Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieniądze za śmierć rodzica a rozdzielczośc majątkowa.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Nawet nie wiem czy dobrze to ujęłam w temacie. Generalnie sprawa wygląda tak : jestem z mężem 4 lata po ślubie, mamy 2 letniego syna. Pobraliśmy się około 3 lat po poznaniu się. Wcześniej męża nie znałam. W wieku 4 lat mój ojciec zginął w wypadku samochodowym. Moja mama nie miała żadnej renty ani odszkodowania, nic. W tym roku znalazła mnie prawniczka która zajmuje się odzyskiwaniem pieniędzy z zusu za śmierć osób najbliższych. Udało sie. Przelali parę tysięcy złotych a sprawa idzie dalej do sądu że względu na okoliczności wypadku ojca. Mój mąż wysyła pieniądze do swojego ojca na poczet długów. Jest to abonament i kredyt który wziął razem z ojcem. Mnie w umowach nie ma ale byliśmy już malzenstwem. Ze względu na ciężką sytuację finansową teścia chciałam pomoc i 3 razy dostał z mojego odszkodowania po 400 zł. Pieniądze się rozchodzą, ja myślę o tym żeby zostawić je na czarną godzinę i odmówiłam teściowi kolejnych pieniędzy bo mam wrażenie że zrobili sobie ze mnie bankomat. Mąż zmienił swoją postawę w stosunku do mnie nie do poznania... i uważa że jemu te pieniądze z odszkodowania za śmierć mojego ojca kiedy byłam dzieckiem należą mu się tak samo jak i mi bo jesteśmy malzenstwem i to moj z****** obowiązek. W takiej sytuacji chyba mogą mi za przeproszeniem naskoczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się na prawie ale chyba te pieniądze nie wlicząca się w wasz majątek. Zmienił swoją postawę to znaczy?? Niestety w wielu przypadkach wszystko jest dobrze dopóki kręci się pieniążek! Ja wymyślam nie dała ani grosza ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×