Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szanse sa

ona 18 on 29

Polecane posty

Gość szanse sa

Jakie wg Was sa szanse na zwiazek? Ona nie ma doswiadczen seksualnych ale zakochana byla i cierpiela.. On ma doswiadczenie i to duze,rowniez sie zakochal kiedys nie raz ale chyba mocno nie cierpial.. jej znajomi-uczniowie jego znajomi- osoby pracujace, narzeczeni, malzenstwa, no i single tez.. jakie sa wg was szanse na zwiazek?udany zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdtewztewr
nie ma szans. on nie bedzie jej powaznie traktowal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Takie same, jak w każdym związku... Uda się, albo nie. Trzeba dobrej woli obu stron. Zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia.78
trudna sprawa ,moja siostra jest teraz w podobnej sytuacji , ona 18 , a on 28 lat, on ciagnie do ...slubu , a ona nie , bo najpierw chce szkole skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy, moze sie udac a nie musi.. znam nie jedna pare ktorej sie udalo moja kumpela ma np 20 lat jej facet 32 sa ze soba teraz chyba juz 5 rok i nie zanosi sie na jakiekolwiek zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet dojrzał do tego ,że czas już najwyższy zabrać się za wychowywanie sobie żony. Kiepski w łóżku liczacy na to, że głupia gęś nie zorientuje się w jego kiepskich umiejętnościach. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K__asienka
A dla mnie dorosly facet, ktory chce byc z malolata, jest infantylny. I od takiego uciekalabym jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffdfdf
jak dla mnie ten facet to jakis dziwkarz, ja bym nie chciala byc z takim. odpusc go sobie, po co ci taki co juz z pol miasta przelecial? ty sie w ogole nie brzydzisz takiego dotykac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffdfdf
"On ma doswiadczenie i to duze,rowniez sie zakochal kiedys nie raz ale chyba mocno nie cierpial.." aha nie badz glupia i naiwna, oni zawsze tak mowią jak to bardzo cierpieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanse sa
wlasnie...ale ona jak i on wiedza ze jest takas bariera...wiekowa...co do kolezanki ktorej siostra ma podobna sytacje.. co bys radzial? myslisz ze gore wezmie ten slub i jakiegos rodzaju nacisk jego na nia? swoja droga starszy facet myslijuz o tym...a znajomi i rodzina gada" ustatkuj sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 18
spotykam sie z facetem, który ma 29 a ja mam 18.. nie wydaje mi się żeby traktował mnie jak zabawkę, dogadujemy się, rozumiemy i ciągnie nas do siebie. nie ma sensu od razu tego skreślać, wszystko zależy od was nie patrz na to co powiedzą ludzie, to tylko 11 lat różnicy, wcale nie tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×