Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

osoba toksyczna tym się różni od zwyczajnie wkurzającej,zazdrosnej

Polecane posty

Gość gość

zawistnej,że z osobą wkurzającą najwyżej się pokłócisz,pójdziesz w swoją stronę,poszukasz lepszego towarzystwa,natomiast osoba toksyczna ma konkretny znalezienia kogoś czyim kosztem osiągnie życie do jakiego się nie nadaje,do jakiego ktoś inny nadawałby się bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz to jeszcze raz, po Polsku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też jesteś toksyczny, tylko to wypierasz, poza tym tu może nie chodzi o toksyczność, tylko o uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przeciwiestwem toksycznego ale,jak tu chodzi o uczucia to dlaczego najczęściej obiektem uczuć dziewczyny z patologii jest chłopak z bogatej rodziny,dlaczego popaprany oferma,który lepiej by został sam nagle zaczyna coś czuć do jednej z bardziej towarzyskich dziewczyn na roku,bo ci ludzie wydają im się dzwignią,do innego,nieosiągalnego dla nich świata,mają ich wypromować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprz się ze szmatą z północy i daj mi spokój, przeznaczenie samo upomnieni się o ciebie, ale dostaniesz za chamstwo najpierw dużym jabłkiem w międzynoże:P, sen o przyszłości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor - troll, doskonale jak widac zdaje sobie sprawe, ze jest toksyczny. Czemu tylko bawi sie w Kapitana Oczywistego opisujac siebie? To oznaka wolania o pomoc, glupoty, czy moze poprawy stanu psychicznego? Bo juz nie wiem co o tym sadzic, moze ktos to mi wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szaarriikkkk
jak sie ktos hujem urodzil ogorkiem nie zostanie...proste turaj akurat na odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×