Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

on znowu do niej dzwonil po pijaku :(

Polecane posty

Gość gość

Cholera jestem z nim w stalym zwiazku a ten znowu wydzwania do suki z ktora sie spotykal wczesniej. Zostawil ja bo do siebie wrocilismy. Ale on zawsze jak ma problem to dzwoni i mowi ze tylko ona go doprowadza so pionu i umie wesprzec. Mam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktuje Cię gorzej jak g/ówno odejdź od niego, bo trwając przy nim będziesz tylko cierpiała. On Cię nie kocha. Pewnie już sama to zauważyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet pije, wydzwania do innej a ty nadal z nim jesteś? Najwyższy czas posłać go na drzewo chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowi, ze kocha tamta to kolezanka. Kurde jestem z nim 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleś jakiś chyba mało zdecydowany .... on chce cie spławić (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyjesz z alkoholikiem i masz pretensje, że ten nie wie co robi? on wie, a ciebie na pewno nie kocha. alkoholik nie jest w stanie nikogo pokochać oprócz alkoholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest alkoholikiem ma ciezka prace w stresie. Tylko w weekendy tak odreagowywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tamtą nazywasz pogardliwie suką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź śmieszna. Poświęciłaś 12 lat swojego życia alkoholikowi, który jak się upija dzwoni do tej "którą kocha bo ta jest w stanie postawić go do pionu", a ty kim jesteś? I dla jakiej idei z nim jesteś, skoro wybiera inną, kiedy ma problem, i głupio się tłumaczy. Coś mi sie zdaje, że w tym związku jesteś raczej OFIARĄ alkoholika, i tak już zostanie bo jesteś bezwolna i głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywam ja suka bo sie denerwuje. A facet... No kocham go wiem.ze mnie nie zdradza tylko te telefony. Mam juz swoje lata zostawic go to tez skazanie sie na samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe szczescie nie mam żadnego "on" i zaden"on" pojanemu do mnie całe szczescie nie wydzwania..... ja bym z takiego toksycznego trójkącika zrezygnowała i defnitywnie skonczyła znajmość ...... tak juz zrobiłam i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie nazwałaś autorko rzeczy po imieniu. "Masz już swoje lata"i wolisz być z alkoholikiem, niż sama. Mentalność desperatki niestety. Bądź sobie z nim, skoro tak ci dobrze, i nie twórz postów, które dla każdej zdrowo myślącej kobiety są po prostu śmieszne. Ty wolisz być uczepiona jak ostatniej deski ratunku tego faceta byle tylko nie być samej. Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, czy Cię nie zdradza? Chyba nie z jego zapewnień, alkoholik będzie kłamał w żywe oczy, nawet jakbyś go w łóżku z nią zastała to i tak by kłamał, że do niczego nie doszło. Z Tobą pewnie jest, bo tak mu wygodnie, ma gdzie mieszkań, ugotujesz mu i posprzątasz. Nawet jak będziesz sama to będzie to lepsza opcja niż trzymanie w domu alkoholika, który w dodatku ma przyjaciółeczkę, której się zwierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onanizuj się dalej tą miłością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mnie wkurzają takie krowy zazdrosne! nie masz do niego żadnego prawa i nie zakazuj mu kontaktu z nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby ten twój facet porzucił żonę dla ciebie,to też nie mógłby się z nią w ogóle kontaktować? Jaką ty jesteś żałosną dziwą!Przez telefon chyba jej nie przeleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzni nie szanuja szmat,one są tylko do bzykania ty jestes jedna z nich jakim prawem nazywasz go alkoholikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takim, że "po pijaku" dzwoni do innej, raszplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne k***isko nie zabroni mu dzwonic do kogokolwiek musisz byc strasznie zakompleksionym babskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pijaku dzwoni,bo wtedy jest najprawdziwszy,tęskni za nią i wtedy ma większa odwagę--widać,że tamtą nosi w sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciebie na barana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dopiero jesteś suką,szczekasz na niewinną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynko,on już spotkał potulną owieczkę i robić będzie co uzna za stosowne,a tamta widocznie jest nie tylko w jego sercu ale i myślach powiedz mu,że nazywasz ją suką,to bądż pewna,że kopnie cię w dupę,zasługujesz na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on jeszcze z tobą chce być po takich jazdach? powinien nabrać rozpędu i z całej siły kopnąć cię w dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna onaaaaaaaaaa
Jak dobrze rozumiem, to najpierw on był z Tobą, później miał romans z nią i wrócił do Ciebie autorko tak? Jeżeli tak, to ona nie jest taka niewinna i jak się wpierdziela w inny związek to na takie określenia zasługuje. Oczywiście, że autorka ma prawo mu zakazać kontaktu, bo jest z nią. Jak mu się chce rozmów z inną, to niech spier...a do innej. Ja sobie nie wyobrażam, żeby mój facet miał przyjaciółeczkę do zwierzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Hanka,hanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakazac kontaktu? kolejny prymityw,czyżby autorka? zakompleksiony babsztyl zabrania rozmow przez telefon, musisz byc brzydsza od tamtej i chyba tamta więcej dla niego znaczy niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesraj sie tylko autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale łlupek ten facet że chce być jeszcze z takim ścierwem!!!!!!!! a może to ty wpierdol....sie w jego związek? takie suki jak ty potrafią obrócic kota ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja można po 12 latach od rozstania sie z kimś kontaktować. To chyba musi być "wielka przyjaźń". Jakby ze mną sie facet rozeszedł dla innej i do mnie wydzwaniał i sie żalił to bym w pysk strzeliła więc może to faktycznie tylko przyjaźń hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×