Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pepsimax188

Pierwszy raz

Polecane posty

Mam takie głupie pytanie . Jak myślicie. Czy doświadczeni faceci chcą dziewicę? Ja rozumiem, że najlepiej to zrobić z miłość, jasne, sama się z tym zgadzam. Tylko czy facet który miał x lasek będzie chciał dziewicę? Mam prawie 20 lat, z jednym facetem znam się ponad 6 lat, lubię go za bardzo i to właśnie z nim chciałabym przeżyć ten pierwszy raz bo on jest dla mnie wyjątkowym facetem z pewnych różnych przyczyn. Jest ode mnie starszy o ponad 10 lat, ale to nie ma znaczenia wiek. Wiem, że mnie bardzo lubi i bardzo pragnie, lecz ja zawsze mówiłam ' nie '. I chociaż mnie zna, nie wie że nigdy tego nie robiłam. Boję się, że jak dojdzie co do czego i mu powiem, to nie będzie mnie chciał czy coś. Czy jak mnie pragnie to będzie to dla niego bez znaczenia? Nie jestem sztywna itp ;). Żeby nie było, od razu powiem, że on i ja to przyszłości z tego nie będzie, bo on mieszka na drugim końcu świata, a ja zaczynam studia, więc... no.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie zadowolony nic się nie bój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AltGr
Skoro najlepiej z miłości to po co chcesz się deptać z gościem z drugiego końca polski ? Co za różnica co pomyśli typ z którym nic nie będzie, pomysl co będzie o Tobie myślał facet z którym będziesz miala ułożyć sobie życie, na pewno będzie go uwierało że wolałaś się dać staremu typowi z drugiego konca pl tak o. Niż poczekać na miłość. A co jesli TOBIE się trafi prawiczek? Ty bedziesz zadowolona - on nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech cie przeleci,bedziesz zdrowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy facet który miał x lasek będzie chciał dziewicę? x Dlaczego kobiety tak bardzo pragną ru/cha/czy? Dlaczego skreślacie prawiczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, po co spać z kimś z kim i tak nic nie zamierzasz. Kompletnie bez sensu, znajdziesz sobie chłopaka z którym zbudujesz normalny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadze to samo co 10.48, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zbudujesz trwałego związku z pierwszym chłopakiem, bo po nim przyjdzie drugi i trzeci itd. Tak wygląda życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×