Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrinio

Ona się mnie wstydzi?

Polecane posty

Gość Piotrinio

Moja Piękna kobietka wrzuca na fejsa zdjęcia ze swoimi dziećmi. Na profilu ma Jedynie zdjęcia z dziećmi. Jesteśmy już ze sobą jakiś czas, żyjemy razem, mieszkamy razem a mnie nie ma u niej w profilu o tym wzmianki, prócz ustawionego związku. Żadnego zdjęcia ze mną, ostatnio nawet kumpel starszy gościu mnie zapytał czy my jesteśmy dalej razem bo nie wrzucamy żadnych zdjęć razem. Czy kobiety serio kochają bardziej dzieci? Chwalą się nimi. Troszkę tez bym chciał na pokaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzizas. Co za czasy kiedy bycie z kimś lub nie,to zdjęcie i status na Fejsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale coś w tym jest. Te osoby ktore nie maja zdjec z partnerem zwykle kombinuja cos za jego plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co że nie wstawia zdjęcia z Tobą? To naprawdę jest takie ważne? To jest dzisiaj wyznacznik miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda. moj maz nie zyczy sobie swoich zdjec na fb a ja nie bede go zmuszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrinio
Serio? Wrzuca średnia raz na dwa może trzy dni zdjęcie z dziećmi a ze mną nie. To tak jakby mnie nie było w jej życiu. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby śmieszne, a jednak sądzę, że coś w tym jest. Może jest z tobą z braku laku i uważa, że nie ma się czym chwalić. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre.Ty w tym układzie jesteś od dotowania na nią i na jej bachory, a nie od kochania. Facet-skarbonka. Takich głównie szukają samotne matki. W ogóle związek wolnego faceta z matką z dziećmi to strzał w kolano. Tak bardzo masz ochotę wychowywać cudze geny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódki, dzieciate itd. jak ja nie lubię takich kobiet, nigdy nie wiadomo czy ona serio kocha czy udaje i jest z braku laku... Poznałem kilka rozwódek i KAŻDA z nich była ze mną z braku laku, owszem jednej nawet się podobałem ale na tym jej zainteresowanie mną się kończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrinio
Nie wydałem ani grosza na jej dzieci. Nie dokładam się jej do budżetu. Nie daje kasy. To ona prędzej mi funduje. Ale nie oto tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez jaj. Ludzie,Wy tak serio ? Jestem w fajnym, długotrwałym już związku i wciąż każde ma osobne konto,moje właściwie nie używane, i nie mamy wspólnych zdjęć. Ja to ja, mój partner to mój partner. Kuźwa, nie robimy wszystkiego razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jestes stary i się wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam fejsbuka i nie mam takich problemów. To g/ó/w/n/o generuje tylko problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrinio
Ani nie jestem stary. Wstydzi się może źle to ująłem. Na tablicy widoczne są zdjęcia znajomych a tu na pikniku a tu na wakacjach też chodzimy. Robimy sobie zdjęcia ale ona ich nie wstawia. Tylko ciągle dzieci i dzieci. Gdy ona ma wolne i idzie z dziećmi na spacer to pstryka zdjęcia i wrzuca. Ja wracając z pracy patrze na te zdjęcia i smutno mi denerwuje się ona mnie wita w drzwiach i widzi że coś nie tak to idę się od razu kąpać. Nie wiem ile teho jeszcze zniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jestes flejtuchem brzydalem albo pijakiem albo jestes tak boski ze boi sie o to zeby inne Jej Ciebie nie odbiły:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona w coś gra i manipuluje frajerze buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona podglada mój profil na Fb i widzi że mam serial rodzinka.pl i teraz mnie nasladuje i udaje rodzinną bo ona wie że ty na mnie lecisz i ona mnie dlatego nasladuje i daje teraz foty z bachorkami z dwóch rozwodó co za kurffa hahaha na stos z taką do kamieniołomó a nie za du.pe dom dzieci i kase ma . miejsce dziwffki jest w burdel i pod latarnjia na ulicy. to ty pisales o niej ze miala w ryju tyle chuj.ó co ty frytek czyli ze duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×