Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieeepozbierana

on wyjechał - ja zostałam

Polecane posty

Gość nieeepozbierana

z Adamem jestesmy razem juz 3 lata. Moze to nie jest zawrotny starz, ale zawsze... para zaczelismy byc jeszcze w liceum, klasa maturalna. Od tego czasu widzielismy sie prawie codziennie. Spedzamy razem maaase czasu, uczymy sie razem, bawimy, mamy różne studia i rózne zaisteresowania- ale maxmalnie uzupełniamy. I tak wogóle to jestem szczesliwa ;) alee..... teraz wakacje- ja musze zostac w domu- bo mam praktyki w szpitalu i ni rusz- nie da sie tego przeskoczyc... a on wyjechał do pracy. do Danii. na 2 miesiące. Niby nic... ale... gdy kogos widzi sie praktycznie codzien przez 3 lata... słowem.. ja sie nie umie odnalesc we własnym pokoju... wszedzie mi niedobrze i nigdzie nie jest mi dobrze... jak ja tęsknie... .. i najdziwneijsze jest to, ze nie wiem nawet co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowa2222
zobaczysz.. wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
moj chłopak wyjechał na rok,. dzis nadal jestesmy parą. ( choc wielu wrózylo nam ,ze skoro tak długo przebywa za granicą , to nam nie wyjdzie)ale takie rozstanie jest do przezycia. Na poczatku jest dziwnie, pusto, kogos brakuje, ale potem się człowiek przyzwyczaja. Zyłam od telefonu do telefon , jakos zleciał ten czas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeepozbierana
ale ja sie do niego nawet nie moge dodzwonic... cos nam wiecznie przerywa. ja mu wysylam duuuzo smsow. on zwykle 1 na dzien- bo mowi, ze inaczej sie za tel nie wypłaci.... dziwnie mi.. tak pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co że wyjechał
może chce miec od ciebie wakacj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co ty właściwie liczyłas
że moze non stop byc przy Tobie? ty w szpitalu a on cale dnie czeka na jasnie pania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś musi tęsknić
żeby wracac chcial ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhh
moj wyjechal wczoraj do woja na jekies szkolenie........ na poltorej miesiaca,.. niby nic a jednak praktycznie cale wakacje. ja i tak z tym nie radze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×