bardzo mnie to ciekawi . NP. 30 latek mieszka z rodzicami i cały czas bawi sie w gry komputerowe . Jestem ciekawy czym by sie bawił gdyby nie było komputerów ,pewnie autkami . Ci ludzie stracili zainteresowanie seksem i uczuciami ,chyba źe tylko udawają . Oczywiście nie każdy młody człowiek jest takim muminkiem . Nie wszyscy z młodego pokolenia są straceni . Są również wartościowi ludzie ale o nich teraz nie dyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię gry, sport, mecze, piwo itd. To normalne. Ale lubię też od czasu do czasu przespać się z dziewczyną. Bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:13 co mnie spotkało? Posłużyłem jako chusteczka do wypłakania się a ona itak wróciła do kur*****a który ją zdradzał. Mimo że okrutnie zostałem potraktowany to już dawno przeszło i nie mam do niej żadnej złości ani pretensji. Nie twierdzę że nie ma w tym mojej winy bo nikt nie jest idealny. Wyszło jak wyszło, trudno.staram się złe wspomnienia zapomnieć a w pamięci zachować tylko miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest parę opcji: 1) Jest gejem, 2) Nie był związku ale jest *****czem z dużym przebiegiem i nie ma zamiaru się ustatkować bo woli seks bez zobowiązań, 3) Nie potrafi wejść w związek z osobą którą tylko lubi a nie kocha, być może nawet skrycie kocha kogoś z kim nie może być np. ta dziewczyna go odrzuciła albo jest już zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Mega
Te teorie pasuja tylko do kobiety . On jest albo mega nieśmiały . Albo mega debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×