Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie, czy przytulacie swoje partnerki, żony spontanicznie ?

Polecane posty

Gość gość

Tzn. tak nie tylko przed seksem, ale np, jak jesteście gdzieś razem - obojętnie, w restauracji, na ulicy, nawet w domu w kuchni - gdziekolwiek ... tak z potrzeby. Czy macie taką potrzebę przytulić do siebie swoją kobietę ? x Drogie Panie - czy Wasi mężczyźni, mężowie, partnerzy przytulają Was spontanicznie ? Ile lat jesteście w związku ? x Widzę, że to problem wielu kobiet z mojego otoczenia, szczególnie dojrzałych po 40-50 - brakuje im czułości, przytulenia ...jak to jest u Was ? Czy facet przytula tylko, jak chce seksu (a czasem nawet wtedy nie przytula) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tego nie robi, jestem przed 30, 7 lat w związku. brakuje mi czułości i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy - wypowiadam sie jako kochajacy maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle się przytulamy, ciekawe jak długo, narazie od dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jak on tego nie robi to ty się do niego przytul, przytulenie to przytulenie, nie ważne kto się wpierw do kogo przytulił, brakuje ci przytulenia to się przytul do swojego męża i już, przecież się nie obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mnie często przytula, nawet jak prowadzi auto, często łapie moją dłoń - dzięki temu wiem, że mnie bardzo kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ja się przytulam to on często tego nawet nie odwzajemnia, a kiedy proszę żeby mnie przytulił to zdarza się, że niemal krzyczy z pretensjami, że on nie ma na to ochoty a ja bym się ciągle przytulala... jednocześnie twierdzi, że mnie kocha. ja w to nie wierzę, nie wiem po co on ze mną jest, nie wiem też dlaczego sama w tym jeszcze tkwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie lubia to na czym bliskosc buduja? Na wloz-wyjmij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolinaza dziś wskazane, tylko dlaczego tak rzadko praktykowane. Szczególnie w późniejszych latach ... kobiety potrzebują przytulania zawsze, nie tylko gdy facetowi się chce bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ja ze swoja dziewczyną nie uprawiam seksu, natomiast przyzwyczailiśmy się do przytulania tak, że robimy to namiętnie codziennie i co chwilę ale tak żeby nikt nie widział. W weekendy jak mamy więcej czasu potrafimy kilka godzin się przytulać, najczęściej leżąc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie uprawiacie seksu? za krótka znajomość, czekacie do ślubu czy jesteście aseksualni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet jest po czterdziestce i przytula co chwilę - bez żadnej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
a dlaczego nie uprawiacie seksu? za krótka znajomość, czekacie do ślubu czy jesteście aseksualni? xxxx Nie chcemy ryzykować. Dziewczyna się boi, a ja to szanuję. Znamy się kilka lat, spotykamy prywatnie prawie rok. Aseksualni raczej nie, skoro cały czas się przytulamy i całujemy. Mimo tego i tak mi jeszcze tego brakuje jak jestem sam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
35 i 33 (ona oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli z tym przytulaniem to tak średniawo, ewentualnie na początku jeszcze jest, a potem sobie odpuszczamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zone przytulam od 40 lat malzenstwa. Sex tez to radosc jak ludzie cos dla siebie znacza i sie kochaja. Pieszcze jej piersi, cipke. Kocham zone a Ona mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że tak, bo dotyk jest cholernie istotny dla związku, przytulając osobę bliską uspokajamy się, obniżamy ciśnienie, czujemy się szczęśliwsi i najważniejsze... tworzymy i podtrzymujemy więź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam żony ale kochankę zawsze pieszczę gdy z nią jestem , poprostu nie umiem spokojnie leżeć obok niej i nic nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem od 10ciu lat, ciągle się przytulamy (nie przepadam za publicznym obściskiwaniem, ale i takie się zdarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×