Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zasada Sodowo kawasowa

ona i jej były?

Polecane posty

Gość Zasada Sodowo kawasowa

Moja ukochana spotyka sie dzis z jakims facetem z ktorym kiedys chodziła, utrzymuje dobre kontakty ze swoim ex i maja dzis byc u niej i pogadac , popic piwko tylko jakos tak jestem zazdrosny mimo ze mowi mi ze to tylko kolega. Czuje sie niespokojnie. Dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwne
ze sie czujesz zazdrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssss
nie możesz na to pozwolić, moim zdaniem nie ma nigdy układu koleżeńskiego między kobietą amęzczyzną, prędzej czy póżniej coś z tego wyniknie, tymbardziej,ze ona już z nim kiedys była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasada sodowo kwasowa
Ale ona i tak zrobi swoje mimo objekcji moich. Niejest moja własnoscia i nie wolno mi jej jakos ograniczac. Nie mam mozllliwosci jej niczego zabronic zreszta nie chce byc zabraniaczem. A nawet gdybym chcial to wlasnie ona i tak podejmie wlasna decyzje. Pozostaje mi tylko ufac i wierzyc ze to koleżenska pogaduszka. Ale spytalem a gdybym to ja mial ex-byla kolezankei poszlibysmy do mnie na piwo, odpowiedziala w porzadku w koncu ufam ci. Niby ja tez ufam ale jestem niespokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie ufasz
jej to pewnie i tobie nie nalezy ufać. bo przecież też coś w życiu przeskrobałaś, ćwieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasada sodowo kwasowa
obciagam z polykiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasada sodowo kwasowa
eee wy tu czego jełopy, ja chce odpowiedzi poważnycha nie głupich zartów i podszywaczy.. Xywka jak ksywka. Sam nie wiem co myslec o sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×